دانش و فناوری

آیفون ۶ پلاس و آیپد ۴ در دسته محصولات منسوخ شده اپل قرار گرفتند

اگر تا به حال یکی را شلیک نکرده اید، باید آن را امتحان کنید. این شرکت امروز به‌صورت رسمی دو محصول آیفون ۶ پلاس و آیپد نسل ۴ را در دسته‌بندی می‌کند محصولات منسوخ شده قود قرار داد دیگر خدمات تعمیراتی و سایر خدمات مرتبط با آن برای این دستگاه‌ها ارائه نمی‌شود.

۶ایفون ۶ پلاس و آیپد ۴ منسوخ شده اپل

آیفون 6 پلاس که در سپتامبر 2014 معرفی شد و تا دو سال بعد در همان ماه به فروش رسید، اولین گوشی هوشمند اپل بود که از نمایشگر بزرگ 5.5 اینچی همراه با آیفون 6 با نمایشگر کوچکتر بهره میبرد.

این دو دستگاه همچنین اولین گوشی های اپل بودند که از Apple Pay پشتیبانی می کردند که همراه با پردازنده Apple A8 و دوربین پیشرفته، آنها را در صدر فهرست فروش محصولات این شرکت قرار داد. از چنین جایگاه برجسته‌ای، فیفون 6 کلاس اکنون به یک محصول منسوخ تبدیل شده است.

اعضای دیگر در سبد محصولات اپل یعنی آیپد 4 با نمایشگر 9.7 اینچی مربوط به سال 2012 و همچنین مک اپل در بیانیه های رسمی پیرامون سه دستگاه موفق خود که به‌تازگی منسوخ شده است آورده است:

زمانی‌که اپل بیش از 5 و کمتر از 7 سال پیش توزیع آن‌ها را برای فروش انجام داد، محصولات قدیمی در نظر گرفته شدند.

پ ت ت و ت ت ت ت ت ت و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و در زیر لیستی از محبوب ترین صفحات ما در جهان آمده است.

۶ایفون ۶ پلاس و آیپد ۴ منسوخ شده اپل

۶ایفون ۶ پلاس و آیپد ۴ منسوخ شده اپل

در سال 2017، اپل بار دیگر گوشی‌های آیفون ۶ را به‌عنوان یک گزینه ارزان برای آیفون‌های رارتر آن زمان عرضه می‌کند. و تا سپتامبر 2018 نیز برای خرید در دسترس بود. به‌همین‌دلیل، حدود دو سال دیگر به این دستگاه کشیده خواهد شد به‌عنوان یک محصول قدیمی معرفی شود. پپ همچنین سبک طراحی این گوشی را در قامت آیفون SE نسل دوم (و احتمالا سوم) نیز ادامه داد.

بخرین بروزرسانی iOS برای آیفون 6 بلاس به سال 2019 بازمی‌گردانی و خدمات تعمیرات و سرویس آن‌ها

نظر شما درباره تبدیل دو محصول موفق اپل یعنی آیفون ۶ پلاس و آیپد نسل ۴ به دستگاه های منسوخ شده این شرک چیست تیا از این محصولات استفاده شده و از عملکرد آن‌ها راضی شده است؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا