بازاریابی اینترنتی

اثر ماهی قرمز: دومین چالش محتوای دوم

9 ثانیه

این میانگین توجه ماهی ماهی است.

اکنون توجه مشتری مصرف کننده مدرن کمتر از آن است.

همانطور که معلوم است ، یک مطالعه جدید مایکروسافت در سال 2015 نشان داد که فاصله توجه رو به وخامت ما اکنون پایین 8 ثانیه است. این کمتر از حد متوسط ​​ماهی ماهی است. درست است! ماهی قرمز 9 ثانیه فاصله دارد – یک ثانیه بیشتر از شما و من.

در تئوری این بدان معنی است که ما در واقع شانس بهتری برای تعامل با ماهی های طلای نسبت به بازدید کنندگان انسان داریم.

از میان تمام فیلم های مربوط به گونه های حیواناتی که سعی در دور زدن بشریت دارند ، هیچ یک از آنها ماهی طلایی به حساب نمی آیند. ماهی های طلایی در حال طرح ریزی یک تصاحب جهانی هستند و ما را در قسمت های برتر خود ضرب می کنند.

در نتیجه ، کسب و کار شما 8 ثانیه برای مشتری دارد.

8 ثانیه تمرکز و قدرت پردازش کامل قبل از حرکت مغز آنها به کار بعدی است. مگر اینکه در حال تهیه غذای ماهی باشید ، مخاطبان شما از ماهی کوچک طلای ناز تشکیل نشده اند.

امروزه توجه به یک کالای نادر برای مشاغل به ویژه در هزاره ها بدل شده است. هنگامی که مردم چنین فاصله کوتاهی از توجه دارند ، جلب توجه آنها یک چالش است. ماهی های بسیاری دیگر نیز در دریا وجود دارند ، مانند جریان پایدار آگاهی و گفتگوهایی که به شکل ایموجی ها صورت می گیرد. بسیار آسان است که پیام شما به دریا منتقل شود.

آی تی “اثر ماهی قرمز“تمام تصمیمات تجاری که امروزه اتخاذ می شود و تصمیماتی که هنوز اتخاذ نشده است ، تأثیر می گذارد. بنابراین چگونه می توانید مصرف کنندگان را از بین ببرید؟

وقت آن است که به ماهیگیری بروید!: در اینجا سه ​​نکته برای طعمه با قلاب و برای مخاطبان مختلط وجود دارد:

  1. یک داستان بگویید هیچ چیز بیشتر از دیدن چیز غیرمعمول توجه بیننده را جلب نمی کند. “قلاب” را در داستان خود بی نظیر قرار دهید و مردم متوجه شوند. تبلیغاتی ایجاد کنید که احساسات را برانگیزد.
  2. باهوش باش – هنگام نوشتن مطالب در وب سایت یا خبرنامه می خواهید توجه سریع مردم را جلب کنید. شما می خواهید حس کنجکاوی را القا کنید و آنها را در همان ثانیه های اول نگه دارید. اینجاست که شما واقعاً اجازه می دهید این حباب خلاقیت به سر و لمس شود و چیزی را تماشا کند که مخاطب شما را درگیر خود کرده و به سرعت آنها را به سمت عمل شما سوق دهد. که ما را به …
  3. آن را کوتاه نگه دارید – خیلی کوتاه هرچه بیننده نام تجاری شما را کمتر بشناسد ، فاصله توجه آنها کوتاه تر است. آیا محصول یا خدمات شما به آنها کمک می کند؟ صحبت در مورد آن. اگر نمی توانید سریع به آن سؤال ساده پاسخ دهید … آنها از بین رفته اند. (نکته: GIF های متحرک می توانند توجه شما را جلب کنند بدون اینکه بیننده فکر کند خیلی طول می کشد.)

اشکالی ندارد اگر برخی از مصرف کنندگان قلاب شما را بکشند و شنا کنند. طبیعی است هر مصرف کننده نمی خواهد به آنچه می خواهید بگویید یا ارائه دهید علاقه مند شود. با این حال ، بازدیدکنندگان علاقه مند تا زمانی که تصمیم به ماندن در استخر شما بگیرند ، درگیر و سرگرم خواهند شد.

اکنون می توانید برای تمرکز کافی برای رسیدن به این مقاله ، به خودتان تبریک بگویید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا