دانش و فناوری

آیپد پرو جدید از تست خم شدن سربلند بیرون آمد [+ویدئو]

آیپد پرو جدید وارد بازار شده و تست های که آن را مورد آزمایش قرار می دهند در یوتیوب منتشر شده است. دو کانال معروف JerryRigEverything و AppleTrack ویدئوهای تست خم شدن خود را منتشر کرده اند و به نظر می رسد هر دو به یک نتیجه مشابه رسیده اند: آیپد پرو جدید تحت فشارهای شدید خوب عمل می کند و در استفاده عادی مقاوم به خم شدن است.آیپد پرو جدید در برابر فشار عمودی راحت تر خم می شود که احتمالاً به دلیل نیروهای وارد شده در محور ساختار تقویتی داخلی جدید و ضعف در نقاط باز پورت شارژ در پایین دستگاه است.

بیشتر بخوانید:

  بهترین تبلت های 2024
  بهترین تبلت های سامسونگ 2024

تست خم شدن آیپد پرو جدید
با وجود اینکه آیپدها تحت هر نوع فشاری خم می شوند، اما در شرایط عادی تقریباً همیشه به شکل اولیه خود بازمی گردند. تست کنندگان نیروهایی به مراتب بیشتر از آنچه در زندگی روزمره انتظار می رود، وارد کردند تا بتوانند خم دائمی ایجاد کنند.
تحسین برانگیزترین این است که آیپد پروهای جدید پس از تحمل فشار زیاد، تمام ابزارها مانند دوربین ها و صفحه لمسی همچنان کار می کردند. این در حالی بود که نمایشگر کاملا شکسته و خمیده شده بودند.


بر اساس این برداشت های اولیه، به نظر نمی رسد که ما شاهد تکرار BendGate باشیم. این جنجال زمانی به وجود آمد که آیپد پرو 2018 با فرم جدید عرضه شده و مشتریان متوجه شدند که دستگاه ها در حالت عادی حتی در جیب هایشان هم خم می شود.
نسخه های بعدی، از جمله این نسل جدید 2024، چنین مشکلاتی را نشان نمی دهند. با این حال، هنوز هم باید مراقب باشید، مثلاً اگر آیپد خود را در کیفی همراه با کتاب های سنگین قرار می دهید.
بیشتر بخوانید: 
  بهترین تبلت های شیائومی 2024
  بهترین تبلت های سامسونگ 2023
  بهترین تبلت های شیائومی 2023
  اپل: آیپد پرو M4 با 5.1 میلی متر ضخامت کاملا مستحکم است
  لوگو سیب اپل در آیپدهای پرو نقش خنک کنندگی دارند
  انتقاد گسترده از ویدئوی تبلیغاتی آیپد پرو ، اپل را وادار به عذرخواهی کرد

منبع: 9to5mac
  

دکمه بازگشت به بالا