بازاریابی

از اصطلاحات مرتبط با کلمات کلیدی استفاده کنید

حتی از نظر بازدید کننده ، پیدا کردن اطلاعات خاص دشوار است. به عنوان مثال اگر به دنبال “آموزش توله سگها به نشستن هستند” ، آنها باید قبل از یافتن اطلاعات مورد نظر خود ، تمام مطالب کم اهمیت دیگر را مرور کنند. این سرگرم کننده نیست. از نظر گوگل ، همین امر نیز صدق می کند.

Google به طور کلی صفحه اصلی و صفحات محتوای شخصی شما را به عنوان “مربوط به آموزش سگ” می بیند – اما صفحات محتوای فردی از منظر SEO بسیار ارزشمند نخواهد بود. همه آنها به “موضوعات فرعی” آموزش سگها بسیار متفاوت است.

در نتیجه ، شما در حال حاضر از توانایی رتبه بندی تمام این صفحات محتوا و اصطلاحات کلیدی آنها استفاده می کنید. شما اساساً آنچه را که واقعاً می خواهید ببینید به Google نمی دهید. محتوای بسیار ساختار یافته و عینی.

حالا اشتباه نکن رتبه بندی همه این صفحات محتوا بسیار غیرممکن نیست – اما از دیدگاه ایجاد یک لینک ورودی ، پیوندهای ورودی بیشتری به شما می انجامد و بیشتر از آنچه لازم است کار می کند. در عوض ، کاری که ما می خواهیم انجام دهیم این است که کانال های محتوای خاص برای کلمات کلیدی را تنظیم کرده و کلیه مطالب مرتبط را در آن کانال ها در قالب های باریک خوب گروه بندی کنید.

این کار اطمینان حاصل خواهد کرد که تمام صفحات محتوای شخصی فرصت بهتری برای رتبه بندی اصطلاحات مربوط به هر یک از این قسمت های کلیدی دارند. Google همچنان سایت را که عموماً با “آموزش سگ” مرتبط است ، مشاهده خواهد کرد. اما اکنون ، اهمیت موضوع “آموزش سگ” به کانالهای محتوای فردی منتقل می شود – به عنوان مثال “تکنیک های آموزش سگ”.

کانال های محتوای مرتبط سپس به کلیه مطالب مرتبط درون آنها منتقل می شود. همه چیز “موضوع مهم” را با هم جمع می کند. این ساختار به خوبی می تواند Google را ببیند وب سایت شما. یکی از اصلی ترین دلایلی که این اتفاق می افتد این است که شما در پایان با استفاده از اصطلاحات کلیدی کلیدی که بیشترین ارتباط را با یک کانال محتوای خاص دارند ، در کل آن محتوا خواهید بود.

مطمئناً شما از اصطلاح “مشاوره آموزش سگ” در جای دیگری در محتوا و وب سایت استفاده خواهید کرد. با این وجود ، تمام صفحات محتوای اختصاصی که در این کانال خاص قرار دارند ، بالاترین فرکانس طبیعی را برای آن مدت دارند.

در مورد محتوای “قلاده سگ” نیز همین موضوع صادق است. از نظر منطقی ، اغلب درمورد “قلاده سگ” در تمام این مطالب مرتبط صحبت خواهید کرد. بنابراین ، موضوع تناسب اندام وب سایت شما مانند این است … آموزش سگ> نکات مربوط به آموزش سگ> “بهترین مشاوره آموزش سگ که من تا به حال داده ام …” از این منظر ، صفحه اصلی شما (و کل وب سایت شما ) تحت کلمه کلیدی “آموزش سگ” ، و موقعیت بسیار بهتری برای رتبه بندی برای این اصطلاح دارد. کانال محتوا “نکات آموزش سگ” درمورد اصطلاح اساسی “نکات آموزش سگ” به موضوعی تبدیل می شود و این صفحه شانس بسیار بهتری برای رتبه بندی برای آن عبارت دارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا