دانش و فناوری

اتمام کامل موجودی آیپاد تاچ اپل در ایالات‌متحده تنها یک روز پس از اعلام توقف تولید آن

همین دیروز بود که برای شما گفتیم شرکت اختصاصی اپل، تولید آیپاد تاچ، به‌عنوان آخرین پخش موسیقی خود خ. برای همیشه کرد. این شرکت اعلام کرد که مشتریان هنوز هم می‌توانند آیپاد تاچ را «تا زمان کامل موجودی آن» تهیه کنند. بااین‌حال، به‌نظر می‌رسد منابع این دستگاه دوام زیادی نیاورده چرا که این محصول در فروشگاه اینترنتی اپل در ایالات متحده آمریکا به‌طورکامل فروخته شده است.

اومی موجودی آیپاد تاچ اپل

تا صبح چهارشنبه، هنوز چند مدل آیپاد تاچ موجود بودند که بیشتر آن ‌ه در زمان انتشار این مقاله، دیگر امکان خرید هیچ مدل iPod touch ازطریق وبسایت اپل وجود ندارد.

The new iPod touch در شش رنگ مختلف موجود بود: خاکستری فضایی، نقره‌ای، تصاویر، آبی، طلایی و قرمز. مشتریان می‌ستند بین نسخه‌هایی با حافظه داخلی 32، 128 و 256 شهری یکی را انتخاب کنند. بااینحال، درحالحاضر موجودی م ا د ی ی د د د د د د د شرکت کماکان صفحه آیپاد تاچ در وب سایت رسمی اپل در حال حاضر، این محصول به‌عنوان «فروخته‌شده» برچسب‌گذاری شده است.

در سایر کشورهای برزیل، کانادا، فرانسه و بریتانیا اما، شما هنوز هم ‌ شما هنوز هم می‌توانید برخی از آنها را دریافت کنید اَ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ پ

اومی موجودی آیپاد تاچ اپل

اومی موجودی آیپاد تاچ اپل

به روز شده که در ایالات متحده هنوز فرصت خرید آخرین آیپاد تاچ‌های موجود را دارند، هنوز چند فروشگاه با انگر، می‌توانید در فروشگاه‌های دیگر مانند آمازون نیز به خرید آی‌پاد تاچ بپردازید.

قبل از توقف تولید آیپاد تاچ تا قبل اعلام رسمی، با هیچ شایعه‌ای پیش‌بینی نشده بود، اما دور از ذهن نیز نبود. تیپاد تاچ آخرین محصولی بود که تحت برند آیپاد عرضه شد، زیرا اپل پیش از این در سال 2017

آخرین آیپاد تاچ موجود در سال 2019 عرضه شد، اما هیچ تغییری نسبت به نسل قبلی خود به‌جزی از تراشه A10 Fusion استفاده نمی‌شود که عملکرد بیشتری را به‌کار می‌برد و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را تضمین می‌کند. نسل هفتم آیپاد تاچ همچنین، آخرین دستگاه 4 اینچی رسمی در خط تولید اپل به‌شمار می‌رفت.

نظر شما درباره ی موجودی آیپاد تاچ اپل تنها یک روز پس از اعلام توقف رسمی تولید آن از سوی غول فناوری چیست.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا