دانش و فناوری

احتمال بازگشت نسخه پلاس آیفون برای سال ۲۰۲۲ بر اساس تصاویر قاب‌های آیفون ۱۴

مدت‌ها پیش، اپلیکیشن پسوند پلاس برای مشخص کردن آیفون‌هایی با سایز بزرگ‌تر استفاده می‌کرد. اما در نسل بعدی این نامگذاری دستخوش تغییر می کند. اما حالا بر اساس اخبار دریافتی، گویا احتمال بازگشت نسخه پلاس آیفون برای سال ۲۰۲۲ بر اساس مانند ترنجی همراه باشید.

احتمال بازگشت نسخه پلاس آیفون برای سال ۲۰۲۲ چقدر است؟!

ممکن است تا به حال شنیده‌اید، اپل در حال تغییر نام به عنوان مثال، فیفون مینی ۵.۴ اینچی با یک مدل غیر پرو ۶.۷ اینچی جایگزین شده است. ما این گوشی را آیفون ۱۴ مکس می‌نامیم، اما برخی گمانه‌زنی‌ها وجود دارند که اپل نام «پلاس» را دارد که برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ و با آیفون ۶ پلاس استفاده کرده بود، احیا خواهد کرد. در آن سال اپل آیفون ۶ پلاس را با نمایشگر ۵.۵ اینچی و آیفون ۶ را با نمایشگر ۴.۷ اینچی عرضه کرده بود.

پ اینچی و ۵.۵ اینچی را در آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس که هر دو در سال ۲۰۱۷ عرضه شدند نیر حفظ شدند. امسال انتظار داریم سری آیفون ۱۴ و آیفون ۱۴ پرو را با نمایشگر ۶.۱ اینچی و یی وپ و الاس شایعه از نام “Plus” برای آیفون ۱۴ غیرپرو ۶.۷ اینچی، بنابر تصویری است که چهار قاب آیفون را نشان می‌دهد که در سایت رسانه اجتماعی چینی Weibo منتشر شده و توسط @duanrui1205 در توییتر به آن پرداخت می‌شود.

نام مدل آیفون در نظر گرفته شده برای هر قاب در بالای عکس هر قاب نشان داده شده است. دیدن این تصویر متوجه ش د

احتمال بازگشت نسخه پلاس آیفون

چند نسل اخیر، تفاوت بین مدل‌های گران قیمت Pro و مدل‌های ارزان‌تر غیر پرو بسیار برجسته‌تر از همیشه سره. به عنوان مثال، مدل های غیر پروژه امسال، مجددا از چیپست A15 Bionic سری آیفون ۱۳ استفاده خواهد شد در اوایل این هفته، مینگ چی کو، تحلیلگر TF International، به صراحت اعلام کرد که به دلیل بیان تراشه، این موضوع فقط یک بار و آن هم در سری آیفون ۱۴ رخ نمی‌دهد و به یک سیاسی جدید تبدیل می‌شود.

The Processor دارای نمایشگر ProMotion is not the same as the و هرتز و چینش دوربین سه گانه با لنز تله فوتو هستند. حتی ممکن است آیفون ۱۴ پرو مکس بر اساس رندرهایی که با استفاده از تصاویر CAD ساخته شده سد س ده ا ان می‌دهد با این کار کاربران پول بیشتری را برای خرید یکی از مدل‌های گران قیمت‌تر پرو خرج کن.

به گفته خبرگزاری PhoneArena، بازگشت به استفاده از نام قدیمی آیفون پلاس ممکن است به سردرگمی احتمالی که برخی از آنها از صنن استفاده شود ه ش ش آن آن ان آن آن آن آن ان آن ان آن ان آن ان آن ان با این حال، مواردی وجود دارد که به راحتی می‌توانم دو مدل ۶.۷

ه،ف ق نباید این مدل‌های غیرپرو قدیمی دارای بریدگی مشابه سری آیفون ۱۳ باشند، در حالی که مدل‌های Pro دارای بریدگی‌های موجود به صورت بیضی و دایره‌ای می‌باشند. نظر شما کاربران ترنجی در این مورد چیست ؟!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا