اخبار بازار

از مسیر مخاطبان موفقیت کسب کنید

یکی از مواردی که بسیاری از مشاغل آن را نادیده می گیرند مخاطب یا مشتری است.

با بیشتر مدیرانی که من با آنها کار کردم ، بیشتر عقایدشان برایشان مهم است و فکر می کنند صاحبان مشاغل هستند تا بتوانند تصمیم بگیرند مخاطب در کجا قرار دارد. اگر از آن در یک طراحی رنگارنگ استفاده کنید ، این چیزی است که این مدیران می دانند. اگر می خواهند تبلیغ کنند ، می کنند. محتوا توسط یک مدیر تجارت تولید می شود. جالب است که بسیاری از مدیران اصرار دارند که آنها هنوز مخاطب هدف را نمی شناسند. یک بازاریاب دیجیتالی حرفه ای می داند که بازخورد مشتری در درجه اول و مهم است ، اما از آنجا که این پروژه برای کارفرما است ، شما باید به مشتری گوش دهید ، که بعداً در مورد آنها صحبت خواهم کرد.

مدیران محترم شرکت ها و پروژه ها، مشتری پادشاه است. شاید این جمله خیلی کلیشه ای باشه اما واقعا اثر گذاره. باید مخاطب یا دسته مشتریان رو بشناسیم و بدونیم چه نیازی قراره ازشون رفع کنیم. مگر میشود بدون دانستن همچین موضوع مهمی کسب درآمد کرد؟ تولید کنیم بعد بفروشیم؟ یا اول بازارشناسی و بازاریابی کنیم بعد تولید؟ کدام عاقلانه‌تره؟

برخی از مشاغل شخصی را که ما از آنها درخواست می کنیم و همه ما از محتوای حق بیمه گرفته تا محصول با کیفیت انجام می دهیم ، اما چرا نمی فروشیم؟ چرا نمی توانید محصول ما را تهیه کنید؟ اگرچه رقیب ما بسیار محبوب است و ترافیک سایت وی بسیار زیاد است.

من فکر نمی کنم کیفیت به هیچ وجه مهم نباشد ، چیزی که مخاطبان همیشه دوست دارند دوباره بگویند این است که اگر شما محتوای باکیفیتی تولید کنید و بفروشید ، بسیار بهتر از تولید محتوای با کیفیت و بدون فروش است. بنابراین بیایید مخاطبان و نیازهای مشتری را جدی بگیریم. آنچه او نیاز دارد. آنچه او علاقه مند است. چگونه آنها شخصیت دارند. تعامل مراقبت از مشتری

چرا مشتری باید از ما مراقبت کند؟ بیشتر کسی به ما و محتوای ما اهمیتی نمی دهد. در نظر بگیرید چه محتوایی تولید می کنیم که باعث ارتباط آن می شود. ما باید اطلاعاتی را در اختیار مخاطب قرار دهیم که مخاطب به آن اهمیت می دهد.

مشتریان عزیز ، ابتدا مشتری را در مورد فرآیند شناسایی مشتری بشناسید بعدا در مورد نحوه شناخت مشتری یا اینکه آیا ما یک تجارت قدیمی هستیم یا یک تجارت جدید صحبت خواهیم کرد.

خوشحالم که در مورد تجربه شما نوشتم.

بازاریابی محتوا
بازاریابی محتوا

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: از مسیر مخاطبان موفقیت کسب کنید

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا