بازاریابی

آیا SEO بازاریابی محتوای شما را به خطر می اندازد؟

اکنون باید از اهمیت داشتن یک استراتژی سئو برای شرکت یا برند خود آگاه باشید. این کلید برای افزایش ترافیک ارگانیک است و بسیار عالی است زیرا منجر به جذب بیشتر افرادی می شود که در واقع بدنبال محصولات یا خدمات شما هستند. این موتور در صنعت بازاریابی اینترنتی سوار زنبور عسل است ، اما اگر از آن به درستی استفاده نکنید ، می تواند تلاش های بازاریابی محتوای شما را خراب کند. داشتن یک استراتژی بی اثر در جستجوگرها به اندازه نداشتن یک استراتژی بد است. داشتن آژانس ارائه دهنده خدمات حرفه ای سئو برای تجزیه و تحلیل برنامه سئو شما بسیار مهم است تا اطمینان حاصل شود که از روش های به روز استفاده می کند.

تکنیک های بازاریابی محتوا و سئو باید با هم هماهنگ باشند. در اینجا دلایل عمده ای وجود دارد که ممکن است برای اکثر شرکت ها واقع بینانه نباشد.

تمرکز شما روی کلمات کلیدی کوتاه دم است

انجام این کار اغلب منجر به محتوای ضعیف می شود. همین چند سال پیش ، ساده تر بود. شما می توانید محتوای خود را حول عبارات یا کلمات کلیدی متمرکز کنید و در واقع بدون هیچ مشکلی رتبه های بالاتر را کسب کنید. اما این اغلب به محتوای بی کیفیت متوسل می شد که مورد پسند مخاطبان انسانی نبود.

گوگل پاندا بازی را تغییر داد و این تاکتیک قدیمی را بی نتیجه کرد. اگر هنوز از آن استفاده می کنید ، این می تواند دلیل شکست برنامه بازاریابی محتوای شما باشد. در عوض آنچه باید انجام دهید تمرکز بر محتوای طولانی تر و توجه کمتری به کلمات کلیدی منفرد و بیشتر عبارات جستجوی مرتبط با صنعت و موضوع خود است. اولویت اصلی شما رضایت خوانندگان خود است ، بنابراین استراتژی بازاریابی آنلاین خود را با محتوای ارزشمند حفظ کنید ، در حالی که هنوز مقدار مناسب کلمات کلیدی را دریافت می کنید. آژانس سئو با تحقیق در مورد کلمات کلیدی.

شما مهمان نوشتن برای سایتهای بی کیفیت هستید

کیفیت سایتهایی که میهمان برای آنها می نویسید بسیار مهم است. به این روش فکر کنید ، آیا در مورد اداره مشاغل از وب سایت تاریک و ناخواسته چیزی خوانده اید؟ احتمالا نه. در صورت ارسال محتوای شما در سایتی با کیفیت پایین ، هیچ کس جدی نخواهد گرفت. درمورد انتشار مطالب خود انتخاب بیشتری داشته باشید.

شما روی کاربر تلفن همراه متمرکز نیستید

سئوی موبایل بسیار مهم است و نباید از آن غافل شد ، اما چیزی که باعث سوختن کمی هم می شود ، استراتژی بازاریابی محتوای شما است. طراحی یک وب سایت پاسخگو و مناسب برای موبایل تنها بخشی از آن است. شما همچنین باید روی نوشتن عناوین طراحی شده برای جابجایی کاربران در حال حرکت و بارگذاری شده در قالبی که مشاهده آن در دستگاه های تلفن همراه آسان است ، تمرکز کنید.

اگر بازاریابی محتوای شما مقصر این اشتباهات است ، وقت آن است که استراتژی بازاریابی اینترنتی شرکت خود را اصلاح کنید. برای حل مشکلات همکاری با آژانس جستجوگرها را در نظر بگیرید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا