دانش و فناوری

احتمال لغو معامله خرید توییتر توسط ایلان ماسک وجود دارد

اس از اعلام خبر خرید 44 دلاری توییتر توسط ایلان ماسک، این اولین باری است که روند این معامله با مش ک در ادامه این مطلب به جزئیات کامل از این خبر می‌پردازیم. بس با تکراتو همراه باشید.

طبق قانون موسوم به ثبت 203، سهام‌دارانی که بیش از 15 درصد سهامی از یک شرکت را در اختیار داشته باشند، نمی‌توانند بدون گرفتن رضایت دو سوم سهام، تمام شرکت‌ها را خریداری کنند. حال بر اساس این گزارش، صندوق بازنشستگی فلوریدا ادعا کرده است که ایلان ماسک، خودروسازی خودروسازی تسلا، با داشتن سهمی بیش‌تر از 15 درصد، بر اساس ثبت 203، نمی‌تواند خرید توییتر را تا 3 سال آینده یعنی تا سال 2025، نهایی کند. گنکه تنکه رضایت سایر سهامداران را جلب کند.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

صندوق بازنشستگی پلیس اورلاندو نیز شکایت خود را علیه مقابله ایلان ماسک و توییتر در دادگاه. همچنین این نهاد اعلام کرد که هیئت مدیره توییتر در انجام وظایف خود و بررسی، کوتاهی کرده و حتی از جک فارسی و پاراگ آگاروال نیز که از سهامداران توییتر به شماره می‌آیند، به عنوان مدعی علیه نام برده شده است. در پی این شکایت، «ان ام. لیپتون »، دانشکده حقوق« تولین »نیز اعلام کرد که این پرونده با خود چالش‌های حقوقی و همچنین حواشی زیادی را دارد.

لغو مقایسه خرید توییتر بر اساس ثبت 203

وکلای صندوق بازنشستگی فلوریدا در رابطه با مخالفت خرید توییتر توضیحاتی را ارائه کرد که بر اساس این توضیحات، ماسک در ابتدا تنها مالک 10 درصد از سهام توییتر بوده که در آن موقع، مشمول ثبت 203 نمی‌شد. اما پس از مدتی، همکاری خود را با شرکت‌های مورگان استنلی و جک فارسی، آغاز می‌کند که هر کدام از این دو ش د د. طبق شرکت‌های مشترک با شرکت تسلا، خریدار بیش از 15 درصد از سهام کل را دارا می‌شود که رها شود.

لغو خرید توییتر

در صورت تایید شکایت بازنشستگی توسط دادگاه، هر اتفاقی رخ می‌دهد که یکی از آن‌ها شامل خرید توییتر و یا به تعویق انداختن آن می‌شود و دیگری نیز موفق خواهد شد دو سوم سهامداران دیگر در توییتر باشد. گفتنیست از زمان امضای قرارداد خرید توییتر، ایلان ماسک وعده‌های زیادی را در بهبود این پلتفرم داده است که یکی از آن‌ها 5 تا 10 برابر بازدهی توییتر است. حال دید که آیا کمیسیون تجارت فدر آمریکا باید شکایت صندوق و اگر این شکایت تا ماه آینده تأیید شود، سهامداران دو سوم توییتر، هه

بیشتر بخوانید:

نظر شما درمورد لغو خرید توییتر چیست؟ ه ر ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف ف نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا