دانش و فناوری

آیپد پرو اپل به شارژ وایرلس مجهز می شود، عرضه آیپد ایر ۵ و آیپد نسل ۱۰ اپل در سال ۲۰۲۲

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، اپل در حال آماده شدن برای به روز رسانی سه مدل از iPad خود، از جمله اولین iPad، iPad Air و iPad Pro تا سال 2022 است. در این میان، نسخه Pro iPad با پشتیبانی از شارژ بی سیم جالب ترین است.

پد پرو با شارژ بی سیم

گورمن در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر برق را روشن کنید وی بار دیگر بر برنامه های اپل برای عرضه آیپد پرو جدید در سال 2022 با طراحی جدید و شارژ بی سیم تاکید کرد و اعلام کرد که قصد دارد نسخه های جدیدتر آی پد و آی پد ایر را عرضه کند.

سطح آی پد برای مبتدیان، امسال یک به روز رسانی متوسط ​​دریافت کرده است و اپل یک تراشه A13، صفحه نمایش True Tone و یک دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض رو به دوربین تماس ویدیویی اضافه کرده است. اپل از سال 2017 هر سال نسخه‌های جدیدی از پایه آی‌پد را منتشر می‌کند، به طور مکرر با مشخصات کوچک‌تر و ارتقاء تراشه‌ها برای پایین نگه داشتن قیمت‌ها. بنابراین نسخه جدید 2022 مطابق با سال های گذشته است. همانطور که قبلاً ذکر شد، هنوز هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه نسل دهم آیپد چه ویژگی هایی خواهد داشت وجود ندارد.

پد پرو با شارژ بی سیم

پد پرو با شارژ بی سیم

شایعات اولیه حاکی از آن است که امسال پایه آی‌پد از طراحی کوچک‌تری مانند آی‌پد ایر 3 و نمایشگر بزرگ‌تر روی شاسی برخوردار خواهد بود، اما با معرفی دستگاه در پاییز این اتفاق نیفتاد. گمان می رود که این طراحی با نسل دهم آیپد جایگزین شود که با ایده آل فاصله زیادی دارد.

در حالی که در ابتدا شایعات زیادی در مورد عرضه iPad Air با صفحه نمایش OLED سامسونگ در سال 2022 وجود داشت، بدیهی است که این دستگاه لغو شد و به نظر می رسد آی پد ایر بعدی دارای فناوری LCD باشد.

برخی شایعات در مورد نسل پنجم آیپد ایر کوچک، اما به ظاهر کوچک بودند آی پد مینی 6 علائم آن حدس و گمان است. آی‌پد مینی دارای تراشه A15 Bionic، اتصال 5G و مرحله نهادی است. همه چیز پس از عرضه نسل چهارم آی‌پد ایر در سپتامبر 2020 در برخی از دستگاه‌های اپل آغاز شد، اما از آنجایی که آی‌پد ایر اکنون بیش از یک سال است که مورد غفلت قرار گرفته است، گزارش گورمن تولید نسل بعدی را در سال آینده تایید می‌کند.

نظر شما در مورد عرضه iPad Pro با پشتیبانی از شارژ بی سیم، iPad Air 5 و نسل دهم اولین iPad اپل در سال آینده چیست؟ منتظر رونمایی چه ابزاری هستید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا