بازاریابی

آیا چندین نام دامنه دارید؟

شرکت های دامنه هر یک از ما را از طریق 10 دامنه دوست خواهند داشت ، اما واقعیت این است که ما پول خود را صرف خرید بیش از یک دامنه شاید می کنیم. فریب نخورید. این واقعیت ها است.

اگرچه شرکتهایی که نام دامنه را به فروش می رسانند باعث می شوند که اعتقاد داشته باشید که داشتن نام دامنه های متعدد برای تجارت شما ضروری است ، اما به احتمال زیاد این یک اتلاف کامل پول شما خواهد بود.

استدلال برای خرید دامنه های مختلف جلوگیری از به دست آوردن سایر شرکت ها مانند نام شماست. در حالی که ممکن است این یک ایده جالب باشد ، واقعیت این است که بیشتر افراد نام شما را تبلیغ می کنند.

اگر تبلیغ کنید ، این مورد است [http://www.yourcompanyname.com.au] بعید نیست صاحب http://www.yourcompanyname.info یا برای شما مفید باشد. [http://www.yourcompanyname.net.au]. از همه اینها که چرا مردم ناگهان از این نام استفاده می کنند.

اگر محصولی را دارید که در اینجا در استرالیا به بازار عرضه می کنید ، در صورت امکان نام دامنه را در انتهای .com.au تهیه کنید. این رایج ترین نام دامنه در استرالیا است. اگر کسی از نام دامنه شما مطمئن نیست ، احتمال دارد که شما پس از نام خود تمام شوید.

با گفتن این امر ، دستیابی به طور فزاینده ای دشوار است و به همین دلیل گروه های اسامی زیادی وجود دارند. این شامل .biz یا .info و تعدادی گروه دیگر است. اگر بازاریابی اولیه شما از طریق موتورهای جستجو خوب است ، اما اگر این یک روش بازاریابی سنتی است ، سعی کنید اگر افراد به عنوان یک شرکت استرالیایی به تجارت شما اعتماد دارند اعتماد کنید.

بسیاری از وب سایتهای “ناخواسته” با “جایگزین” فقط به این دلیل که در هنگام خرید مقداری پول پس انداز می کنند به پایان می رسد. مانند اکثر مردم ، من در چنین مناطقی همیشه محتاط هستم ، حتی کمی شک و تردید ، و همیشه .com.au را انتخاب می کنم زیرا می دانم که آنها دارای یک نام تجاری ثبت شده استرالیا و ABN هستند. من فوراً می دانم که آنها یک بررسی انجام داده اند زیرا شما نمی توانید یک نام .com.au را در یک نام تجاری ثبت شده و ABN خریداری کنید.

افرادی که نام دامنه را می فروشند ، داستانهایی را در مورد نحوه محافظت از دامنه های مختلف برای کسب و کار شما به شما می گویند ، و واقعیت این است که برای کمیسیون و تجارت آنها بهتر است. اگر بتوانید پول بدست آورید پیشنهاد می کنم در جایی جای خود قرار دهید و & # 150؛ سایت خوب

هشدار

با شرکتهای توسعه وب که سعی در فروش نام دامنه های متعدد به شما دارند با این هدف تنظیم کنید که همه آنها را به وب سایت خود تنظیم کنید با آنها کار نکنید یا تأیید نکنید. گوگل به طور خاص این موضوع را به عنوان یکی از مناطقی که تحت شرایط و شرایط استفاده Google و آن را پذیرفتنی نمی داند اعلام کرد & # 150؛ به زبان انگلیسی ساده و ساده ، می توانید وب سایت خود را از Google ممنوع کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا