اخبار بازار

اساسی برای درک بهتر سئو و افزایش بازدید از وب سایت + اصول تقویت سئو حرفه ای

اگر اصول اولیه SEO را به درستی درک نکنید ، تمام سئو شما را به عنوان یک زبان خارجی در اختیار شما خواهد داشت!

به یاد داشته باشید ، وقتی برای اولین بار سوار دوچرخه شدید ، وسایل کمک دوچرخه برای شما آنقدر ضروری بود که بدون آنها نمی توانستید سوار شوید. هنگامی که والدین شما چرخهای کمکی را بلند کردند و اصول تعادل ، فرمان و پدال و ترمز را یاد گرفتید ، درک نحوه سوار شدن با دوچرخه آسان بود.

در مورد اصول اولیه سئو و سئو نیز همین مسئله است. اگر با اصول اولیه SEO آشنایی ندارید ، احساس می کنید که یک زبان خارجی هستید. وظیفه ما حذف چرخ های کمکی است تا بتوانید در یک استراتژی مناسب SEO جستجو کنید.

اگر می خواهید خانه بسازید و پایه و اساس بدی داشته باشید ، علی رغم زیبایی داخلی و دکوراسیون جذاب ، مطمئناً مشکلات بسیاری خواهید داشت. در مورد سئو نیز همین موضوع است. سایت شما باید پایه و اساس عالی داشته باشد ، که شامل اصول اولیه SEO است:

  • محتوای متنی استثنایی
  • معماری پیوند داخلی مناسب
  • دسترسی به روبات ها
  • نقشه سایت
  • ساختار URL (URL)
  • کدهای پاسخ سرور

از این ژارگون سنگین نترسید. اگر با یک طراح وب تماس برقرار کنید ، وی قادر خواهد بود طی 4-5 ساعت سایت شما را آزمایش کند و از اصول و اصول سئو اطمینان حاصل کند.

غالباً مشکلاتی در رابطه با سایتهای مرتبط با سئو وجود دارد که می تواند باعث شود سایت نتواند به پتانسیل واقعی خود نرسد یا به رتبه های مورد نظر در گوگل برسد. بررسی سایت اطمینان می دهد که اصول اولیه از ابتدا پایدار بوده و SEO نیز به درستی انجام می شود.

به دست آوردن مطالب تکراری یا خودبخودی می تواند شما را از دستیابی به پتانسیل بالای رتبه واقعی خود در Google باز دارد و می تواند روی اصول SEO تأثیر منفی بگذارد. ما با بسیاری از مشاغل با محتوای تکراری یا ساختار URL نامناسب روبرو هستیم.

در اینجا چند مثال آورده شده است:

صفحات سطح شهر: یک تجارت ممکن است سعی کند صفحه ای مشابه برای همه شهرهای کشور یا حومه داشته باشد. در این حالت ، گوگل این صفحات را به عنوان محتوای تکراری شناسایی می کند که در نهایت بر رتبه سایت شما تأثیر می گذارد.

صفحات غیر ضروری: غالباً صفحات سرویس به صفحات خدمات کوچک تقسیم می شوند که همیشه اینگونه نیست. به عنوان مثال ، چند نفر در جهان به دنبال بازاریابی تصویر در کلمبوس ، اوهایو هستند؟ ما یک صفحه تبلیغاتی آنلاین اختصاصی داریم که در آن هدفگذاری تصویر قرار می گیرد ، بنابراین نیازی به صفحه اختصاصی نداریم.

نکته: به Google Analytics وارد شوید تا ببینید کدام صفحات در سایت شما بیشترین میزان رفت و آمد را دارند. اگر این صفحه بازدید کننده زیادی ندارد ، بد است که آن را به یک صفحه جامع تر منتقل کنید تا در آن صفحه رتبه بالاتری داشته باشید.

برچسب عنوانی که در صفحه اصلی خود قرار می دهید یکی از مهمترین عناصر سایت شما است. بر اساس معیارهای شغلی خود انتخاب هوشمندانه ای انجام دهید و هنگامی که می خواهید این کلمه را بگیرید ، بهترین اصول تبلیغاتی را انتخاب کنید.

نکته: اگر یک مشاغل محلی هستید ، حتماً نام شهر خود را در این برچسب قرار دهید تا در بازار محلی قرار بگیرد. ما اغلب شرکتهایی را می بینیم که سعی می کنند در حالیکه 5٪ محلی هستند ، رتبه ملی کسب کنند.

پیوندهای ورودی اساس الگوریتم رتبه بندی گوگل هستند و در اصول سئو نقش دارند. هنگام ساخت وب سایت خود ، باید روی گرفتن بک لینک متمرکز شوید. پیوندهای ورودی نوعی پیوند لینک به سایت شما است. شما باید در مورد کیفیت و نه کمیت فکر کنید.

معیاری به نام اعتبار دامنه وجود دارد که در اصول اولیه سئو مجدداً تأثیر می گذارد ، نمره 1 به 2 را به شما می دهد. شما می توانید گواهی دامنه خود را با استفاده از ابزار Moz بیابید که به شما امکان می دهد دارایی های خود را با رقبای خود مقایسه کنید. نحوه رتبه بندی دامنه شما در برابر رقبا یکی از بهترین معیارهای SEO است که می تواند رتبه سایت شما را در گوگل تعیین کند.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد بهبود وب سایت Rokida را در اینجا بخوانید:

https://rokida.com/14657/10-basic-prceptsles-for-a-better-thinking-of-seo/

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: اساسی برای درک بهتر سئو و افزایش بازدید از وب سایت + اصول تقویت سئو حرفه ای

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا