بازاریابی

از RSS به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کنید

اگر فقط فردی هستید که از خواندن عناوین و سپس چند جمله در رابطه با عنوان لذت می برید ، به احتمال زیاد از فیدهای RSS استفاده کرده اید. RSS مخفف Really Simple Syndication است که توسط وب سایتهای خبری ، وبلاگ نویسان و وب مسترها برای ارسال عناوین مختصر و خطاهای مربوط به پستهایی که به وب سایت خود اضافه کرده اند استفاده می شود. خبر خوب این است که RSS هنگام استفاده صحیح از بازاریابی بسیار بزرگی است.

فیدهای RSS اخبار زمان واقعی را می توان خواند که با استفاده از یک خواننده RSS در دسک تاپ شما خوانده می شوند ، یا برای خواندن در یک وب سایت خاص سازماندهی می شوند. برخی از مرورگرها خواننده های داخلی داخلی را ارائه می دهند ، بنابراین می توانید بدون نگرانی در مورد گرفتن خواننده ، اخبار را بخوانید.

بعضی از وبلاگها فیدهای RSS را ساخته اند که پس از انتشار مدیر وب سایت ، این فید ها را ارسال می کند. برخی از وب سایتهای پر طرفدار که این فناوری را ارائه می دهند عبارتند از Blogger ، WordPress و LiveJournal ، برای نامگذاری چند مورد.

بهترین بخش استفاده از فید RSS این است که حتی می توانید از سایر وب سایت های مرتبط با محتوای خود خبر ارسال کنید ، بنابراین اخبار واقعی در مورد موضوعات در اختیار خوانندگان خود قرار می دهید. اکثر وب مسترها فقط یک قطعه کد در 1/3 بالای صفحه وب خود هستند ، بنابراین خوانندگان می توانند به جای جستجو در بسیاری از وب سایت های مختلف ، اخبار را مستقیماً دریافت کنند. این دقیقاً آنچه را که می خواهند به خوانندگان شما می دهد – اخبار در زمان واقعی. در صورتی که به اخبار خبر علاقه مند هستند ، می توانند بر روی پیوند کلیک کنند تا به وب سایت بروند و بقیه مقاله را بخوانند.

فیدهای RSS عنوان و حدود دو یا سه جمله در مورد داستان را نشان می دهند. با افزودن RSS به وب سایت خود ، سایر وب مسترها فید شما را به دست می گیرند و اخبار خود را برای سایر ذینفعان در سراسر جهان ارائه می دهند. این امر باعث ایجاد ترافیک بیشتر و مشترکان بیشتر در فید شما خواهد شد.

هنگام افزودن فید به وب سایت خود ، حتما از کلمات کلیدی مورد نظر برای رتبه بالاتر در موتورهای جستجو استفاده کنید. به این ترتیب ، مطالبی که ارائه می دهید غنی از کلمات کلیدی مربوط به وب سایت شما هستند و به شما در رتبه بندی بالاتر برای آن دسته از کلمات کلیدی یا عبارات کمک می کنند. هنگام افزودن پست ، اطمینان حاصل کنید که عنوان شما حداقل یکی از کلمات کلیدی شما را در خود جای داده است تا بتوانید اطمینان داشته باشید که بیشترین استفاده را از فید RSS خود دارید.

استفاده از RSS به عنوان یک ابزار بازاریابی به شما کمک می کند تا از ترافیک هدفمند ، فروش بیشتر و حتی رتبه بندی موتورهای جستجو بالاتر برخوردار شوید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا