دانش و فناوری

ادوبی نسخه وب فتوشاپ را به‌صورت رایگان عرضه می‌کند

شرکت ادوبی (Adobe) قصد دارد نسخه رایگان فتوشاپ را برای مرورگرهای وب به صورت آزمایشی راه‌اندازی کند. این شرکت، طرح پروژه فتوشاپ وب را از کشور کانادا آغاز خواهد کرد.

مستر بلیط

ادوبی در حال حاضر در حال حاضر در آزمایش نسخه جدید رایگان Photoshop برای کاربران کانادایی خود است. ه س ژ ژ م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م س ژ ژ ژ س

در حال حاضر هر شخصی که در کانادا یک حساب Adobe بسازد، به نسخه رایگان و تحت وب فتوشاپ دسترسی خواهد داشت. خبرگزاری Engat Engraidge مشخص می شود از زمان انتشار این نرم افزار با شرکت ادوبی تماس گرفته شده است.

عرضه نسخه رایگان فتوشاپ تحت وب

فتوشاپ از گذشته مرجع به عنوان نرم افزار و استاندارد ادیت عکس در دنیا شناخته شده است. یکی از محدودیت‌هایی که بسیاری از کاربران فتوشاپ را نمی‌بینند، اشتراک‌گذاری بالای این نرم‌افزار است. ساری از رقبای فتوشاپ مانند Pixlr، Canva و Photopea املا رایگان محبوبیت ویژه‌ای میان کاربران به دست دوه.

شرکت ادوبی (Adobe) قصد دارد نسخه رایگان فتوشاپ را برای مرورگرهای وب به صورت آزمایشی راه‌اندازی کند. این شرکت، طرح پروژه فتوشاپ وب را از کشور کانادا آغاز خواهد کرد.

هزارش The Verge ، شرکت ادوبی در نسخه رایگان فتوشاپ وب خود ابزارهای اصلی و پایه فوتوشاپ را در دسترس کاربران قرار می دهد. ادوبی امیدوار است با این کار برخی از کاربران نسخه رایگان به مشترکین پولی تبدیل شوند. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید.

Adobe در پاییز سال گذشته نیز نسخه تحت وب Photoshop و illustrator را راه‌اندازی کرده بود، اما آن نسخه نن نسخه تنها بود. نسخه جدید فتوشاپ وب به طرز قابل توجهی امکانات فعلی را بهبود می بخشد و به کاربران اجازه می دهند تا پروژه های جدید را آغاز کنند، ابزارهای ویرایش پیشرفته دسترسی داشته باشند و بتوانند رنگ آمیزی نامحدود را داشته باشند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره عرضه نسخه رایگان فتوشاپ وب توسط شرکت Adobe چیست؟ در زیر تعدادی از محبوب ترین آهنگ های جهان آورده شده است.

منبع: engadget

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا