بازاریابی اینترنتی

آیا سعی در ایجاد یک تجارت آنلاین دارید؟

بسیاری از مردم فکر می کنند شما فقط می توانید یک نام دامنه پیدا کنید ، آن را به سایت وصل کنید و “Presto!” – شما در تجارت هستید!

از نظر فنی ، این ممکن است صحیح باشد. اما فریاد زیادی از راه اندازی وب سایت و اداره یک تجارت وجود ندارد! طبق یک تجارت ، کسب و کار باید درآمد ایجاد کند. اگر کار می کنید و درآمد کسب نمی کنید – “سرگرمی” دارید و تجارت ندارید. آنچه من فقط گفتم ممکن است بسیاری از افراد را اذیت کند ، اما شما باید حقیقت را بشنوید.

پنج سال تلاش کردم تا یک تجارت “آنلاین” انجام دهم. اما شکست خورد من در هر کاری که امتحان کردم شکست خوردم! هر ایده؛ هر مفهومی؛ از هر زاویه ای … شکست! اما حتی اگر در “تجارت” شکست خوردم ، در “یادگیری چه کاری نباید انجام دهم” شکست خوردم. می بینید ، هر ایده تجاری که امتحان کرده ام ، هنوز چیزی یاد گرفته ام.

دانشی که اکنون دارم بسیار بیشتر از دانشی است که من در ابتدا “فکر کردم” کردم. مهارتهایی که اکنون حتی نمی دانستم فقط چند سال پیش وجود داشته است.

من به یاد می آورم اولین سرمایه گذاری من در تجارت آنلاین باشد … من مجبور شدم سیستم “انجام شده برای شما” را خریداری کنم تا شخصی در هند بتواند تجارت من را برای من تنظیم کند. من نمی دانستم چگونه حتی شروع کنم! ما در مقاله دیگری در مورد سیستم های “انجام شده برای شما” بیشتر صحبت خواهیم کرد. بیایید فقط بگوییم من در ابتدا پول زیادی تلف کردم!

اما اکنون می توانم یک دامنه خریداری کنم ، یک سایت Word Press را خریداری کنم ، دامنه خود را برای سرورهای میزبان تنظیم کنم و موضوع را طراحی کنم و در حدود یک ساعت سایت را تنظیم کنم. این مهارتهایی است که من در طول راه یاد گرفتم. به جای خرید سیستم “Done for You” چون هیچ ایده ای نداشتم ، مثل روزهای ابتدایی ، می توانم ایده خود را مطرح کنم و تنها در چند ساعت وب سایت را به تجارت تبدیل کنم!

بنابراین اگر از یک باشگاه 98٪ هستید که نمی تواند یک تجارت آنلاین راه اندازی کند – فقط بنشینید و به مهارتهایی که در طول راه آموخته اید فکر کنید. این مهارتهایی است که شما هنوز هم می توانید استفاده کنید. اینها مهارتهایی است که شما برای آنها هزینه پرداخت کرده اید که می توانید برای ایجاد “کار رویایی” خود به صورت آنلاین استفاده کنید.

ما در مقالات دیگر در مورد آن بیشتر صحبت خواهیم کرد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا