دانش و فناوری

ادغام ایرپادهای جدید اپل با Find My باعث ایجاد مشکلاتی در تعمیر ایرپادها شده است

شرکت اپل است که به موضوع حریمی خاص می‌دهد. هنوز چیزی برای دانلود در اینجا وجود ندارد. زیرا ادغام ایرپادهای جدید اپل با Find My باعث ایجاد مشکلات در تعمیر ایرپادها شده است. مانند ترنجی همراه باشید.

ادغام ایرپادهای جدید اپل با Find My مشکلات برای تعمیرکاران ایجاد کرده است…!

اگر بگوییم همه چیز اپل در مورد حفظ حریم خصوصی و امنیت است، حرف اشتباهی نزده‌ایم. مواردی که ممکن است بشناسید، این شرکت یکپارچه سازسازی‌تر Find My Ra را برای ایردپادها در اکتبر سال گذشته شروع کرد. با این حال به گزارش 9to5Mac، به نظر می‌رسد این تغییر به شدت بر شرکت‌هایی که AirPods را بازسازی و تعمیر می‌کند، تأثیر می‌گذارد.

حالا تعمیرکاران، تعمیر انی محصولات را می‌سازند زیرا از آن‌ها هنوز به Apple ID مالک خود مرتبط هستند. گزارش اخیر اپل اینسایدر نشان می دهد چگونه یک تعمیرکار که با Walmart و سایر خرده فروشی ها کار می کند، به دلیل روشی که با آن ایردپادها در شبکه Find My ادغام می شود، بیش از 30,000 ایرپاد را در طول چند هفته جمع آوری کرده است.

ادغام ایرپادهای جدید اپل با Find My

به طور خاص، مشکل مربوط به برنامه Find My است. برای شبکه ای از شما که نمیدانند، باید بگوییم که اپل جدیدا یک آپدیت سیستمی را برای برخی از مدل های ایرپاد منتشر کرده است که آنها قادر می سازند از Find My پشتیبانی کننده. قبل از این آپدیت، AirPods به شبکه Find My Connection نبود و اکنون، زمانی که مشتری برمی‌گرداند یا مجموعه‌ای از AirPods را معام کند.

این موضوع دقیقاً معنی است که وقتی تعمیر می‌شود، هدفونها را آزمایش می‌کند، یا گاهی اوقات حتی وقتی خریدار جدید آنها را دریافت می‌کند، پیام «عدم تطابق AirPods» را در برنامه Find My در آیفون خود دریافت می‌کند. این پیام نشان می دهد که ایرپادها به یک Apple ID دیگر مرتبط هستند و همچنین نشان می دهد که با ایرپادهای شخصی ارتباط اجتماعی وجود داشته است که به کاربر آسیب دیده می دهد برای حل این مشکل به فایل پشتیبانی می کند.

با این حال، مقاله پشتیبانی از این پیام به آن منتهی می شود، به احتمال زیاد در شرایطی که کاربر به هدف اولیه تعمیرات را خریداری کرده است، مفید خواهد بود. شرکتی که در بالا به آن اشاره می کند، یعنی goTRG، شرکتی است که تعمیر می کند هفته آن‌ها، از هر ده ایرپاد، هشت ایرپاد که توسط امکانات این شرکت پردازش می‌شود، دارای این مشکل است. زمانی که می‌بینید، تعداد زیادی ایرپاد وجود دارد که نمی‌توان دوباره آن‌ها را فروخت.

ادغام ایرپادهای جدید اپل با Find My

به گفته PhoneArenaR همچنین R2Cell شرکت دیگری است که بر این وضعیت گرفته شده است. این شرکت لوازم الکترونیکی را در آمازون، eBay و سایر وب سایت ها می فروشند که به دلیل این مشکل، تعمیر و فروش ایرپادها را به طور کامل انجام می دهد، بازسازی می شود. سانی محمد، مدیر عامل R2Cell، اظهار داشت که وقتی در ماه دسامبر متوجه این مشکل شده اید، هدفون های اپل را تعمیر کنید. او اضافه کرد که تعمیر ایرپادها بسیار سخت است همچنین به این دلیل قطعات کوچک و بسیاری دارند، به راحتی آسیب می بینند.

طبق گزارش‌ها، شرکت‌های تعمیرکننده که از این طرح‌های آسیب دیده‌اند، با این شرکت تماس گرفته‌اند اما پاسخی. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. مه می‌توانید بسازید، این کار را با همه ایرپادهایی که قبلاً در برخی از این تجهیزات وجود دارند، انجام دهید. ل اخر ایرپادها به حالت کارخانه بازنشانی نشوند، خرید پیامی مبنی برای داشتن هدفون ها می توانند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا