دانش و فناوری

ابزارهای ویرایش هوش مصنوعی گوگل Photos در گلکسی ها هم فعال شد

گوگل تاکنون با کمک هوش مصنوعی بسیاری از ابزارهای ویرایش عکس و فیلم را در اختیار کاربران قرار داده است اما ابزارهای ویرایش هوش مصنوعی گوگل Photos تاکنون فقط در انحصار گوشی های پیکسل و مشترکین Google One بودند.تاکنون بسیاری از قابلیت ها از جمله پاک کن جادویی، رفع تاری عکس ها و نورپرتره در اختیار کاربران اندرویدی و iOS بسیاری قرار گرفته بود. ماه گذشته گوگل اعلام کرده بود که از 15 مه 2024 ابزارهای ویرایش هوش مصنوعی گوگل Photos را در اختیار عموم قرار می دهد اکنون به نظر می رسد به وعده خود عمل کرده است.

بیشتر بخوانید:

    بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای تولید موسیقی
    جمنای : از قمر زحل تا صورت فلکی دوقلوها، داستان انتخاب نام هوش مصنوعی گوگل

ابزارهای ویرایش هوش مصنوعی گوگل Photos
تعدادی از کاربران در Reddit اعلام کردند که به ابزارهای ویرایش مبتنی بر هوش مصنوعی گوگل Photos دسترسی پیدا کرده اند؛ آن هم در حالی که جز کاربران Google One و یا حتی صاحب گوشی های پیکسل هم نبوده اند. این بدان معناست که شما از این پس می توانید از این ابزار در گوشی های هوشمند یا گلکسی های خود استفاده کنید حتی اگر کاربر Google One نباشید.
قابلیت مجیک ادیتور گوگل Photos نیز تاکنون مختص گوشی های هوشمند سری Pixel 8 بود. خبر خوب بعدی هم این است که این قابلیت نیز به صورت عمومی عرضه شده. با این حال، اگر یک اکانت گوگل رایگان دارید، به خاطر داشته باشید که می توانید از این ویژگی برای ذخیره تنها ده عکس استفاده کنید. اگر می خواهید ذخیره های بیشتری داشته باشید، باید Google One را دریافت کنید.
علاوه بر ویژگی هایی که در بالا ذکر شد، افرادی که دستگاه های پیکسل قدیمی تر، دستگاه های غیر پیکسل و حساب های Google رایگان دارند باید بتوانند به این ویژگی های مبتنی بر هوش مصنوعی در Google Photos دسترسی داشته باشند:

پاپ رنگی
جلوه HDR برای عکس ها و فیلم ها
تاری پرتره
عکس های سینمایی
سبک ها در ویرایشگر کلاژ
جلوه های ویدیویی
One UI 6.1 همچنین ابزارهای هیجان انگیز ویرایش عکس/فیلم را ارائه می دهد

اگر از تلفن هوشمند یا تبلت سامسونگ استفاده می کنید، می توانید عکس ها و فیلم ها را در برنامه گالری سامسونگ ویرایش کنید که دارای ابزارهای ویرایشی بسیار مفیدی با استفاده از هوش مصنوعی Galaxy است.
بیشتر بخوانید: 

    بهترین ابزارهای هوش مصنوعی گوگل
    بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای برنامه نویسی

منبع:sammobile
 

دکمه بازگشت به بالا