بازاریابی اینترنتی

ارتقاء کتاب – چگونه می توان کتاب های خود را به سود بلند مدت ارتقا داد

پس از نوشتن کتاب الکترونیکی ، دیر یا زود ، برای بدست آوردن کلمه در مورد شاهکار ، باید تکنیک های تبلیغ کتاب الکترونیکی را در نظر بگیرید. برخلاف تبلیغات آفلاین ، در جایی که بیشتر بازاریابی توسط ناشرانی که با آن کار می کنید انجام می شود ، در بازاریابی کتاب الکترونیکی ، بیشتر تبلیغات توسط شما انجام می شود. با این وجود ، بر خلاف یک ناشر کتاب واقعی ، در جایی که پرداختهای نسبتاً ناچیزی به نام حق امتیاز را دریافت می کنید ، باید 100٪ از سود را حفظ کنید. نیازی به گفتن نیست ، شما باید بر هنر تبلیغ کتاب الکترونیکی تسلط داشته باشید ، که می توان گفت حتی از خود کتاب الکترونیکی نیز مهم تر است.

اولین کار در یک کمپین برای تبلیغ کتاب الکترونیکی ، درک بازار هدف شما است. شما باید خواسته ها ، نیازها و خواسته های آنها را درک کنید. شما باید بدانید که چه چیزی آنها را در اواخر شب اذیت می کند و چه عواملی باعث برطرف شدن آنها می شود. این دانش به شما کمک می کند تا کمپین های بازاریابی هدفمند تری ایجاد کنید که واقعاً مورد توجه واقع شده و بازده بیشتری را برای سرمایه گذاری به ارمغان بیاورد.

سپس برای فروش کتاب الکترونیکی خود باید صفحه فروش ایجاد کنید. این معمولا یک صفحه فرود است که قصد دارد فوراً بازدید کننده را بفروشد. همچنین به آن صفحه فروش مستقیم بازاریابی گفته می شود. شما نیاز به دریافت یک عنوان جالب توجه دارید و برای حل مشکلات در نامه فروش خود قالب بندی کنید. به عبارت دیگر ، شما در مورد مشکلاتی که چشم انداز شما وجود دارد صحبت می کنید و سپس در مورد راه حل صحبت می کنید ، که کتاب الکترونیکی شماست. همچنین باید نقاط تیراندازی را نیز در نظر بگیرید که در مورد مزایای کتاب شما صحبت می کند.

در مرحله بعد ، برای انتشار کتاب الکترونیکی خود باید برخی از روشهای بازاریابی آنلاین را در نظر بگیرید. بازاریابی مقاله یک روش مؤثر برای بازاریابی محصولات اطلاعاتی مانند کتابهای الکترونیکی است ، زیرا وقتی افراد به دنبال مقاله برای خواندن آنلاین هستند ، گرسنه برای اطلاعات هستند. کتابهای الکترونیکی منبع دیگری از اطلاعات هستند که می توانیم گرسنگی خود را فروکش کنیم. سایر تکنیک های اثبات شده در بازاریابی آنلاین شامل تبلیغات با هر کلیک ، تبلیغات بنر ، بازاریابی ایمیل و بازاریابی رسانه های اجتماعی می باشد.یک ایده ای که باید در نظر بگیرید اجرای برنامه وابسته خودتان است که در آن به دیگران اجازه می دهید کتاب الکترونیکی شما را تبلیغ کنند و در هنگام فروش کمیسیون کسب کنند. استخدام شرکت های وابسته به یک شرکت فوق العاده وابسته که دارای لیست گسترده مشترکین است تا کتاب الکترونیکی شما را از این طریق تبلیغ کند ، بنابراین برخی از بازاریابان کتاب الکترونیکی ده ها هزار دلار و در برخی موارد حتی صدها هزار دلار را نیز یک شبه ساخته اند.

تبلیغ کتاب الکترونیکی می تواند مخصوصاً سرگرم کننده و پرسود باشد. در دنیا کمتر مشاغل با حاشیه سود بالاتر وجود دارد که محصولات اطلاعات دیجیتالی مانند کتابهای الکترونیکی را به بازار عرضه می کنند. بنابراین برای تبلیغ و تبلیغ آن ، کتاب الکترونیکی خود را بیرون بگذارید!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا