بازاریابی اینترنتی

ابزار کلید واژه رایگان Google

ابزار Keyword Google چیست؟ اول ، این احتمالاً محبوب ترین ابزار تجزیه و تحلیل تحقیقات کلمه کلیدی در اینترنت است. دوم ، این یک روش خوب ، فشرده و قابل اعتماد برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی بالقوه برای تلاش های بازاریابی اینترنتی شما از مشاغل اینترنتی خانگی شما است.

آیا می توانید بپرسید که چرا چنین ابزاری توسط Google به صورت رایگان ارائه می شود؟ ساده. در حال حاضر گوگل بزرگترین و محبوب ترین موتور جستجوی اینترنت است. به همین ترتیب ، آنها تمایل دارند شما را به استفاده از موتور جستجوی آنها ادامه دهند. چه راهی بهتر از ارائه ابزارهای مهم تحقیق کلمات کلیدی به صورت رایگان برای ارائه اطلاعات کلمات کلیدی که افراد در Google در حال آزمایش هستند!

انجام تحقیقات کلمات کلیدی به شما در تعیین کلمات کلیدی مؤثر برای بازاریابی آنلاین کمک می کند و می تواند نتایج حاصل از تولید سرب را به طرز چشمگیری بهبود بخشد. وقتی افراد در کادر جستجوی هر موتور جستجو تایپ می کنند ، معمولاً به دنبال چیز خاصی هستند. اگر این مورد در مورد محصول یا خدمات شما باشد ، هدف شما این است که آنها را به بازدید از وب سایت خود دعوت کنید. کلمات کلیدی چنین عنصر مهمی برای تحقق آن هستند. (البته جنبه های دیگری مانند برندسازی شخصی ، ایجاد روابط و البته … اعتماد!) وجود دارد.

برای دسترسی به ابزار Google Keyword Free ، https://adwords.google.com را در مرورگر خود وارد کنید. چه تازه کار باشید و چه یک متخصص ، معمولاً تصمیم می گیرید در مورد چند موضوع تصمیم بگیرید و لیستی از کلمات کلیدی و اصطلاحات کلیدی را بنویسید. کلمات کلیدی منحصر به فرد طیف گسترده ای از نتایج را به خود جلب می کند ، در حالی که عبارات خاص 4 تا 7 دامنه دقیق تری از نتایج را افزایش می دهد. بیشتر اوقات ، رقابت برای کلمات کلیدی گسترده زیاد خواهد بود. برای دسترسی بیشتر به سایت خود ، عبارات کلمات کلیدی دقیق بیشتر مفید هستند.

هنگامی که از لیست خود با کلمات کلیدی پیوند برقرار کردید ، یک بار هم یک کلمه کلیدی نتایج را انجام دهید. بهترین ترکیب برای جستجوی سطح پایین رقابت و سطح مناسب و معقول جستجوهای ماهانه جهانی است. همچنین می توانید به جستجوهای ماهانه محلی مراجعه کنید.

بیایید بگوییم که می خواهید YouTube را با ابزار رایگان کلید واژه Google تست کنید. با وارد کردن “بازاریابی YouTube” در جعبه یا عبارت جستجوی Word و کلیک بر روی کادر جستجو ، لیست عبارات کلیدی گسترده خواهد بود ، از انتخاب شما “YouTube YouTube” شروع می شود. رقابت در سطح متوسط ​​است ، بنابراین بد نیست. جستجوهای ماهانه جهانی در حدود 14800 عدد و تعداد خوب را نشان می دهد. اکنون شروع به پیمایش لیست کنید.

نهمین عبارت پایین در لیست “پول در یوتیوب” است. نمودار نوار سبز سطح رقابت بسیار کمی را نشان می دهد. بزرگ. جستجوهای ماهانه جهانی بیش از دو برابر جستجوی کلمات کلیدی اصلی شما 33100 است. این گزینه بهتری برای انتخاب کلمات کلیدی شما ارائه می دهد.

شما این ایده را ضبط کرده اید. تحقیقات دیگری انجام دهید و برخی از گزینه های کلیدی کلیدی واقعاً مؤثر را پیدا کنید تا با ابزار کلمه کلیدی رایگان Google برای تجارت اینترنتی خانگی خود به جوانب مختلف بازاریابی اینترنتی خود متصل شوید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd tinyurl.com plink.ir g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا