اخبار بازار

اتومبیل های خوب ، چگونه می توانید تجارت خود را ویرالیزه کنید.

بازاریابی گوریل

برعکس ، ما انسانها کاملاً از شیوع بیماری های عروق ویروس کرونا قلب و سایر ویروس های عفونی جلوگیری می کنیم ، مشاغل که در تلاشند سریع و ویروسی شوند. دارندگان مارک های پیشرو جهان هر ساله میلیون ها دلار برای ویرالیزه شدن مشاغل خود هزینه می کنند. اما اگر از دنیای درخشان این غول های تجاری عبور کنیم ، آیا راهی برای رشد مشاغل کم درآمد و کم درآمد وجود دارد؟

سوالی که کلید طلای آن در دست استراتژی های قدرتمند است بازاریابی چریکی دروغ است
در دعواهای کودکی ممکن است مواردی را یادآوری کنید که مردان کوتاه پا قادر به پیروزی در افراد قوی تر و قد بلندتر بودند. نکته اصلی موفقیت آنها استفاده از سرعت و چابکی و پرهیز از روشهای معمول درگیری است.

دقیقاً مشابه آنچه در جنگ چریکی علیه ارتش کلاسیک قدرتمند استفاده می شود. راه شکست یک حریف قدرتمند ، رویارویی مستقیم با آنها نیست بلکه استفاده از روش های نامنظم و کلاسیک است. بار اول سورانا به همین ترتیب ، فرمانده مشهور ایرانی ارتش 10 هزار ساله رومی را در جنگ هران با ارتش 10000 شکست داد. به عنوان مثال بسیاری از آنها در جنگ های آمریکا و ویتنام که منجر به استفاده از جنگ چریکی توسط ارتش قدرتمند ایالات متحده شد. اما همچنین می تواند در رشد مشاغل کوچک برای افزایش جادویی آگاهی از برند مورد استفاده قرار گیرد. با این مقدمه به تعریف بازاریابی چریکی می رسیم

تعریف بازاریابی چریکی: روشی فوق العاده و خارق العاده برای تبلیغات با بودجه بسیار کم ، نخستین بار توسط جی کنراد لوینسون معرفی شد. در این روش ارزان بودن و استفاده از گزینه های کمتر تمرکز کنید تا حداکثر نتیجه بگیرید.

اما به لطف کارآیی بی نظیر در بازاریابی چریکی ، مارک های تجاری بزرگ نیز از آن استفاده می کنند و شما خوانندگان عزیز نمونه های بسیاری از این مورد را در صفحات وب خواهید یافت. اما در این مقاله سعی خواهیم کرد که چگونه می توان از مارک های کوچک و متوسط ​​استفاده کرد ، و به نظر می رسد انجام این کار برای هر شغلی می تواند آسان باشد ، اما به کمی شجاعت و خلاقیت نیاز دارد.
اولین اصل استراتژی های بازاریابی چریکی تعجب آور است. برای جلب توجه مردم می توان از شگفتی ها استفاده کرد. این احساس که نقش آن افزایش آگاهی و تمرکز است. اما طولی نمی کشد که همچنان به ایجاد کنجکاوی بپردازید و به چهره ای قدیمی و جذاب نگاه کنید. ممکن است فکر کنید این یک کار بسیار پیچیده است و برای همه نیست. فیلم زیر را تماشا کنید تا دریابید که کار پیچیده و دشواری نیست و به راحتی می توانید انواع کارهای خلاقانه را انجام دهید.

موضوع: شرکت بیمه آنلاین با هدف این است که آگاهی مردم را نسبت به نام تجاری خود بالا ببریم ف بدون بودجه او در حال ایجاد یک تکه از تبلیغات رسانه ای است. این مارک بر روی برچسب ها به راحتی از وسیله نقلیه خارج شده و به بدن آسیب نمی رساند. چند سطر را چاپ کنید که افراد هنگام دیدن ماشینشان آسیب دیده به آن نگاه می کنند ، اما وقتی با دقت به برچسب نگاه می کنند به متن زیر نگاه می کنند.

“ما ماشین شما را به آسانی ترمیم می کنیم و این استیکر را برداشته و 10 تا 49 درصد تخفیف را تضمین می کنیم.”

https://www.aparat.com/v/cCh7i

سایر کاربردهای بازاریابی گوریل. پیاده سازی هدایای تبلیغاتی او در زیر مثالی از کاربردهای آن آورده شده است.

مثال بازاریابی چریکی در نمایشگاه اتومبیل: فرض کنید یک نمایشگاه اتومبیل قصد دارد تعداد بیشتری از محلات را در مورد این نمایشگاه و محصولات آن آگاه کند. در این نمایشگاه می توان ماکت ماشین را در داخل نمایشگر بنا کرد و کلیدهای متنوعی تولید کرد که فقط تعداد محدودی در را باز می کنند. سپس از مردم محله در یک نامه دعوت کنید تا شانس خود را در باز کردن درب ماشین و دریافت جوایز ارزشمند داخل خودرو امتحان کنند.

هدف از مثالهای بالا نشان دادن این است که با استفاده از استراتژی های بازاریابی گوریل یا چریکی می توان با حداقل هزینه و با کمی خلاقیت به نتیجه رسید.

منبع: هدایای تبلیغاتی برای والدین

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 


منبع خبر: اتومبیل های خوب ، چگونه می توانید تجارت خود را ویرالیزه کنید.

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا