بازاریابی

از تأثیرات Google RankBrain در شخصی سازی سئو بگویید

گوگل طی چند ماه گذشته از بخشی از الگوریتم Hummingbird از RankBrain استفاده کرده است. آنها همچنین اعلام کرده اند که Rankbren. سیستم هوش مصنوعی سومین سیگنال مهم در بین پرخاشگرها است. طی چند ماه از استفاده از آن ، سیگنال الگوریتم پیامدهای روشنی برای انسانی سازی سئو نشان می دهد. در این فرایند ، درک بهترین نرم افزار SEO را نیز تغییر داد زیرا برنامه هایی که برای سئو بهترین در نظر گرفته می شوند دیگر با معرفی RankBrain مرتبط نبودند.

Google RankBrain به خودی خود یک الگوریتم نیست ، اما همینطور است در حال بودن بخشی جدایی ناپذیر

Google RankBrain یک “سیگنال” اصلی در الگوریتم جستجوی اساسی را توصیف می کند. اساساً ، RankBrain بخشی از الگوریتمی است که برای “فهم” معنای میلیاردها صفحه وب و کمک به الگوریتم گوگل برای بازآفرینی مواردی که کاربران بیشترین ارتباط را با سؤالات جستجوی خود پیدا می کنند ، استفاده می شود. بر این اساس ، بررسی سئو در صنعت نیز به نوبه خود اتفاق می افتد زیرا بررسی گذشته اهمیت خود را از دست می دهد. آنها به وضوح می فهمند که به جای بهینه سازی مبتنی بر ماشین ، با ورود پرچم های Google RankBrain در الگوریتم Hummingbird ، به جای بهینه سازی مبتنی بر ماشین ، این لمس انسانی به دست آورد.

بیشترین تأثیر در بهینه سازی موتور جستجو

اگرچه اعلان RankBrain گوگل سومین سیگنال مهم در الگوریتم است ، اما تأثیر سیگنال جدید در مقایسه با تأثیرات محتویات و پیوندها ، که دو سیگنال مهم هستند ، بسیار بیشتر است. گوگل به جای اینکه با آنها مطابقت داشته باشد توانایی تفسیر سیگنال ها را داشته و به نوبه خود منجر به تفسیری مانند داده های انسانی شده است.

همکاری با یکدیگر منزوی نیست

هرگونه تفسیری از طرف Google ارائه شود ، غیرقابل انکار است که RankBrain در رابطه با سایر منابع برای تحلیل و تفسیر داده ها در سایت همکاری می کند. وب مسترها باید به خاطر داشته باشند که نه تنها پیوند و محتوا را شامل می شوند ، بلکه بسیاری از عوامل دیگر مرتبط با وب سایت آنها وجود دارد که می توانند در رتبه بندی آن در صفحات نتیجه موتور جستجوی Google تأثیر بگذارند. Rankenbren و همکاران ، تجزیه و تحلیل ساختار فنی ، حضور خارج از سایت و مطالب و همچنین استفاده از آنها برای تبلیغ آنلاین. این چیزی شبیه به مجموعه ای از دفترچه ها و اسناد است که در طی حسابرسی توسط یک حسابدار منشور مجاز انجام می شود. در نتیجه ، مدیر وب سایت باید مراقب باشد که همه قسمت های وب سایت وی به خوبی متصل شده و حضور وب نه تنها به طور مداوم بلکه با کاربران واقعی چنین محتوا مرتبط باشد. روشی برای اطمینان از این امر می تواند توسط بهترین نرم افزار SEO که دانش الگوریتم گوگل و سیگنالهای آن را دارد ، استفاده شود.

Rankinbrin بهترین نرم افزار SEO را انجام می دهد

امن؛ Google RankBrain دقیقاً بهترین کاری را انجام می دهد که بهترین نرم افزار SEO برای وب سایت انجام می شود. با این حال ، اهداف نهایی آنها متفاوت و بر خلاف یکدیگر است. برنامه SEO کاستی های سایت را تشخیص داده و آنها را مرتب می کند که باعث می شود مطالب سازگار و به هم پیوسته باشند. RankBrain ، سیستم هوش مصنوعی و اشاره ای از الگوریتم Google Hummingbird تمایل دارد که عملیات ریاضی ، معانی زبان ، سازگاری و اهمیت یک صفحه وب / وب سایت را برای رتبه بندی از طریق محاسبات کشف کند.

وب مسترهای علاقمند به یافتن بهترین نرم افزاری که به آنها کمک می کند چالش های جدیدی را که توسط RankBrain ایجاد می شود ، پیدا کنند ، می توانند نظر بررسی سئو را به سایت های بررسی پیشرو ارائه دهند و یک ارائه دهنده معتبر و معتبر برای این برنامه ها انتخاب کنند. با توجه به تأثیرات RankBrain در دنیای سئو ، کاملاً ضروری است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا