دانش و فناوری

آیفون 14 و 14 پلاس رسما معرفی شدند

ساعتی پیش شرکت اپل در روبداد هودی کود از کوشی‌های مورد آنتیزر آیفون 14 و 14 پلاس با تعریفات جدید و قبل اندری کرد.

شرکت اپل ساوتی پیش در فیلم Far Out از کوشی های آیفون 14 و 14 بلاس خود کرد. این دو گوشی مشابه آیفون 13 هستند A15 بیونیک مجهز به

ابان تتر

همان تور ک می‌دانیت امسال شرکت اپل اپل مینی سری از آیفون را تورید نامیر کرد و کرد. همچنین به مدل های آیفون 14 آمریکایی نگاه کنید سیمکارت فیزیکی به تور کلی دیلمت شده و در آن کوشی‌ها می‌توان از سیم کارت یکرینکی کرد.

بیشتر بخوانید: آیفون 14 پرو و ​​پرو مکس رونمایی شد.

قیمت و مشخصات آیفون 14 و 14 پلاس

بر اساس این گزارش، قیمت مدل آیفون 14 از 799 دلار و مدل 14 پلاس از 899 دلار آغاز می شود. آیفون 14 در تاریخ 25 شهریور و آیفون 14 پلاس در ماه آینده یعنی 16 مهرماه در بازار عرضه می شوند، اما خریداران می توانند زودتر آن را مشاهده کنند و در 18 شهریور نیز محصول برای خرید در دسترس خواهد بود.

بر اساس تعریف سنتر شده، ن دو غوشی از قبعده SOS اضطراری ازم حمایت کن. ین قابله المزید زامین است که می‌توانست. ماهواره ها به انها کومک می کند. به این سورت که آنتن‌های کوشی را به فرکس‌های ساکتیل‌های تمستل کرده و ریکنت رایز را می‌کند.

شرکت اپل ادعا کرده است که این ارتباط در کمتر از 15 کاربر را در جهت راهنمایی ارائه می کند تا تلفن خود را به منبع ارائه دهنده خدمات اضطراری مرتبط کنند. همچنین کاربران می توانند بدون ارسال پیام و تنها با استفاده از برنامه Find My Place از آن استفاده کنند. துக்குக்க்க்க்க்க்கிய் அப்பு இநுக்க்க்குக்குக்க்குக்க்குக்க்க்கு தாயுக்க்க்க்கிக்க்கிக்கு hai iPhone 14 மார்க்கு

آیفون 14 و 14 پلاس

آیفون 14 دارای صفحه نمایش 6.1 اینچی خواهد بود. در این صورت، همانطور که اپل می گوید، صفحه نمایش آیفون 14 پلاس کمی بزرگتر و 6.7 اینچ خواهد بود. بهترین باتری عمر را در بین همه آیفون ها بوردید.

اپل امسال برخلاف سال گذشته، نسخه های قدیمی به آخرین پردازنده و آیفون 14 و 14 پلاس به پردازنده قبلی یعنی A15 مجهز نیستند. اگر کنترل موقعیت را بر عهده دارید، سخت است بدانید که آیا در جای درستی هستید یا خیر.

در آن کوشی‌ها یک دروبینی رایل فوک کریں 12 مگاپیکسلی با دیافراگم f/1.5 با کیفیت از شریدگیر جود دارد. شرکت اپل نیز دابا کرد که در بخش دروبینی کریں به کے کے بہ کے بهہ و کایتا در نور کم را 49 درصد بهبہہ داہ است و در شب دید در شب نیز دو پارب سرینی تر از قبل بود بود.

بر آن در جلوی یک دروبینبی 12 مگاپیکسلی TrueDepth با درد درد فوکوس عوتمتیک که به ابل با تحمیل با موتور Photonic و فرشای دروبینبی در نور و فرشهای دروبینبی در نور و کم دروبینی را می دهد. अध दर बक विडेयो निज इक हैट ब ब के लिए के देविडी बह बह नाम حالت اکشن शुदा स के कल कल संसू संसूाय बराय बराय बाय शिमाल शिमाल मै‌केंदाल मै‌केंद پوند.

بیشتر بخوانید:

نازر شما تکراتو های هوشی های آیفون 14 و 14 پلاس کیست؟ کوود را در بخش منتدى با تکراتو به سومبائى للائى و اخبار فناوری بیا دنبالم.

منبع: verge

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا