بازاریابی

آیا در مورد بازاریابی مقاله فکر کرده اید؟ 7 کلید

بازاریابی مقاله همه چیز در مورد ایجاد ترافیک و هدایت خوانندگان علاقمند به وب سایت شما است. این در مورد نوشتن مقالات اصلی با کیفیت بالا است تا بتوانید خود ، محصولات و شغل خود را تبلیغ کنید. بازاریابی مقاله واقعا در افزایش نوردهی و جذب این خوانندگان علاقه مند به وب سایت شما کمک می کند.

در اینجا لیستی از 7 کلید بازاریابی مقاله موفق وجود دارد.

  1. مقالات مرتبط با محتوا را که به ورودی های جستجوی خوانندگان شما پاسخ می دهند ، ایجاد کنید. درباره مباحث مربوطه در جای خود بنویسید و اعتماد به نفس خوانندگان را در نوشتار خود ایجاد کنید تا آنها بخواهند اطلاعات بیشتری کسب کنند.
  2. سعی کنید خود را در داخل مقاله خود ارتقا ندهید بلکه منتظر بمانید تا پایان ، پس از ارسال یک رسانه که خوانندگان می توانند از آن لذت ببرند و از آن بهره مند شوند. اطلاعات کیفی را به خوانندگان در متنی که می خواهند در انتهای مقاله بر روی URL سایت کلیک کنند ، بدهید.
  3. به انجمن ها ، گروه ها و انجمن ها بپیوندید. مقالات را تا حد امکان برای آنها ارسال کنید تا بتوانید جریان ثابت بینندگان علاقمند را به سایت خود وارد کنید.
  4. کار خود را بررسی کنید: اعتبار ، اقتدار یا تخصص در مقاله شما واقعاً مهم است ، علائم کلمات با انگلیسی اشتباه یا نادرست یا خطاهای دستوری در هر بخش از مقاله شما به حداقل می رسد. در اینجا یک نکته وجود دارد: کار خود را با صدای بلند بخوانید. اغلب اوقات ، این به من کمک می کرد اشتباهاتی را که خودم هنگام خواندن مقاله از دست داده ام کشف کنم.
  5. همیشه خواننده را به خاطر داشته باشید: اگر شما در حال نوشتن مقاله ای در رابطه با موضوع فنی هستید ، ایده ی خوبی است که از اصطلاحات فنی استفاده کنید ، اما مراقب باشید مخاطبان گسترده تری از خوانندگان را با اطلاعاتی که ممکن است درک نکنند یا قادر به هضم آن نباشند ، بیگانه نکنید.
  6. چند مورد را مهار کنید: همیشه برخی از اطلاعات مهم را در اختیار داشته باشید تا خوانندگان شما بیشتر بخواهند. به یاد داشته باشید که مقاله شما می تواند باعث ایجاد ترافیک شود ، بنابراین از نتیجه گیری (یا جعبه منبع) استفاده کنید تا خوانندگان بتوانند روی پیوند وب سایت خود کلیک کنند.
  7. واضح بنویس و نرو. یک مقاله 500 کلمه ای معمولاً یک مقاله 1000 کلمه ای را ضرب و شتم می کند. شما در حال نوشتن برای مخاطبی هستید که می خواهد رضایت فوری در اینترنت داشته باشد. مقالات خود را واضح و خلاصه کنید تا خواننده بتواند به سرعت مطالبی را که به اشتراک می گذارید بفهمد.

هنگام ارسال مقاله ، هرکدام شامل بخش ها و بخش های مختلفی است. اگرچه برخی از بخش ها می توانند اطلاعات بیشتری نسبت به سایر قسمتها داشته باشند ، اما هر بخش باید با عاقلانه و با دقت نوشته شود. یک مقاله خوب نوشته شده می تواند منجر به مراجعه بیشتر به وب سایت شما و دنبال کنندگان بیشتر شود و منجر به مراجعه بیشتر و فروش بیشتر شود.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا