دانش و فناوری

ادامه خانواده گلکسی نوت سامسونگ در سری اس اولترا

با پشتیبانی گلکسی اس ۲۱ اولترا از S Pen و عدم وجود خانواده گلکسی نوت در سال ۲۰۲۱ و پس از آن با ارائه گلکسی اس ۲۲ اولترا با S Pen داخلی و طراحی مشابه گلکسی نوت و عدم وجود شایعات از خانواده جدید گلکسی نوت در سال ۲۰۲۲، ماملا مطمئن شدیم که دیگر خبری از Galaxy Note نخواهد بود. در اینجا هنوز چیزی برای دانلود سامسونگ وجود ندارد. امروز با اظهار نظر رسمی این شرکت، ادامه خانواده گلکسی نوت سامسونگ در سری اولترا خواهد بود.

ادامه خانواده گلکسی نوت سامسونگ

طبق توییتی که امروز ice universe منتشر کرده است، نقل قول او از TM Roh مدیر سامسونگ کارینسک

«از امسال، گلکسی نوت به صورت هر ساله در قالب یک عضو از اس اولترا ارائه می شود”

ادغام خانواده گلکسی نوت و اس

ادغام خانواده گلکسی نوت و اس

از این و با تغییراتی که بالاتر گفته شد، تقریبا همه کاربران این تغییر را در ذهن خود متصور کردند. رای شفاف‌سازی عموم کاربران اما حالا یک اظهار نظر رسمی از سوی سامسونگ داریم.

با پشتیبانی از S Pen در پرچمدار سری S و سری Z و یکپارچه سازی رابط کاربری سامسونگ در دستگاه های مختلف که عموم امکانات سری نوت را در محصولات دیگر هم ارائه می دهند، نیاز به تحقیق و توسعه، تولید و بازیابی هزینه یک خانواده پرچمدار وجود دارد. نداشت.

به خصوص حالا که معرفی نیمه دوم سال سامسونگ (نیمه دوم سال میلادی، نیمه اول سال شمسی) به خانواده Galaxy Z یعنی تاشوی آن اختصاص یافته پیدا کرده است و خانواده Galaxy S نیز خود 3 عضو است، محصولات گلکسی نوت دیگر نمی تواند دلیل باشد. ثابتی برای حضور در بازار داشته باشد.

تظر شما چیست؟ فکر می کنید این تغییر برای کاربران قابل پذیرش باشد؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا