بازاریابی اینترنتی

ارتقاء موفقیت: فرمول بازاریابی آنلاین شما

موفقیت در تشویق با بازاریابی آغاز می شود …

شاید شما به Advocare بپیوندید زیرا عاشق محصولات هستید و همه چیز خوب و زیباست ، به همین دلیل است که بیشتر افراد به آن ملحق می شوند. با این حال ، هنگامی که چنین فرصتی را در اختیار دارید ، مهم است که همه زوایا را در نظر بگیرید و کار را از پیش برنامه ریزی کنید. آیا شرکت واقعاً یک برنامه بازاریابی Advocare به شما ارائه می دهد؟ یا آنها فقط آن را به شما واگذار می کنند؟ اکثر شرکت های MLM آن را به طور کامل در اختیار توزیع کننده قرار می دهند. از این گذشته ، اگر آنها از قبل استراتژی فوق العاده ای برای بازاریابی داشتند ، برای شما به چه چیزی احتیاج دارند؟ برخلاف تصور عامه ، واقعاً کار ساده ای نیست که “فقط دو نفر شوید و دو نفر به آنها بدهید”. حتی گرفتن یکی از آن راهی نیست که دنیای واقعی کار کند!

برای موفقیت واقعی وکالت ، مشاوره آنلاین را در نظر بگیرید …

بازاریاب های آنلاین آموزش می بینند که رهبر باشند و اگر می خواهید یک خط مقدم ایجاد کنید ، رهبر بودن بسیار مهم است. و با آموزش مناسب Advocare شروع می شود.

به سادگی روش جذابیت های بازاریابی را از طریق اینترنت بیاموزید. امروزه آموزش مناسب برای بازاریابی آنلاین الزامی است ، زیرا بازاریابی آنلاین در مورد تبدیل شدن به آن به عنوان رهبر است. و چه کسی می خواهد با یک پسر که نمی داند چه کاری انجام می دهد ، سوار فرصتی شویم؟

اگر قبلاً به روش سنتی به موفقیت Advocare رسیده اید ، من از شما تقدیر می کنم!

اما من به عنوان یک بازاریاب آنلاین ، من واقعاً مزایای صحبت “سرماخوردگی” با مردم را وقتی نمی دانید که حتی به محصولات یا مشاغل شما علاقه مند شوند ، نمی بینم. من یک بار سعی کردم با دوستان و همسایگانم در مورد محصولات بهداشتی صحبت کنم و فقط سرم را مقابل دیوار سنگی بلند کردم. افرادی که واقعاً به این ماده احتیاج داشتند ، به سلامتی و سلامتی علاقه ای نداشتند و آجیل های سلامتی در آنجا فکر می کردند که قبلاً چیز بهتری دارند. من ترجیح می دهم ریشه داشته باشم! شاید من فقط در اینترنت خراب شده باشم. زیرا هنگامی که به صورت آنلاین بازاریابی می کنید ، تمام افرادی که علاقه و علاقه زیادی به صحبت با شما ندارند ، اینترنت را برای شما از بین می برد.

به همین دلیل است که میزان “خرابی” در MLM بسیار زیاد است. در حقیقت ، آنها باید آن را “نرخ شکست” بنامند ، زیرا واقعیت ها نشان می دهد اگر تا ده سال در یک شرکت MLM بمانید ، 95٪ شانس کسب درآمد شش رقمی را خواهید داشت!

و جای تعجب نیست که مردم اگر استراتژی بازاریابی Advocare را ندارند ، متوقف شوند. آمار به ما می گوید که قبل از تصمیم گیری برای خرید ، باید هفت بار به مردم مراجعه شود. هفت بار؟ آه خدای من! چه کسی می تواند انقدر رد کند؟

این جایی است که بازاریابی آنلاین Advocare پاسخ شما برای موفقیت واقعی Advocare است …

اینترنت این توانایی را دارد که فقط به “بازار هدف” شما آسیب برساند ، آن دسته از افرادی که در واقع به دنبال چیزی هستند تا به آنها کمک کنند … شما می دانید ، مانند محصولات Advocare یا مشاغل خاص خود را در Advocare دارید.

بازار هدف مناسب محصولات Advocare افرادی خواهد بود که به سلامتی و رفاه آنها علاقه مند هستند. و به اندازه کافی عجیب ، معمولاً افراد نامرئی به محصولاتی نیاز دارند که به احتمال زیاد به آنها علاقه مند هستند!

اما هدف واقعی موفقیت در Advocare ایجاد یک خط نهایی با توانایی شماست. اینترنت همچنین از اینجا بهره مند خواهد شد ، زیرا شما قادر خواهید بود فیلم های آموزشی خود را بسازید و یک سیستم خودکار تولید کنید که خط اصلی شما را به نحوه فروش آنلاین و ایجاد “Advocare موفقیت” بیاموزد … رویای فرمول درآمد باقیمانده محقق می شود. .

فرمول موفقیت آنلاین …

می توانید از سه مرحله زیر بازاریابی را به صورت آنلاین در Advocare شروع کنید:

وبلاگ موفقیت Advocare را شروع کنید …

1) با یک وبلاگ شروع کنید. من به شدت از دریافت یک سیستم وبلاگ نویسی تیم پشتیبانی می کنم ، زیرا این امر شما را سریعتر از یک وبلاگ شخصی هدایت می کند ، زیرا دارای قدرت اتوماتیک در گوگل است. فقط وبلاگ نویسی را در مورد داستانهای موفقیت Advocare که از آن آگاه هستید ، شروع کنید ، خواه مربوط به خودتان باشد از طرف کسی که می شناسید. برای یافتن اینکه چه کسی در جستجوی کدام عبارت است ، از ابزار تحقیق کلمه کلیدی “AdWords.Google.com” استفاده کنید و به سادگی یک صفحه وبلاگ را در اطراف آن عبارت کلمه کلیدی ایجاد کنید. به عنوان مثال ، “فروشگاه های موفقیت وزن از دست دادن” بیش از 27000 جستجو را بدست می آورند! هدف شما این است که وبلاگ خود را در اولین صفحه Google قرار دهید تا بتوانید به طور رایگان شروع به دریافت هدایت کنید.

2) پیوندها را در صفحه وبلاگ خود قرار دهید که به یک فیلم الهام بخش اشاره می کند که درباره داستان “موفقیت تبلیغ” بیشتر می گوید.

3) یک سیستم آنلاین را اتخاذ کنید که به طور خودکار به ایمیل پاسخ دهد تا با چشم انداز خود در ارتباط باشید. به یاد داشته باشید به طور متوسط ​​هفت بار افراد قبل از خرید با آنها تماس گرفته می شوند؟ اینجاست که پاسخ دادن خودکار به ایمیل مفید است.

دریابید که چگونه می توانید موفقیت Advocare را از طریق یک سیستم آنلاین توسعه دهید که به شما در بازاریابی کمک می کند و وجوه موردنیاز برای ادامه امور تجاری خود را برای شما به ارمغان می آورد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا