اخبار بازار

از فروش آنلاین گرفته تا بازاریابی دیجیتال آنلاین

آدل خان طالبی
آدل خان طالبی

سال 1993 بود و من در ترم آخر مدرک نرم افزار بودم. جایی که من عاشق کار کردن هستم بی خیال شدم ، در طول دانشگاه یک چاپخانه کوچک و اجباری داشتم ، اما به دلیل بی تجربگی خود مجبور شدم آن را انتخاب کنم و چیزهای زیادی را از دست دادم.

من از مدرسه خارج شدم و به یکی از دوستانم رفتم که کارگاه تولید داشت ، دست من خالی بود و بیکار بودم ، پسرم به من گفت بیا کارم را بفروش ، من به او گفتم که چگونه آن را بفروشی. یک سال بعد قصد دارم در ارتش خدمت کنم. من دیدم که برای من اشتباه است که کالا را بفروشم و ثروت کسب کنم.

فراموش نکنید که بعد از یک هفته در خیابان شوشا به فروشندگان لوستر آشپزخانه تبدیل شدیم. بدون ابزار سخت بود ، اما چاره ای نداشتم ، یک سال گذشت و تجربه زیادی کسب کردم و بسیاری از اتصالات اجتماعی من تقویت شد ، من یک مهندس فروش بودم.

من در پایان سال به سر کار رفتم و خیلی زود تمام شد و من به همراهم آمدیم ، اتفاق افتاد که با گروهی از دوستان سفر کردیم و در طول این سفر بحثی در صفحات اینستاگرام بود و ملی در مورد فروش آنلاین صحبت کرد ، من این دنیای مجازی را دوست داشتم و چون علاقه داشتم با یکی از دوستانم که مثل من بیکار بودند صحبت کنم و یک صفحه را در کنار هم قرار دهم و شروع به فروش محصول کنم. .

سردرد نداشتیم ، به شوش رفتیم و در تاریخ 6 ژوئن برای یافتن رابطه جنسی به همه جا رفتیم ، اتفاقاً ما نیز در اینستاگرام فروشنده لوازم آشپزخانه را پیدا کردیم و شدیم. اوایل همه چیز خوب بود. از طرف دیگر تحریم ها دلار را تحت فشار قرار داده و کالاهای وارداتی گران تر شده اند و هیچ کس دیگر کالاهای ما را خریداری نمی کند زیرا اولویت ندارند.

ما نیز کلاس خود را تغییر دادیم ، توضیحات طولانی است ، من قطعاً در یک پست جداگانه در مورد آن صحبت خواهم کرد.

ما به تولید رسیدیم ، در سال 1997 ، در نمایشگاه آلکمپ ، با آدل تالبی آشنا شدم ، از آنجا با کانال کار و تجارت وی آشنا شدم. در ابتدا فکر کردم او نیز یکی از فروشندگان امیدوار است. بازاریابی دیجیتال بله ، من شنیده ام که علم باید در این زمینه فعالیت کند. من نشستم ، تمام محتوای کانال را خواندم ، به صداها گوش کردم و ایده ای گرفتم که در کارم استفاده کردم.

بعد از مدتی فهمیدم که او در شماست موسسه مدیریت صنعتی آنها دروس چهره به چهره دارند. من تمام تلاش خود را کردم که به این کلاس ها بروم ، اما نتوانستم.

ما به اینجا آمدیم که یک روز آقای طلبی را در کانال آنها دیدم دوره بازاریابی دیجیتال آنلاین تماس سریع را وصل کردم و ثبت نام کردم و دانشجوی مجازی آنها شدم.

از ابتدای عید 99 قرار بود کلاس ما این هفته در سایت باشد دوره بازاریابی دیجیتال آنلاین شروع و آغاز سال جذاب بود. امشب ، همانطور که می نویسم ، ما 9 جلسه دوره کارشناسی را آموخته ایم و از همه مهمتر ، من در حال یادگیری هستم.

من از شما دعوت می کنم به وب سایت ما Dormon مراجعه کنید: دوره های آنلاین بازاریابی دیجیتال


جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا