بازاریابی

از این 6 افسانه سئو به هر قیمتی اجتناب کنید

احتمالاً همه آنها را قبلاً شنیده اید. سئو فقط انجام این کار و اصلاح آن است. خوب، کمی بیشتر برای انجام درست آن وجود دارد. از این 6 افسانه سئو به هر قیمتی اجتناب کنید و در مسیر درستی قرار خواهید گرفت.

1. سئو آسان است.

شاید برای حرفه ای هایی که این کار را هر روز و در تمام طول روز انجام می دهند. حتی در آن زمان، یک منحنی یادگیری وجود دارد و برای همگام شدن با منحنی، یادگیری همیشه باید ادامه یابد. همانطور که گفته شد، بهینه سازی جستجو لزوماً کار سختی نیست – فقط به تجربه، دانش کاربردی و زمان برای تحقق همه چیز نیاز دارد.

2. SEO در موضوع من ساخته شده است.

باور نکن در حالی که بسیاری از مضامین وب سایت “سئو دوستانه” خود را تبلیغ می کنند، همه اینها واقعاً به این معنی است که آنها آماده بهینه سازی SEO هستند. بدون در نظر گرفتن یک رویکرد فراگیر برای بهینه سازی سایت کامل (با تمام محتوا)، بهینه سازی واقعی به هیچ وجه غیرممکن است. بهینه سازی کد سایت یک چیز است، اما بهینه سازی کل پکیج یک بازی توپ دیگری است. به علاوه، این یک دلیل خوب دیگر برای اجتناب از استفاده از سایت‌های مبتنی بر تم یا قالب است.

3. سئو فقط یک موضوع متا تگ است.

اینطور نیست. متا تگ ها مرتبط هستند و نقش مهمی در فاکتور سئوی کلی سایت دارند، اما این تنها یک قطعه کوچک از کیک کلی است. در سال 1998، بهینه سازی متا تگ ها تنها راهی عالی برای کسب رتبه بالا بود. در سال 2010، این واقعاً فقط یک عامل اتفاقی است.

4. سئو از من می خواهد که صدها لینک ورودی را دریافت کنم.

شاید شایدم نه. داشتن چند بک لینک با کیفیت واقعا عالی معمولا بهتر از داشتن ده ها لینک ورودی بی ربط و با کیفیت پایین است. کلید لایک و سئو حفظ یک پروفایل لینک متعادل است که هدف آن انواع پیوندها با انواع انکر تکست است. پیوندها باید طبیعی باشند.

5. سئو صرفاً تولید محتوای زیاد است.

داشتن محتوای بیشتر مطمئناً کمک می کند … زمانی که به خوبی برنامه ریزی شده باشد و چیزی با ارزش برای بازدیدکنندگان به ارمغان بیاورد. اما صرفاً افزودن مقدار زیادی محتوای پرکننده به امید افزایش رتبه بندی موتورهای جستجو، استراتژی چندان عاقلانه ای نیست.

6. سئو به این معنی است که من باید از چگالی کلمات کلیدی مصنوعی بالا در کپی وب سایت خود استفاده کنم.

تراکم کلمات کلیدی را در مقالات تحمیل نکنید. در حالی که نمایش عبارات کلیدی هدفمندتان به طور ثابت در کپی شما چیز خوبی است، همچنین یک خط باریک وجود دارد که مفید بودن از هرزنامه بودن عبور می کند. هرگز بر روی درصد، تعداد یا تراکم کلمه کلیدی تمرکز نکنید – ابتدا محتوایی با کیفیت بالا ایجاد کنید که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گیرد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا