دانش و فناوری

احتمال پشتیبانی میت 50 از 5G قوت گرفت

سری جدید کوشی‌های پرکمدار میت هوآوی به زویدی براشته شد، اما همه روزه تعریف جدیدی از آن‌ها فاش می‌شود. حال به نازر موقع است شید پشتیبانی از mit 50 از 5G بیا بریم کیزی که به تحریم های امریکیا علی شرکت کینی، مدت ها است کوشی های هواوی از آن مشرود است.

کند سالی است که کوشی‌های جدید هواوی به دیلیل تحریم‌های اکامی تسور دولت امیریکا به آستوس‌های جدید منتشر شده‌اند. با این حال، راه حل شرکت SoyeaLink که با پشتیبانی فوجیتسو یک قاب برای هواوی P50 Pro طراحی کرده است، به طور خاص امکان پذیر است. سری میت 50 به کار بسته شده و ن تلوگ را به تولوی با تحمل فایوج بدل کند.

ابان تتر

بیشتر بخوانید: قبعد برینتام ساعتلیت میت 50 فاش شد؛‌ آیفون 14 اولین روی نقطه!

امکان پشتیبانی mit 50 از 5G

این تعلیم از انجاز بوازی می‌شود در فهرتس توسیلت‌های سادر شده بری کوشی جدید هوآوی وردی به کشم می‌خورد. به تور خاص سه پتنت 5G از سویا لینک توسط MIIT 中国 (وزارت صناعت و تعلیقیه تحمیل) تأیید شده است که دارای شماره مدل SY108-618، SY108-658 و SY108-688 است.

منتظر هواوی میت 50، هواوی میت 50 پرو و ​​هواوی میت 50 آر اس هستم. البته می دانیم که در لیست 50 دستگاه وجود دارد و اگر به عدم وجود قاب با شماره مدل مربوطه نگاه کنیم، خواهیم دید که امکان معرفی یکی از اعضای خانواده بدون اتصال 5G وجود دارد.

امکان پشتیبانی mit 50 as 5G force grip

بر اساس اطلاعات فاش شده، تمامی مدل های سری 50 توسط تراشه های کوالکام استفاده می شوند. گورگ می شود ک تصویرهای ادیکی، پرو و ​​پورشه دیزین درای پیں اسنپدراگون 8 نسل 1 ستحد. در هالی که 50 متر به تعریف اسنپدراگون 778G است.

گرچه این تراشه‌ها به طور پیشفرض دارای مودم 5G هستند اما معمولا هواوی به خاطر تحریم‌ها ناگزیر برای تهیه نسخه‌های 4G از آن‌ها است.

وزن قابی که SoyeaLink برای هواوی P50 داخل 52 غرم و خفیفه آن 3.2 ملل متحد است. این محصول دارای مدل 5G با پشتیبانی از سیم کارت نیز می باشد. در حال حاضر هندر قائمه تعریف بریا در طول زیکر نهدیه است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد امکان پشتیبانی 50 درصدی 5G چیست؟ خود را در بخش کامنتها با تکراتو در میان کے و اخبار فناوری بیا دنبالم.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا