بازاریابی

ابزارهای جستجوگرها – پیوندهای پشتیبان برای بررسی پیوندها به هر وب سایت

در بک لینک لینک های سئو تنها منبع با ارزش است. به همین دلیل است که مروج وب سایت بیشتر وقت خود را صرف جستجوی لینک می کند. جستجوی دستی برای منابع پیوندی دیگر گزینه ای نیست. آیا می خواهید کوکی خود را جستجو کنید یا پیوندهای رقبای خود را پاک کنید ، برای این کار باید از check backlinks استفاده کنید. به همین دلیل است که برنامه های چک کردن بک لینک از محبوب ترین ابزارهای جستجوگرها هستند.

برای کمک به شما در جستجوی پیوندها ، در اینجا لیستی از محبوب ترین ابزارها و برنامه های بررسی بک لینک (رایگان و پولی) قرار داده شده است.

1. یاهو! اکسپلورر سایت

پدر بزرگ همه چکرهای بک لینک و شاید پر کاربردترین ابزار SEO در این سیاره است. هی هو! Site Explorer مکان مناسبی برای بررسی سریع کوکی های طبقه بندی سایت است. استفاده از آن بسیار رایگان و مستقیم است: شما آدرس اینترنتی سایتی را که می خواهید بررسی کنید وارد می کنید و کاوشگر وب سایت لیستی از صفحات مرتبط با آن ایجاد می کند.

گزینه هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد پیوندهای داخلی حاصل از همان دامنه یا زیر دامنه را حذف کنید. همچنین می توانید از اپراتورهای جستجوی پیشرفته مانند سایت استفاده کنید: / – site: برای تأیید / حذف لینک از یک وب سایت خاص یا کلیه سایتهایی که دارای TLD های خاص هستند.

توجه: Yahoo! سایت اکسپلورر این امکان را می دهد که بدون در نظر گرفتن تعداد بک لینک های موجود در سایت ، فقط 1000 پیوند در هر دامنه را بررسی کنید.

2. ساعت بک لینک

Backlink Watch یک جستجوگر بک لینک آنلاین است که نه تنها به شما کمک می کند تا بدانید که کدام سایت ها به یک صفحه پیوند دارند ، بلکه داده هایی را نیز برای تجزیه و تحلیل سئو به شما می دهد ، مانند عنوان صفحه پیوند ، متن پیوند لینک ، چه لینک dofollow یا nofollow و غیره. ابزار لیستی از پیوندها را از Yahoo! Site Explorer ، بنابراین نتایج گسترده تر یا متفاوتی را انتظار ندارید.

3. Webconfs

Webconfs مجموعه ای از ابزارهای آنلاین جستجوگرها را به صورت رایگان ارائه می دهد. دو مورد از آنها برای جستجوی بک لینک طراحی شده است. ابزار اول به آنالایزر متد anchor link گفته می شود. صفحاتی را نشان می دهد که به یک دامنه خاص و هر متن متنی پیوند دارند. اگر پیوندهای زیادی در صفحه وجود دارد ، تمام متون اصلی مورد استفاده در هر صفحه را مشاهده خواهید کرد. ابزار دوم Backlink Summary است. این دقیقاً همان چیزی است که از نام آن مشخص شده است – خلاصه ای از دامنه هایی را که به یک صفحه پیوند می دهند به شما می دهد و به شما نشان می دهد که در هر یک از این تعداد پیوند وجود دارد.

درست مانند Backlink Watch ، ابزارهای Webconfs توسط یاهو نیز پشتیبانی می شوند ، بنابراین نتایج یکسان هستند و برای هر دامنه به لینک 1 کیلوگرم نیز محدود می شوند.

4- SEO SpyGlass – SEO مجلل – Linkscape

اگر واقعاً در مورد سئو SEO جدی هستید ، باید چکرهای بک لینک بیشتری را در اختیار خود داشته باشید تا به شما امکان دهد عمیق تر در فهرست پیوندها حفر شوید ، پیوندهای بیشتری را بررسی کنید و داده های بیشتری را برای تجزیه و تحلیل جمع آوری کنید. اینجاست که ابزارهایی مانند SEO SpyGlass ، Majestic SEO و Linkscape وارد بازی می شوند. این سه ابزار می توانند بک لینک ها را به سایت بسیار بیشتر از هر نوع دیگر رابط بک لینک هدایت کنند. تفاوت بین آنها این است که Majestic و Linkscape به خزنده های خود و قوانین پیوند وابسته هستند در حالی که SEO SpyGlass تعداد زیادی موتور جستجو را جستجو می کند و از اپراتورهای جستجوی پیشرفته برای پیدا کردن لینک های بیشتر استفاده می کند.

هر دو رویکرد نقاط قوت دارند. استفاده از خزنده های خود امکان جمع آوری بک لینک های بیشتر را فراهم می کند ، اما این سرویس را هم برای شرکت و هم برای کاربر نهایی گران می کند. علاوه بر مجموعه داده های بزرگ ، اغلب تجزیه و تحلیل و بهره مندی از آن دشوار است. رویکرد مبتنی بر موتور جستجوگر SEO SpyGlass پیوندهایی را که موتورهای جستجو ارائه می دهند به شما می دهد که یک کوکی کمی کوچکتر ایجاد می کند اما می توانید چک های بک لینک نامحدود را بدون هزینه اضافی اجرا کنید و داده های بدست آمده نیز عملی تر است.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا