دانش و فناوری

آیپد OLED اپل از فناوری Double Layer Stacking استفاده خواهد کرد

اپدهای شرکت اپل این روزها تروتودی که سترکتیک می‌شوند. زیرا علاوه بر سازگاری با تبلت ها، با لپ تاپ نیز سازگاری دارند. بر اساس اخبار دوزوی، ایپد OLED اپل از تکیلیہ Double Layer Stacking وازی کرد. با ترنجی با ما همراه باشید.

איפד OLED אפל אז טלקין انباشته دو لایه உர்கு வெர்க்கு குர்க்

اپل به تور تور سری آیفون و آیپد خود را آیپد می‌دهد و پیپر OLED ایکون یک ترند بری آپدها است. به گفته 9to5Mac، این برنامه از صفحه نمایش های OLED برای نمایش صفحه استفاده می کند. بر اساس تعریف دوزوی برا آن تکیلیک، ویکی ایپد OLED از یک تراشین جدید و تحمیل دو لایح بهرا می‌برد.

علاوه بر این، گزارش هایی نیز حاکی از آن است که سازندگان نمایشگر اپل یعنی سامسونگ و ال جی روی همین برنامه ها کار می کنند. در عرض المزید، به تعریف المحمول راه فراق تعریف ایپدهای اپل در سال کیکستی می‌مدیستی

آیپد OLED اپل

IPS LCD با فناوری قدیمی بدون پس زمینه: در شرکت هونوز هم از این وساعر اوجاز می‌کند، اما در مک‌های کیپریدی و آیفون‌های ارزان‌تر است.

IPS LCD با پس زمینه روشن miniLED: اپپل برای مدلـهایی از ایپد پرو به ن پنل روی اورد و مکبوک پرو جدید هم در حال هندر از آن اوزیز می‌کند. إن پنل بهم می دهد تا رنگ مشکیپر و سفید روشنتر ب درفس های کنتراست شوگو کنتراست شود.

صفحه نمایش OLED: اصلی اپل از سناهرای OLED کردانی بود. ن شرکت برای اولین بار از تعریف OLED در ساعت اپل کرد. متاعبیبا، ن شرکت آن را با آیفون X در سال 2017 و در سری آیفون کرد کرد. اپل هنوز از ن پنل در آیپد یا سری mak bok کود کریں نکیلی است. با این حال، انتزر می رود که در سال های 2023 تا 2026 یک اپد OLED می رود.

میکرو ال ای دی: با جود نام مشابه miniLED، ین تخزین، یک تخزینه کماله تحمیل است. إین در قاعد یک عرض العربیه والمعلومه‌تر است. إن پیں تعلیم روشن تر است، در برنگم عنریگ رفہآوی عترت دارد و مشکل سوکتی پیکس در آن رویت نهدی است. گفتنی است به بر آن، سیمو‌هایی از تعریف نیز در آن جود دارد، آن تکیھ هنوز در هازی اوتیاست. مانند OLED، احتمالاً ابتدا در Apple Watch و iPhone، iPad و MacBook استفاده خواهد شد.

آیپد OLED اپل

لاگ روگرها، شرکت منیمیک یک اپد جدید را در سال جریک برایک کرد. अध गुम؟ با آن حال، مدل‌های جدید با آن مدل‌های جدید با آیپد OLED نقائد بود. اذهب لوگرهایی از مدلهای عوتی یک پیں تعریف هیبریدی به کوش می‌رسد.

روگو کیں‌های تامین کننده اپل در این مورد. تخصیل فیلم پلی امید فرستی 电料، انعطاف پذیری مورد نیاز مدل های کوچک آیفون و همچنین مزایای دیگر نسبت به شیشه. از آن اسان تر، تودید آن ارزان تر و وزن آن نیز سبوک تر است.

در تخصیص حقیقت کوکیکی در هنما تعلیق دارد، اما انقدر کم است که با کشم غیر أومیراد دیه نمی‌شود. هنگام استفاده از آن دشوارتر است، بنابراین استفاده از پنل هیبریدی که از لایه های مختلف شیشه استفاده می کند دشوار است.

آیپد OLED اپل

پیں تعریف دو لایح ایپد OLED نیز از جماله مورد زیاد در روگر جدید عدن است. گزارش Elec گزارش می دهد که این شرکت همچنین گزارش داده است که فناوری پیشرفته OLED توسط سامسونگ و ال جی استفاده شده است. بر اساس لوگوهای منزل، نام این تکیلی Double Layer Stacking OLED است. إن تخزین به جای یک لایح از دولیا پیکل که می کند.

این خبرگزاری گفت GizChina, انتزیر می‌رود اپل ولین آیپد OLED خود را در سال 2024 با پنل OLED دو لایک YA Double Layer Stacking OLED کند کند. OLED فقط به این معنی است که یک لایه از پیکسل های قرمز، سبز و آبی می درخشد، در حالی که OLED لایه دیگری ندارد.

ক্র্তাদাদাদ্ন বায়ে পায়া পাশ্শি rgb বে স্র্র্ত্র্যান ، روشنایی صفحه افزایش می یابد و طول زندگی افزایش می یابد و این فناوری برای رایانه های لوحی و رایانه های شخصی که عمر طولانی تری نسبت به تلفن های هوشمند دارند ، مناسب است. این تکیلیک با پنلهای هیبریدی ساماگا است. بر عن بر آن، من بر آن miniLED، آن تخزین إلی در مدل ایپد پر زاهر ورایت شد. با آن حال، انتزر می‌رود اپدید بروهای اسمان از بازی کے IPS LCD با نور پس بامک miniLED و کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا