بازاریابی

ابزارهای Google برای تبلیغ بازاریابی دیجیتال در سال 2018

همه شرکت های بزرگ ، صرف نظر از صنعت یا وضعیت ، از Google برای برآوردن الزامات مختلف استفاده می کنند. اعم از Google Drive ، Google Docs یا Gmail آشنا ، به نظر می رسد همه برای حمایت از عادات کاری روزانه خود حداقل به یکی از همه خدمات Google تکیه می کنند. گفته می شود ، چند جواهر پنهان در جعبه ابزار Google وجود دارد که گاهی اوقات نادیده گرفته می شوند و بنابراین کم استفاده می شوند.

اگرچه گوگل نرم افزارهای بیشماری دارد ، اما برخی از آنها می توانند تأثیر قابل توجهی بر استراتژی های بازاریابی دیجیتال برای شرکت ها داشته باشند و به نظر می رسد کمی کم است. علاوه بر این ، محصولات Google به طور کلی دارای یک مدل “freemium” هستند که زمان ارزشمند بی نظیری را با تکنیک های منحصر به فرد و غوطه وری ارائه می دهد که برای مارک خاص مناسب است.

همه در حال آزمایش جدیدترین و م effectiveثرترین ابزارها از بزرگترین بستر اینترنت جهان هستند. بنابراین به ما توصیه شد که چند مورد از این ابزارها یا محصولات به ظاهر ناآشنا را به افراد ارائه دهیم تا محصول بهتری را امتحان کنند.

یک ابزار قدرتمند Google برای بازاریابی دیجیتال

Google Trends

اگر به دنبال بهبود استراتژی SEO خود هستید ، Google Trends ابزاری است که نباید آن را دست کم گرفت. به شما این امکان را می دهد که ببینید کلمه کلیدی چقدر جستجو می شود تا بتوانید میزان محبوبیت آن را اندازه گیری کنید.

Google Trends فوراً یک تصویر فوری از نتایج جستجو طبقه بندی شده بر اساس زبان ، کشور ، منطقه و غیره ایجاد می کند. همچنین پیش بینی می کند که چگونه این عبارات در آینده نزدیک روند خواهند یافت و به شما کمک می کند تصمیمات واضح تر و آماده تری بگیرید.

مهمتر از همه ، Google Trends پیگیری کلمات کلیدی یا محصولات یا خدمات بازاریابی را بسیار آسان می کند تا مردم بتوانند در مورد موضوعات مرتبط وارد بحث شوند.

با گوگل فکر کنید

با Google فکر کنید مانند یک باور تقویت کننده مغز است که می توانیم در جستجوی الهام و بهبود استراتژی بازاریابی دیجیتال به آن تکیه کنیم. این منبع شامل بینش های ارزشمندی در مورد روندهای صنعت ، تحقیقات و آمار اساسی ، مشاوره در مورد تکنیک های بازاریابی و فروشگاه های منحصر به فرد است تا راه های جدیدی را برای دستیابی به موفقیت بیشتر به ما ارائه دهد.

وقتی در حال ایجاد یک استراتژی بازاریابی SEO آنلاین هستید ، به ویژه اگر وب سایت تجارت الکترونیک دارید و از بودجه سه ماهه و سالانه استفاده می کنید ، Think With Google را از دست ندهید. این ابزار همچنین زمانی مفید است که فروشنده از محدودیت نویسنده رنج می برد.

برو-مو

بر اساس گزارش متخصصان ، تقریبا 66 درصد از مردم می گویند که وب سایت های پاسخگو به موبایل باعث می شود محصولات بخرند ، از خدمات استفاده کنند یا در صورت وجود وبلاگ به مطالعه بپردازند.

ورود به انقلاب موبایل بسیار مهم است وگرنه ممکن است شرکتی به دلیل عدم نوآوری به زودی عقب بماند.

Go-Mo از Artigence Intelligence استفاده می کند و کمک می کند تا این گذار به دنیای دیجیتال ، تجربه ای بسیار لذت بخش باشد. رایگان برای سال اول.

بلافاصله یک نسخه تلفن همراه از وب سایت شخص ایجاد می کند. بنابراین دیگر هدف خود را محدود نمی کنید تا با سایتی که تقریباً غیرقابل دسترسی است به مشتریان مراجعه کنید.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

این مطالعه نشان می دهد که Google Analytics یک ابزار نامرئی در شرکت های کوچک و متوسط ​​است. بدون Google Analytics ، پیاده سازی استراتژی بازاریابی وب سایت مانند راه رفتن کورکورانه در تاریکی است.

تجزیه و تحلیل وب سایت داده ها و پاسخهای مهم به تعاملات موجود و احتمالی مشتریان را برای خرده فروشان آنلاین نشان می دهد. وقتی ایده های نظرسنجی به طور موثر مشاهده شوند ، زمان زیادی را برای بهبود روابط با مشتریان و همچنین تبدیل زیاد ارائه می دهند.

بنابراین این یک ابزار ضروری برای بازاریابان دیجیتال است که می خواهند رشد کنند و به تدریج موفق شوند.

سرانجام ، با پیشرفت روز به روز پایان پیشرفت های تکنولوژیکی ، غول های فناوری مانند Google می توانند انتظار داشته باشند که ابزارهای مفید و مفید مشابهی را برای بهبود فضای بازاریابی دیجیتال معرفی کنند. با این حال ، نه تنها مسئولیت رهبر فناوری ، بلکه کاربر نیز است که پلت فرم را به یک پلت فرم پیشرفته ، بالغ و کارآمدتر برساند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا