بازاریابی

از آنجا که رتبه بندی جستجوی خوبی دارم ، می توانم جلوی انجام سئو را بگیرم؟

بیایید بگوییم تجارت شما با همکاری با آژانس تخصصی SEO (بهینه سازی موتور جستجو) و مجوز استراتژی های خاص که باید در داخل انجام شود ، به بازاریابی SEO متعهد است. هدف هنگام شروع این نوع خدمات ، رسیدن به بالای SERP ها است (صفحه نتایج موتور جستجو)

پس از دو ماه کار با شرکت SEO و انجام اقدامات داخلی شما به طور مرتب ، وب سایت شما سرانجام ظاهر می شود که در صدر اصطلاح مهم جستجو SERP قرار دارد. پس از دستیابی به این افزایش در سایت های جستجو ، واقعاً طبیعی است که حدس بزنید “آیا می توانم خدمات SEO خود را متوقف کنم و جای خود را در رتبه بندی موتورهای جستجو حفظ کنم؟”

در نگاه اول ، به نظر می رسد که پس از رسیدن به صدر جدول رده بندی موتورهای جستجو ، این پروژه کامل است و سایت شما برای عبارات کلمات کلیدی شما در صدر جدول قرار خواهد گرفت. با این حال ، اینترنت برای بازار بسیار رقابتی است بنابراین درست نیست. بازاریابی سودمند سودمند نیاز به چندین روش دارد که همه به طور همزمان کار می کنند نه تنها برای دستیابی به رتبه های جستجوی عالی بلکه همچنین برای افزایش نرخ تبدیل شما با افزایش ترافیک از مخاطبان بالقوه خود. پس از قطع فعالیت در محل کار ، وب سایت شما به تدریج شروع به کاهش در رتبه بندی می کند ، زیرا رقبای شما با فعالیت های SEO فعال جای شما را می گیرند. نیاز به تعمیر و نگهداری مداوم سئو برای حفظ رقابت پیش رو دارد و سئو یک شگفت آور یک بار نیست.

ذکر شده در زیر عوامل اصلی است که چرا شما باید علی رغم کسب رتبه های خوب موتورهای جستجو ، همچنان به ارتقاء خدمات سئو یا سئو بپردازید.

به بالاتر از سطح رقابت ادامه دهید

اینترنت هرکسی را قادر می سازد که بتواند شرکت خود را تبلیغ کند ، این بدان معنی است که رقابت برای نتایج موتورهای جستجو شدید است. به طور مداوم ثابت کرده است که وب سایت هایی که در صدر اولین برنامه SERP ظاهر می شوند ، از نرخ کلیک بالاتری برخوردار هستند و بسته به آنچه شما تبلیغ می کنید ، ممکن است با صدها یا حتی هزاران وب سایت دیگر که سعی در رتبه بندی خوبی با همان شرایط جستجو دارند ، رقابت کنند. اگر به صدر جدول رده بندی برسید و استفاده از سیستمهایی را که شما را به آنجا آورده اند متوقف شوید ، رقبای شما به سرعت رتبه های گوگل را می گیرند و وب سایت شما را بیشتر و بیشتر هدایت می کنند.

لطفا الگوریتم ها را تغییر دهید

گوگل به عنوان موتور جستجوی اینترنت مورد استفاده در سطح زمین دیده می شود و در پایان ، برخی ممکن است راهکارهایی را برای بهره برداری از الگوریتم خود با تکنیک های تقلب برای بهبود موتورهای جستجو برای به دست آوردن رتبه های بالاتر نشان دهند. به همین دلیل ، گوگل مرتباً الگوریتم خود را به روز می کند تا روش واقعی خزیدن و ارزیابی وب سایت ها را بهبود ببخشد. لازم است با تغییرات در الگوریتم گوگل همگام باشید زیرا فناوری SEO کارآمد که ممکن است به روزرسانی شده و از آن بدتر شده ، مجازات مجازات توسط گوگل را به دست آورد. شما باید تکنیک های بازاریابی سئو را با هر به روزرسانی الگوریتم گوگل تطبیق دهید ، یا سایت های جستجو می توانند توسط الگوریتم جدید آسیب ببینند. افراد حرفه ای در شرکت SEO همیشه از آخرین پیشرفت های Google مطلع می شوند و به شما در تنظیم بازاریابی و تبلیغات سئو برای دستیابی به نتایج بهتر کمک می کنند.

محتوای نوشتاری جدید تولید کنید

یک حرف در صنعت سئو وجود دارد که می گوید “محتوا پادشاه است” زیرا مطالب نوشتاری منحصر به فرد ، مفید و عالی را می طلبد تا مخاطب یا مشتری شما به وب سایت شما بازگردد. افراد محتوای کتبی را در وب با سرعتی شگفت آور ، به ویژه در دستگاه های تلفن همراه ، مصرف می کنند و هنگامی که شما محتوای متنی جدید نوشتاری را متوقف می کنید ، ممکن است جذابیت خود را برای مخاطبان خود از دست بدهید زیرا محتوای نوشتاری قدیمی پیر یا بی اهمیت می شود. Google همچنین نسبت به وب سایتهایی که دائماً مقالات جدید و سایر مطالب را نشان می دهند ، بسیار سخاوتمندانه است. تولید محتوا باید در مرکز استراتژی بازاریابی سئو شما باشد و اگر کسب و کار شما وقت یا منابع لازم برای انجام داخلی نداشته باشد ، SEO می تواند راه حل های نوشتن مقاله ارائه دهد.

تبلیغات و بازاریابی SEO نیاز به تعمیر و نگهداری دارد

طبق مطالعه رتبه بندی موتور جستجوگر Roundtable Engine Search ، متوقف کردن کلیه فعالیت های بازاریابی SEO پس از رسیدن به بالاترین رتبه ها می تواند منجر به کاهش در رتبه بندی جستجو تا سی درصد شود. تکنیک های مختلف SEO بک لینک به وب سایت شما ایجاد می کند ، و هنگامی که شما ایجاد لینک ها را متوقف می کنید ، ممکن است Google تعیین کند که وب سایت شما اکنون فعال یا مرتبط نیست. همین مطالعه از میزگرد موتور جستجو همچنین نشان داده است که شرکتهایی که بازاریابی موتور جستجوی مطلوب خود را پس از دستیابی به سایتهای جستجوی خوب حفظ کرده اند ، از افزایش 18 درصدی در رتبه بندی جستجوهای خود برخوردار شده اند.

با روند و فناوری جدید همراه باشید

بازار آنلاین با فناوری جدید ، پیشرفت ها و دستگاه ها دائماً در حال تغییر است و مهم است که وب سایت شما با آخرین تغییرات در نوآوری فناوری همگام باشد. به عنوان مثال ، بسیاری از افراد بیشتر از طریق رایانه معمولی بیشتر از طریق رایانه لوحی یا تلفن هوشمند در اینترنت جستجو می کنند ، که این مورد چند سال پیش نبود و اگر وب سایت شما مطابق با تلفن همراه نباشد ، بیشتر مشتریان تلفن همراه را رها می کنند. فوراً در مورد سایت خود با تغییر نوآوری در فن آوری ، باید روش های بازاریابی سئو خود را دوباره مورد استفاده قرار دهید تا با این تغییرات کار کنید ؛ حتی لازم است که در وب سایت خود تعدیل کنید. این یک منطقه دیگر است که می تواند به استخدام SEO کمک کند زیرا مقامات SEO از جدیدترین پیشرفت ها و نوآوری های تکنولوژیکی همگام هستند و می تواند به شما در تغییر برنامه سئو در کنار وب سایت خود در صورت نیاز کمک کند.

با تغییرات درون شرکت خود همراه باشید

شرکتها معمولاً در معرض تغییرات مکرر هستند ، خواه از نظر تعدیل در صنعت ، پیشرفت داخلی و یا مثلاً روشهای جدید انجام کار ، خدمات ، محصولات جدید یا تغییر برند. وقتی یک تغییر اساسی در سازمان خود ایجاد می کنید ، باید پیشرفت برنامه سئو خود را معکوس کنید. تغییر نام برندها ، خدمات یا محصولات جدید منابع خوبی برای محتوای جدید است که مخاطبان موجود را درگیر خود می کند و همچنین باعث جذب مشتریان بالقوه جدید می شود.

تغییرات رضایت بخش در عادات تحقیق مصرف کننده

گرایش ها در عادت های مشتری اغلب با گذشت زمان تغییر می کند ، و اگر برای حمایت از این تنظیمات ، رویکردهای SEO را تغییر مثبتی ایجاد نکنید ، رتبه بندی خود را از دست می دهید و ترافیک وب کاهش می یابد. افزایش استفاده از دستگاه های تلفن همراه فوق تغییر قابل توجهی در رفتار کاربر است که به طور مستقیم بر جستجو و رتبه بندی مشتریان وب سایت شما تأثیر می گذارد. گزینه دیگری برای باور بازدید کننده وجود دارد که باید در استفاده از اصطلاح جستجو مراقب باشید. کلمات کلیدی انتخاب شده برای یافتن یک محصول یا خدمات خاص ممکن است با گذشت زمان تغییر کند و اگر روی کلمات کلیدی استفاده نشده تمرکز کنید ، رتبه خوبی برای کلمه کلیدی جدید دریافت نخواهید کرد. جستجوی کلمات کلیدی ثابت یک عنصر اساسی در بهینه سازی موتور جستجو است.

تغییرات در شیوه های کاربر را در وب سایت خود مشاهده کنید

علاوه بر این ، هرکدام از آنها بعد از رسیدن به سایت خود ، از وب سایت شما متفاوت استفاده می کنند. داده های Google Analytics در وب سایت به شما امکان می دهد فعالیت بازدید کنندگان را در سایت خود و همچنین نحوه دسترسی آنها به وب سایت خود و مجموعه کلمات کلیدی و عباراتی که برای رسیدن به آنجا استفاده کرده اید ، نمایش دهید. همه این اطلاعات می توانند به شما در تبلیغ تبلیغات عمومی و بازاریابی عمومی به موتور جستجو کمک کنند. دانستن کارهایی که بیشتر بازدید کنندگان وب سایت شما انجام می دهند می تواند به شما کمک کند دقیقاً آنچه را که در سایت شما ایجاد می کند بهبود ببخشید و همچنین توجه داشته باشید که دیگر چه کاری برای ایجاد یک تجربه کاربری بهتر انجام نشده است. اگر توجه داشته باشید که بسیاری از کاربران از طریق یک بستر رسانه اجتماعی مانند فیس بوک به سایت شما دسترسی پیدا می کنند ، بهبود آنچه در حساب Facebook خود کار می کند ممکن است به جذب بازدیدهای بیشتر صفحه کمک کند.

تجزیه و تحلیل وب سایت برای بررسی بیشتر شرکت ها می تواند دشوار و وقت گیر باشد ، اما داده هایی که ارائه می دهید برای بهترین بازاریابی سئو بسیار مهم است. آژانس های بهینه سازی موتور جستجو می توانند مشاوره در زمینه تجزیه و تحلیل وب ارائه دهند و ممکن است در راستای داده های بهینه شده در موتور بهینه سازی موتور جستجو پیشرفت ایجاد کنند.

با گذشت زمان قدرت را در طاقچه خود ایجاد کنید

یکی از اهداف اصلی بازاریابی سئو ایجاد کسب و کار شما به عنوان یک مقام صنعتی در زمینه خاص شماست. این امر مستلزم ایجاد محتوای مداوم ، مرتبط و به موقع برای مخاطب است زیرا زمان لازم برای تولید اقتدار شما طول می کشد. اگر سیستم های بازاریابی سئو خود را متوقف کرده و محتوای جدیدی را برای مخاطبان خود ایجاد نکنید ، نمی توانید شرکت خود را به عنوان یک مقام در بازار طاقچه خود تأسیس کنید.

از شهرت خود در اینترنت محافظت کنید

موارد خاصی در وب وجود دارد که نمایانگر حضور و رتبه بندی آنلاین شرکت شما و بررسی های کاربران و نظرات در مورد تجارت شما است که باعث ایجاد اعتبار آنلاین شما می شود. حفظ اعتبار آنلاین مثبت بسیار مهم است زیرا بیشتر مشتریان در هنگام نیاز به محصولات یا خدمات به اینترنت نگاه می کنند و شهرت آنلاین شما تأثیر بسیار زیادی بر روی احساس مشتری از تجارت خواهد گذاشت. حفظ شهرت بسیار خوب آنلاین ، نیاز به فعالیت منظم دارد تا به نظرات و بررسی ها چه مثبت و چه منفی پاسخ دهید ، یا ممکن است با بررسی های بد بمباران شوید که می تواند به اعتبار آنلاین و سایت های رتبه بندی موتور جستجو آسیب برساند.

فقط به این دلیل که در Google SERPs به سایت مورد نظر رسیده اید ، به این معنی نیست که کار انجام شده است. استراتژی بازاریابی آنلاین برای بهینه سازی موتورهای جستجو باید بطور مستمر پیاده سازی و تنظیم شود تا در SERP ها بالا باقی بماند که به افزایش نرخ تبدیل و بازده سرمایه گذاری کمک می کند. خاموش کردن همه فعالیتهای SEO پس از تشدید رتبه بندی ، باعث می شود رتبه و بازدید کنندگان وب سایت از بین بروند زیرا شما چیز جدیدی برای مخاطبان خود ندارید و تصوری ندارید که مخاطبان خاص شما در وب سایت شما چگونه رفتار می کنند تا تجربه خود را بهبود بخشند. SEO نه تنها در تقویت رتبه جستجو در گوگل SERP ها مهارتهایی کسب کرده است بلکه همچنین می تواند یک استراتژی بازاریابی ثابت SEO را برای حفظ رتبه بندی جستجوی مفید بدست آورد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا