بازاریابی

ابزار جستجوگرها برای بهبود تلاشهای بازاریابی آنلاین خود

اگر می خواهید کمپین بازاریابی جستجوی خود را به خوبی سازمان یافته و سودآور کنید ، مطمئناً به ابزارهای معتبر SEO نیاز خواهید داشت. صنعت امروز اکثر برنامه های بازاریابی اینترنتی که نیازهای متنوع آنها را تأمین می کند ، در اختیار صاحبان وب سایت قرار می دهد. هنوز انتخاب از این تنوع آسان نیست. این مقاله با هدف مرور محبوب ترین ابزارهای جستجوگر اعم از رایگان و پولی صورت گرفته است.

ابزارهای جستجوگرها را می توان به ابزارهای موتورهای جستجو و اشخاص ثالث تقسیم کرد.

ابزارهای جستجوگرها توسط موتورهای جستجو ارائه شده است

مجموعه اول شامل ابزار کلمه کلیدی Google AdWords ، Google Webmaster Tools ، Google Suggest ، Yahoo! سایت اکسپلورر و یسلو.

ابزار کلید واژه Google AdWords

هدف از این ابزار جذب تبلیغات با پرداخت هر کلیک بیشتر است که به شما می دهد بین کلمات کلیدی محبوب ، رقابت تبلیغ کننده و حجم جستجوی ناچیز بینش دهید. می توانید از این ابزار جستجوگرها برای ایجاد یک لیست کلید واژه ایده آل استفاده کنید ، سپس همه آنها را از طریق وب سایت خود با بروز بالاتر استفاده کنید.

Google Webmaster Tools

این برنامه گزارش های مفصلی در مورد دید صفحات شما در Google ایجاد می کند و به شما امکان می دهد تنظیمات اولیه تنظیمات را تنظیم کنید. با استفاده از این برنامه ، می توانید جدیدترین نسخه نقشه سایت را اضافه کنید ، دسترسی به خزیدن را اصلاح کنید ، پیوندها را با سایت تطبیق دهید ، نشانی اینترنتی را تغییر دهید ، بررسی موقعیت جغرافیایی ، دامنه مورد نظر و حتی نرخ خزیدن را انجام دهید.

پیشنهاد Google

این 10 عبارتی را ایجاد می کند که اغلب بر اساس کلمه ای که مشخص کردید جستجو می شود.

هی هو! اکسپلورر سایت

این ابزار امکان مطالعه صفحات فهرست شده توسط Yahoo! جستجو کردن. این صفحه به محبوب ترین صفحات از هر وب سایت و پیوندهایی که به رقبای شما اشاره می کند ، اشاره می کند و به شما امکان می دهد از همان منابع پیوندهایی را درخواست کنید.

یسلو

این برنامه به شما کمک می کند تا با نشان دادن ویژگی هایی که بر عملکرد بالا تأثیر می گذارد ، سرعت پاسخگویی صفحه خود را سرعت بخشید. براساس 22 قانون ، تجزیه و تحلیل Yslow به شما امکان می دهد تا زمان بارگذاری صفحه وب را تا 50 درصد بهینه کنید.

ابزارهای مهمانی سه بعدی

ابزارهای SEO از دارندگان حساب های Majestic SEO ، Wordstream ، SEMRush و SEO Power Suite موثر و محبوب هستند.

سئو با شکوه

این کوکی از خزنده های وب سایت خود استفاده می کند. مسلح با سئو مجلل ، از تعداد کاملی از داده های مرتبط با بک لینک ها شگفت زده خواهید شد: متن پیوند ، تاریخ ، فیلد و ACRank. علاوه بر این ، این ابزار جستجوگرها داده های واقعی را نشان می دهد ، که اغلب توسط موتورهای بزرگ جستجو تجاری نادرست نشان داده می شوند.

کلمه کلمه

این برنامه با هدف مضاعف تلاش شما برای فعالیتهای SEO و PPC است. بر خلاف Google AdWords و Google Suggest رایگان ، این SEO از داده های مختلف بسیاری از موتورهای جستجوگر اصلی استفاده می کند و آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد. در نتیجه ، SEO و صاحبان وب سایت کلمات کلیدی خاصی را که محققان برای یافتن وب سایت خود استفاده می کنند تشخیص می دهند و این قوانین را طبق قوانین طبقه بندی که تعیین می کنند ، به کمپین های PPC خود اضافه می کنند.

SEMRush

این سیستم جستجوی کلمات کلیدی رقیب گزارش های کلمات کلیدی ، رقابت در نتایج رایگان و پولی ، متن تبلیغ AdWords و تبلیغ کنندگان و فروشندگان بالقوه آگهی را ارائه می دهد. قدرتمندترین جنبه این ابزار امکان صادرات داده ها به ویژه از طریق API است.

PowerSuite SEO

آخرین و مهمترین چیز این است که SEO PowerSuite ، یک ابزار ابزار یکپارچه است که به شما در یک فرآیند چند جانبه از SEO و بهبود عملکرد موتور جستجو در وب سایت شما کمک خواهد کرد. متشکل از چهار برنامه جداگانه – Tracker Tracker ، Checker وب سایت ، SEO Spyglass و دستیار لینک – SEO PowerSuite یک رویکرد جامع تر برای بهبود تلاش های بازاریابی آنلاین ارائه می دهد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا