اخبار بازار

ابزارهای جدید آپارات برای جذب مخاطبان بیشتر است

امروزه یکی از راه های جذب مخاطب به کلیه مشاغل و افرادی که می خواهند برند شوند ، انجام بازاریابی ویدیویی و ویدیویی است. بیش از صد میلیون نفر در سراسر جهان هر روز فیلم های آنلاین را تماشا می کنند. می توان گفت انجام بازاریابی ویدیویی و ویدیویی محبوبیت این برند را تا 70 درصد افزایش می دهد زیرا فیلم ها پاسخهای جذاب تری برای کاربران در نتایج جستجو هستند. به عنوان مثال ، آیا شما برای جستجوی آموزشهای فتوشاپ ، جستجوی گوگل را انجام داده اید ، آیا ابتدا فیلم ها را باز کرده اید یا به مقالاتی وارد شده اید؟

URL ٪ D8٪ A7٪ D9٪ 86_٪ D9٪ 81٪ D8٪ AA٪ D9٪ 88٪ D8٪ B4٪ D8٪ A7٪ D9٪ BE_٪ D9٪ 82٪ D8٪ B3٪ D9٪ 85٪ D8٪ AA_٪ D8 ٪ A7٪ D9٪ 88٪ D9٪ 84

فیلم ها می توانند با سرعت بیشتری به صورت آنلاین به مخاطبان شما برسند. تا زمانی که آنها سناریوهای مناسب ، هدفمند و جذاب داشته باشند و پاسخی روشن و کامل به مخاطب بدهند و شما نیز از ابزارهای فضای مجازی به صحیح ترین شکل ممکن استفاده می کنید. به همین دلیل می خواهم شما را با دو ابزار بسیار مفید در دستگاه آشنا کنم و تأثیر زیادی در جذابیت مخاطبان داشته باشد و نحوه عملکرد آنها را برای شما تعریف کنم.

Efrat اخیراً دو مورد جدید را به بخش ویرایش ویدیو به نام های “دنبال دکمه” و “پیشنهاد ویدیوی بعدی” اضافه کرد:

 • دکمه پیگیری به مدت 20 ثانیه فیلم شما به عنوان کارت در گوشه ای از تصویر نمایش داده می شود و مخاطبان را دعوت می کند تا ضمن تماشای فیلم ، کانال شما را دنبال کنند ، می توانند با ضربه زدن به آن کارت کانال شما را دنبال کنند.
 • فیلم زیر را پیشنهاد کنید این گزینه ای است که می توانید یک ویدیو را از فیلم های خود در کانال انتخاب کرده و آن را به مخاطب پیشنهاد دهید. این فیلم در آخرین ثانیه های ویدیوی شما ، روی تصویر به عنوان پیشنهادی برای فیلم بعدی ظاهر می شود و مخاطب بر روی آن کلیک می کند تا فیلم پیشنهادی شما را تماشا کند. اگر فیلم پیشنهادی سریال باشد یا مرتبط باشد بهتر است.

فرض کنید شما یک ویدیو مرتبط با نام تجاری خود را در Afert به عنوان بزرگترین سرویس توزیع محتوای ویدیو در ایران به اشتراک گذاشتید. مخاطبی که دنبال می کند می توانید به راحتی این فیلم را تماشا کنید ، از طرف دیگر با انتخاب برچسب ها و عنوان مناسب برای فیلم خود ، مخاطبان زیادی را از طریق موتور جستجو در برنامه یا موتورهای جستجوگر خارجی جذب کرده اید ، اکنون کار شماست. به مخاطبان جدید یادآوری کنید که اگر به فعالیت و فیلم های شما علاقه مند باشند ، می توانند کانال شما را دنبال کنند! با انجام این کار شما مستقیماً مخاطب را جذب می کنید.

پیگیری شما از طریق دستگاه شما مزایای بسیاری دارد زیرا پیروان و محتوای شما به شرح زیر نمایش داده می شوند:

 • آخرین مطالب شما در یکی از تب های اصلی برنامه Aparat برای دنبال کنندگان شما نمایش داده می شود.
 • در فهرست اصلی جزئیات ، کانال شما در لیست دنبال کنندگان نمایش داده می شود.
 • در صفحه اصلی دستگاه و در صفحه اصلی برنامه ، با هر بروزرسانی ، کانال شما به مخاطبان دنبال کننده توصیه می شود.
 • با پیشنهاد یک پیگیری ، می توانید یک دکمه دنبال کننده به ویدیو خود اضافه کرده و با تعیین زمان دلخواه ، کاربران زیادی را به لیست دنبال کنندگان کانال خود اضافه کنید. آمار نشان می دهد که با معرفی این ویژگی ، درصد کانال هایی که به طور صحیح از آن استفاده می کنند ، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

طبق بررسی های ما در مورد کانال های تولید کننده محتوا ، استفاده از دکمه زیر می تواند تا 50٪ دنبال کنندگان شما را افزایش دهد.

در آپارات ، ما به شما اجازه داده ایم تا زمان نمایش “دکمه رهگیری” خود را تعیین کنید ، اما دانستن چند مورد بی فایده نیست:

 • این دکمه تا 20 ثانیه بعد در فیلم نمایش داده می شود.
 • می توانید زمان نمایش دکمه را در فیلم خود تنظیم کنید.
 • توصیه می شود قبل از ظاهر شدن دکمه ، به مخاطبان خود پیشنهاد دهید تا شما را دنبال کنند.
 • برای انتخاب بهترین زمان برای نمایش دکمه ردیابی ، کارشناسان پیشنهاد می کنند که میانگین زمان مشاهده فیلم های خود را در نظر بگیرید و پس از 60٪ از زمان متوسط ​​متوسط ​​، دکمه ردیابی را در فیلم خود نمایش دهید. دلیل این امر این است که مخاطبی که این مقدار از محتوای شما را تماشا کرده است ، قبلاً با محتوای شما نشان داده و در تعامل بوده است.

برای یافتن میانگین زمان تماشای ویدیوی خود ، کافی است به صفحه آن فیلم یا بخش “فیلمهای من” داشبورد بروید ، بر روی آمار هر ویدیو کلیک کنید و میانگین ویدیوی خود را در درصد و دقیقه مشاهده کنید. این عدد به این معنی است که به طور متوسط ​​مخاطب شما تا این لحظه فیلم را تماشا خواهد کرد. بنابراین شما باید کارت “follow” را پس از گذراندن 60٪ از این مبلغ ، به آنها نشان دهید.

فرض کنید فیلم شما 20 دقیقه طول بکشد. بیننده متوسط ​​50٪ فیلم شما را تماشا می کند. یعنی 10 دقیقه. بنابراین بهترین زمان برای قرار دادن کارت زیر بعد از 60٪ یعنی دقیقه 6 است.

 • ابتدا به نمایه خود وارد شوید ، سپس بخش “فیلمهای من”.
 • سپس بر روی هر ویدیویی که می خواهید کارت را به آن اضافه کنید ، بر روی آیکون مداد کلیک کنید تا به بخش ویرایش ویدیو بروید و از نوار بالا “Add Card” را انتخاب کنید. اکنون روی گزینه “+ Add Card” کلیک کنید.
 • با انتخاب “دکمه رهگیری” صفحه بعدی نمایش داده می شود. زمان دلخواه را تنظیم کرده و روی ذخیره تغییرات ضربه بزنید. دکمه “Follow” به مدت 20 ثانیه در زمان مشخص شده در فیلم نمایش داده می شود.

همانطور که گفته شد ، در آخرین ثانیه های هر یک از فیلم های شما ، می توانید به تماشاگران فیلم دیگری را تماشا کنید:

 • نمایه قسمت “فیلمهای من” را وارد کنید.
 • ویدئویی را که می خواهید به این کارت اضافه کنید انتخاب کنید. روی مداد در انتهای فیلم کلیک کنید تا وارد بخش ویرایش شوید.
 • از نوار بالا ، روی “افزودن کارت” کلیک کنید.
 • برای انتخاب “پیشنهاد ویدیوی بعدی” روی “+ افزودن کارت” کلیک کنید.
 • با انتخاب این گزینه ، تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد: در این بخش می توانید آدرس ویدیویی کانال خود را که می خواهید به مخاطبان ارائه دهید وارد کنید ، یا می توانید از طریق لینک آبی زیر یکی از فیلم های موجود در کانال را انتخاب کنید. .
 • پس از انتخاب فیلم پیشنهادی و انتخاب زمان پخش ، می توانید بر روی گزینه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید ، فیلم بعدی در آخرین ثانیه های فیلم به شکل کارت به مخاطبان ارائه می شود.

نکته بسیار مهم !!!

بهتر است ویدئویی که به شما پیشنهاد می شود مربوط به بخش بعدی در این ویدیو باشد یا برای جذب بیننده بیشتر ، یکی از فیلم های جذاب را در کانال خود انتخاب کنید ، یا اینکه باید ویدیویی باشد که محتوای نمایش داده شده را تکمیل کند. در هر صورت ، مهمترین چیز این است که در انتخاب فیلم پیشنهادی خود ، بهتر است سلیقه مخاطب را در نظر بگیرید.

تجربه متخصصان تولید محتوای دقیق نشان داده است که اگر از مخاطبان خود بخواهید بر روی یک لینک کلیک کنند ، نظر دهند یا فیلم خود را با دیگران به اشتراک بگذارند ، میزان عملکرد آن به طرز چشمگیری افزایش می یابد. بنابراین ، پیشنهاد ما این است که هنگام نمایش “فیلم پیشنهادی” روی صفحه ، از دو روش زیر استفاده کنید تا توجه بیشتری به مخاطب جلب شود:

 • بطور شفاهی از مخاطبان بخواهید که روی ویدیوی پیشنهادی برای پخش کلیک کنند.
 • به نقطه‌ای که این کارت نمایش داده شود اشاره کنید و از مخاطب بخواهید ویدیوی بعدی شما را تماشا کند.

قرار دادن دکمه تسمه در زمان مناسب فقط راهکار مناسب برای جذب مخاطب هدفمند است. زیرا مخاطبی که به هر روشی به طور مستقیم به فیلم شما می رود ، پس از تماشای ویدیو ، به دنبال فیلم ها و جستجوهای شخصی دیگر خواهد بود. با افزودن این دکمه به شما این امکان را می دهید تا علاوه بر ادامه جستجو ، از شما پیروی کنند.

علاوه بر این ، اضافه کردن فیلم های برجسته به مخاطب این امکان را می دهد که به جای انتخاب فیلم به صورت تصادفی روی سیستم عامل ، به طور خاص با ویدیویی که ارائه می دهید ارتباط برقرار کنند. این روش تأثیر بسیار زیادی در تبدیل یک مخاطب تصادفی به دنبال کننده کانال شما خواهد داشت.

توصیه ما به همه مشاغل و برندهایی که به دنبال رشد چشمگیر در جذب مخاطبان هستند این است که افراد عادی را با انتخاب استراتژی های صحیح مانند “دکمه پیروی” و “فیلم ویژه” برای فیلم های خود ، به مخاطبان واقعی خود تبدیل کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه اخبار بازار کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا