بازاریابی

از قدرت های شگفت انگیز بازاریابی اینترنت استفاده کنید: 4 نکته مهم

ما در عصر بازاریابی اینترنتی زندگی می کنیم که به آن بازاریابی محتوا نیز می گویند. در اینجا، مشاهده آنلاین ضروری است، تا در صدر و مرتبط باقی بمانید و درآمد بیشتری کسب کنید.

اگر حضور وب خوبی نداشته باشید و مشغول تبلیغ و گسترش کسب و کار خود از طریق بازاریابی اینترنتی موثر نباشید، برای مدت طولانی زنده نخواهید ماند.

بازاریابی اینترنتی چیست؟

بازاریابی عصر جدید یک کسب و کار یا برند و محصولات و خدمات آن از طریق اینترنت، از طریق ابزارهای مختلف، استفاده از محتوا، ایمیل، جستجو و استراتژی های رسانه ای پولی، برای کمک به افزایش ترافیک، سرنخ ها و فروش است.

تکنیک‌های بازاریابی اینترنتی عمدتاً طبیعتاً ارگانیک هستند، اما این تکنیک‌ها (تکنیک‌ها) نیز قابل پرداخت هستند.

بازاریابی اینترنتی ارگانیک ممکن است فوراً به نتایج عالی منجر نشود، اما اگر به روش صحیح انجام شود، به رشد و گسترش کسب‌وکارها در نهایت کمک می‌کند.

بازاریابی محتوا آینده است

طبق یک مطالعه، 91٪ از مشاغل در سراسر جهان معتقدند که بازاریابی اینترنتی یک تاکتیک بازاریابی ضروری و هیجان انگیز است.

بازاریابی محتوا شامل ارائه محتوای ارزشمند، خواندنی و ثابت است. این بازاریابی حال و آینده است.

این افراد بالقوه را تحریک می کند، آموزش می دهد و هدایت می کند و اعتماد، اقتدار و ارتباطات را ایجاد می کند. وقتی این اتفاق می افتد، و وقتی به مشتریان و مشتریان بالقوه خود کمک و ارزش ارائه می دهید، آنها با تبدیل شدن به مشتریان و استفاده از محصولات و خدمات شما به شما پاداش می دهند.

بازاریابی محتوا در مقابل بازاریابی سنتی

بازاریابی محتوا یک بازاریابی درونگرا است و نه بازاریابی برون گرا که به آن بازاریابی سنتی نیز می گویند. به طور کلی، دومی علاوه بر هزینه بر بودن، مزاحم، انسدادی و تهاجمی است.

یک تحقیق نشان می دهد که در حال حاضر بیش از 615 میلیون دستگاه در جهان دارای adblocker هستند.

چه مفهومی داره؟

یعنی بازاریابی سنتی ممکن است خیلی موثر نباشد.

طبق یک مطالعه دیگر، بازاریابی محتوا یا بازاریابی اینترنتی 62٪ هزینه کمتری دارد، در مقایسه با بازاریابی سنتی، اگرچه بیش از 3 برابر کسب و کار و سود بیشتری را به همراه دارد.

قانون تصاویر و ویدیوها

تصاویر – در قالب فیلم‌های هیجان‌انگیز و اینفوگرافیک‌ها – نسبتاً در جذب مشتریان جدید و دیگران قدرتمندتر هستند. مغز تصاویر را 600000 برابر سریعتر از متون پردازش می کند.

طبق گزارش دیگری، مردم روزانه بیش از 500 میلیون ساعت محتوای ویدیویی در سراسر جهان مصرف می کنند.

در عصری که اکثر ما از مشکل گستردگی توجه رنج می‌بریم، مطمئناً ساختن ویدیوها و تصاویر بصری – که اطلاع‌رسانی می‌کند، قدرت می‌بخشد و سرگرم می‌کند – یک عنصر حیاتی از استراتژی‌های ایجاد و تبلیغ محتوا ماست.

ویدئوهای آنلاین به سرعت آگاهی را افزایش می‌دهند، مشتریان جدید را در ذهن خود نگه می‌دارند، و همچنین منجر به تبدیل از سوی بینندگان با هدف بالا می‌شوند.

اینها همچنین به هر برندی این قدرت را می‌دهد که در لحظه‌های مناسب به مخاطبان با ارزش خود دسترسی پیدا کند، درگیر شود و آنها را تبدیل کند – چه آنها برای اولین بار در معرض یک برند کاملاً جدید قرار بگیرند یا فقط چند دقیقه تا رسیدن به یک معامله فاصله دارند. و انجام خرید

زمانی که برندها در آن لحظات حضور دارند و مفید هستند، شانس نتایج بعدی بالاست.

4 نکته هیجان انگیز برای بازاریابی محتوایی موفق

برای استفاده از قدرت های شگفت انگیز بازاریابی اینترنتی، به ثمربخش ترین روش، بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)، گرامر و املا، داستان سرایی و ویدیوها را به بخش مهمی از استراتژی کلی بازاریابی محتوای خود تبدیل کنید.

1. SEO: محتوای خود را برای دید بهتر و عملکرد بهتر در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) بهینه کنید. اگر محتوای شما نتواند جایی در صفحه اول پیدا کند، به نتایجی که می‌توانید مشتاق آن باشید منجر نمی‌شود.

2. گرامر و املا: مطمئن شوید که وبلاگ ها و مقالات شما از نظر گرامری صحیح هستند و املای درستی دارند. یک قطعه محتوا – با اشتباهات گرامری فاحش و غلط املایی – خوانندگان و مشتریان احتمالی شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد، حتی اگر ارزش برند شما کاهش یابد.

3. داستان: در هنر داستان سرایی برای کشش بالاتر تسلط داشته باشید. اکثر ما عاشق داستان هستیم. اگر داستان زیبا و الهام‌بخشی هوشمندانه در قطعه شما وجود داشته باشد، “محرک عاطفی” را می کشد و به “ارتباطات” بهتری با خوانندگان و مشتریان احتمالی شما منجر می شود.

4. ویدیوها: طبق یک گزارش، در هند، ویدیوی آنلاین بیش از 70 درصد از کل مصرف داده کشور را پشت سر گذاشته است. از آنجایی که جمعیت آنلاین کشور همچنان در حال افزایش است، تعداد مصرف کنندگانی که از ویدیوها در حال مرور وب هستند نیز افزایش می یابد. بنابراین، از فیلم ها و طرح های جذاب برای ایجاد محتوای بصری متقاعدکننده استفاده کنید!

به طور خلاصه، بازاریابی اینترنتی را به یک چرخ دنده حیاتی در ایجاد و توسعه کسب و کار خود تبدیل کنید. نکات استراتژی بازاریابی به اشتراک گذاشته شده را دنبال کنید تا پول بیشتری کسب کنید و بهترین نتایج تجاری ممکن را به دست آورید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا