عمومی

ارزیابی اکتشافی. ارزیابی اکتشافی UX


سلام ، تصمیم گرفتم پیش نویس هایی را که مدتی پیش در کاما نوشتم بنویسم ، اما من از به اشتراک گذاری آنها با شما امتناع کردم و بخش دوم به نام این روش آمد.

ارزیابی هدایت راهی برای یافتن موضوعات واسط کاربر است که به عنوان بخشی از یک فرآیند طراحی تکراری که شامل افراد یا افراد بر اساس اصول یا اصول از پیش توافق شده است ، نیز مورد بازبینی قرار می گیرد. قابلیت استفاده محصول را ارزیابی کرده و از خرابی محصول پس از انتشار جلوگیری کنید.

توضیحات انتشار آنچه من در اکثر سایت ها به دنبال آن بوده ام ، ارزیابی قابلیت استفاده است و بیشتر آن مورد بحث قرار گرفته است ، اما ارزیابی اکتشافی می تواند از بسیاری جهات با ویژگی های محصول متفاوت باشد مانند ارزیابی ما از اصول طراحی طراحی تعاملی یا … اما ارزیابی می شود. این مقاله بر ارزیابی قابلیت استفاده تمرکز دارد

ارزیابی قابلیت استفاده و تست های مدل می تواند یک فرایند طولانی و پرهزینه باشد ، و در اینجا ژاک نیلسن (یکی از تست های قابلیت استفاده خوب) از روش های تست قابلیت استفاده در اینجا استفاده کرده است. (زمان ، هزینه و غیره) ارائه شده است ، جایی که ارزیابی اکتشافی نیز انجام می شود

ارزیابی اکتشافی می تواند با سطح پایینتری از روند طراحی مانند ترسیم و وایبرید استفاده شود و ارزیابی اکتشافی توسط UserTesting برای صرفه جویی در وقت و هزینه و از بین بردن خطاهایی که با ارزیابی های ساده می توان از آن استفاده کرد ، استفاده می شود. مرحله آزمایش کاربر تکمیل نخواهد شد و هر دو در نهایت خطا را از زوایا و دیدگاه های مختلف تصحیح می کنند.

عوامل ارزیابی قابلیت استفاده 10 مورد وجود دارد که در این پست توضیح می دهیم ، اما بد نیست که همه آنها را به عنوان یک ببینید:

وضعیت سیستم را ببینید

شما باید سایتهایی را که درخواست کرده اید یا از آنها گرفته اید داشته باشید ، اما برای دیدن نتیجه چند ثانیه یا چند دقیقه منتظر ماندید و یک نمونه رایج از این بحث یک ویژگی بارگیری است که ممکن است نشان دهد این ویژگی ممکن است وضعیت بارگیری و آنچه را که کاربر به طور کلی طی می کند بهبود بخشد و ما می توانیم با تغییر رنگ این کار را انجام دهیم. نوار پیشرفت ، لودر یا اعلان.

با سیستم و دنیای واقعی مطابقت دهید

وی با زبانی آسان و کاربردی مانند نیل پاتل لندینگ پیج صحبت کرد که می توانست مشترک دکمه CTA شود ، اما می دانست کسی که به توئیزی آمده است ، یکی از موفق ترین کارآفرینان جهان ، خودش یا کار خود را تغییر داده است. او به جای ثبت نام ، نوشت: “بله ، من می خواهم به من بیاموزم که چگونه تجارت خود را توسعه دهم!”

کاربر را کنترل و رها کنید

کنترل کاربر و آزادی دادن به کاربر آزادی انجام کارها ، آزادی عمل برای خنثی کردن اقدامات گاه به گاه و به دست آوردن این مزیت ما می توانیم این عمل را برگردانیم یا لغو کنیم

هفت عنصر باقی مانده از این راهنما را می توان برای ارزیابی در اینجا مطالعه کرد

10 قابلیت استفاده استنباط با مثال / ارزیابی نشانگر

اینستاگراملینکدین

http://vrgl.ir/xo4LR
http://vrgl.ir/iCUot
http://vrgl.ir/Gnay0
http://vrgl.ir/5C2Rkجهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه مطالب عمومی کلیک کنید 


منبع خبر: ارزیابی اکتشافی. ارزیابی اکتشافی UX

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا