بازاریابی

آیا طراحی موبایل بر موفقیت سئو وب سایت شما تأثیر می گذارد؟

شرکت هایی که قصد دارند ترافیک وب سایت خود را ارتقا دهند و همچنین مشتریان جدیدی را ایجاد کنند ، باید دارای وب سایت اول تلفن همراه باشند. وب سایت هایی که دارای شماره اولیه طراحی موبایل هستند ، در نتایج موتورهای جستجو بهتر هستند و به احتمال زیاد توسط مشتریان بالقوه پیدا می شوند. در حقیقت ، بیش از 51 درصد از کاربران تلفن همراه رده بالا ، هنگام جستجو در تلفن همراه خود ، محصول ، خدمات یا شرکت جدیدی را پیدا کردند.

از آنجا که بخش عمده ای از ترافیک آنلاین از منابع تلفن همراه ایجاد می شود ، منطقی است که هنگام طراحی و ساخت یک وب سایت نمونه اولیه ، دستگاه های تلفن همراه را در نظر بگیریم. در گذشته ، صاحبان وب سایت و طراحان وب سایت توجه زیادی به طراحی موبایل نمی کردند ، اما همه چیز تغییر کرده است.

در هر ثانیه 40 هزار جستجو در گوگل انجام می شود که حدود 3.5 میلیارد جستجو در روز است. اساساً ، کاربران برای یافتن پاسخ سوالات خود ، چندین بار در هفته به Google تکیه می کنند. آنها عاشق حل مشکلات خود هستند و آن را سریع می خواهند. نیازی به گفتن نیست ، جایی برای نقص هایی مانند اشکال کثیف ، کثیف داخل یا وب سایت های خراب وجود ندارد.

طراحی اولیه تلفن همراه تضمین می کند که کاربران اطلاعات مورد نیاز خود را در وب سایت از طریق تمام دستگاه ها پیدا خواهند کرد.

طراحی یک تلفن خوب چگونه است؟

  • صاحبان وب سایت ها باید اقداماتی را که می خواهند کاربران انجام دهند در اولویت و اولویت قرار دهند که مهمترین و مهمترین آنها است. آنها باید مطمئن شوند که اولین CTA که توسط کارفرمایان مشاهده شده است با اهداف اصلی بازاریابی شرکت آنها مطابقت دارد. شرکت هایی که لیست ایمیل ایجاد می کنند باید اطمینان حاصل کنند که صفحات آنها که ایمیل ها را جمع آوری می کنند پیوندهای دیگری ندارند که کاربران بتوانند روی آنها کلیک کرده و آنها را از مرور صفحه حذف کنند. تنها کاری که کاربران باید در صفحه انجام دهند ، ثبت نام است.
  • آنها باید منوها را مرتب کنند و تا آنجا که ممکن است ساده نگه دارند تا کاربران تلفن همراه فوراً به مفیدترین و مفیدترین محتوا برسند.
  • آنها نباید کاربران را مجبور کنند برای مدت طولانی بچرخند. باید ناوبری واضح و دکمه های قابل مشاهده وجود داشته باشد که به کاربر اجازه دهد به راحتی از موضوعی به موضوع دیگر بپرد. پیوندهای لنگر ، دکمه های “بازگشت به بالا” و ناوبری چسبنده روشهای موثری هستند که به کاربران اجازه می دهند به سرعت در سایت خود حرکت کنند.
  • آنها نباید شامل تبلیغات مزاحم شوند. این راهی مطمئن برای آزار کاربران است و آنها را وادار به ترک سایت خود برای همیشه می کند. آنها باید هر از چند گاهی پنجره های بازشو و تبلیغات اضافه کنند و به راحتی آنها را از بین می برند.

سئوی موبایل متکی بر طراحی موبایل تمیز و سازگار است که به کاربران اجازه می دهد با خیال راحت وب سایت خود را حرکت دهند. اولین طراحی موبایل باعث تعامل و تبدیل وب سایت خود می شود که منجر به رتبه بندی جستجوی تلفن همراه بالاتر می شود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا