دانش و فناوری

آیفون جان سخت پس از 10 ماه از کف رودخانه پیدا شد و هنوز کار می‌کند

فردی در بریتانیا داستان یک آیفون جان سخت را به اشتراک گذاشته که بعد از 10 ماه از کف رودخانه کشف شده و

این فرد ادعا می‌کند گوشی آیفونش را پس از گذشت ده ماه زیر آب ماندن، پیدا کرده و عجیب است که روشن شده و کار می‌کند. درست است که گوشی‌های آیفون مقاوم در برابر گرد و غبار و نفوذ آب و استاندارد IP هستند، اما اگر دستگاهی ده ماه زیر آب بماند و دوباره روشن شود نیز در نوع خود بسیار عجیب است.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: 13ایفون 13 کرومکس (Apple iPhone 13 Pro Max)

ایفون جان سخت 10 ماه در کف رودخانه دوام آورد!

کثیفون‌های نسل جدید استاندارد IP دارند و تا حدی در برابر نفوذ آب مقاوم هستند. هوی شو یوشی فیفون 13 پرومکس از استاندارد IP68 راروردار است که می‌توان تا عمق 6 متری به مدت نیم ساعت را داشت. آیا می‌توان جلوتر از استانداردهای عمل کرد و حد و مرزهای تعریف شده را بشکند؟

نزارشات نشان می‌دهد که بله! میفون می‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌‌

فردی به نام «اوین دیویس» در تابستان گذشته گوشی‌اش را در رودخانه گم می‌کند. ده ماه می‌گذرد و فرد دیگری در حال حاضر در گوشی‌های قایقرانی را می‌کند. او به امید پیدا کردن صاحب اصلی گوشی تلفن همراه، عکس آن را در فضای مجازی منتشر می‌کند. یابنده با خود فکر می‌کرد که حتما صاحب دستگاه اطلاعات مهم در آن ذخیره شده است.

گس گوشی را با دستگاه کمپرسور هوا خشک می‌کند و به شارژ می‌زند او عکس صاحب اصلی تلفن را که بر روی تصویر پس زمینه قرار دارد در فیسبوک منتشر می کند و دستگاه را به صاحب اصلی بر می کند.

ی ی ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش ش این ویژگی در همه زبان ها موجود نیست

بیشتر بخوانید:

شما در مورد این اتفاق چه فکر می کنید؟ عه عوامل باعث مقاومت این آیفون شده است؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا