دانش و فناوری

اختراعات استفاده نشده سامسونگ به سایر شرکت‌ها منتقل خواهد شد

سامسونگ هر ساله تعداد زیادی پتنت و اختراع مختلف را ثبت می‌کند. اگر تا به حال یک عکس شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. اما گویا قرار است تصمیمات مورد استفاده سامسونگ به سایر شرکت ها منتقل شود. مانند ترنجی همراه باشید.

اختراعات استفاده نشده سامسونگ به دست سایر شرکتها خواهند رسید

امروز، وزارت تجارت، صنعت و انرژی کره جنوبی اعلام کرد که سامسونگ الکترونیکس امسال ۲۷۶ سند ثبت اخترا در ادامه نیز این وزارتخانه بیانیهای صادر کرد که در آن گفته شد که آنها درخواستهای زیادی از شرکتهای کوچک و متوسط ​​دارند (که اصطلاحا به آن SMEs گفته می شود) پذیرفته شده اند که میخواهند 276 پتنت متعلق به سامسونگ را به طور رایگان دریافت کنند. شرکت سامسونگ این انتقال را از ۱۱ می آغاز و در ۱۳ می به پایان می‌رساند.

اختراعات استفاده نشده سامسونگ

در واقع، این اولین بار نیست که یک غول فناوری، فناوری‌های مورد استفاده خود را به سایر شرکت‌های کوچک انجام می‌دهند زارت تجارت، صنعت و انرژی از سال ۲۰۱۳ چنین فعالیت‌هایی با هدف اشتراک‌گذاری فناوری انجام شده است. بیش از ۲۵ شرکت بزرگ، از جمله شرکت سامسونگ، در این سال‌ها فناوری‌های خود را با شرکت‌های کوچک‌تر به اشترا. در مجموع، ۱۰۴۳ شرکت کوچک و متوسط ​​تا سال گذشته ۲۴۰۲ فناوری ثبت شده است.

م چک . ممکن است فکر کنید اگر سامسونگ این فناوری‌ها را بی فایده بداند، چه سودی برای شرکت‌های کوچک‌تر همراه خواهد بود. با این حال ، یک شرکت کره ای ، تولید کننده دفیبریلاتورهای خارجی خودکار (AED) ، اولین دستگاه نظارتی یکپ

نکته مهم و جالب این دستگاه آناست که تیم سازنده از فناوری «اشتراک گذاری سرویس از طریق شبکه» که توسط محققان توسعه یافته و به صورت رایگان به آنها ارائه شده است، در توسعه آن استفاده کرده اند. همچنین شرکت سایر صندوق های پستی کنترل شده با گوشی های هوشمند را طراحی کرد که با انتقال فناوری احراز هویت امنیت بر OTP (کلید هوشمند بلوتوث) سامسونگ الکترونیکس توسعه یافته است.

شرکت سامسونگ تصمیم گرفت ۲۷۵ و پتنت را در ۷ بخش، در سال جاری ارائه فناوری کند. این پتنت ها شامل 140 فناوری برای بخش های تلفن همراه, 45 فناوری برای بخش ارتباطات و شبکه, 34 فناوری برای بخش نیمه رسانه ها, 27 فناوری برای بخش نمایشگرها, 15 فناوری برای تجهیزات لوازم خانگی, 10 فناوری برای تجهیزات پزشکی و همچنین 10 فناوری برای صدا و تصویر است.

اختراعات استفاده نشده سامسونگ

Roh Keon-ki، مدیر سیاست همگرایی فناوری صنعتی در وزارت تجارت، صنعت و انرژی کره جنوبی گفته است که این موضوع فرصتی برای شرکت های کوچک و متوسط ​​ما است تا با استفاده از تحقیقات فناوری سامسونگ که یک شرکت در سطح جهانی است، به رشد نوآورانه دست یابند.

قبلاً نیز فناوری‌های مورد استفاده دیگری را پیشنهاد کرده بود

Electish از این، Samsung Electronics فناوری های بسیار بیشتر را به SME ها یا همان شرکت های کوچک و متوسط ​​در حال رشد منتقل کرده است. ه ی ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت در میان این فناوری 505, 213 فناوری مرتبط با موبایل, 68 فناوری مرتبط با نیمه رسانه ها, 68 فناوری مرتبط با نمایشگرها, 45 فناوری اطلاعات, 31 فناوری در زمینه تجهیزات پزشکی و غیره وجود داشت.

به گفته GizChina، یک سال قبل از آن، یعنی در سال 2020، این شرکت فناوری سطح بالا که در کره جنوبی مستقر است، 135 فناوری را به صورت رایگان به 78 شرکت کوچک و متوسط ​​که از بحران بحران میبرند، تبدیل کرد. فناوری‌هایی که این بار منتقل می‌شوند شامل فناوری‌های مرتبط با هوش مصنوعی و دستگاه‌های هوشمند هستند. ما انتظار داریم که این فناوری‌ها به شرکت‌های کوچک و متوسط ​​​​محلی در طوسعه تبدیل شوند در واقع، به اشتراک گذاری فناوری یک پروژه ویژه با هدف رشد مشترک بین شرکت های بزرگ و کوچک است. نظر شما در این مورد چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا