بازاریابی اینترنتی

آیا تفاوتی بین نامه فروش و صفحه فرود وجود دارد؟

چشم انداز تجارت بستگی به نحوه ارتقاء خدمات و پیشنهادات خود دارد و در تجارت اینترنتی نیز از این قاعده مستثنی نیست. این یک فرایند ویژه در مورد چگونگی ارائه محصولات و خدمات خود برای اولین بار به چشم انداز شما است. مشاغل آنلاین می توانند از برخی ابزارهای مفید و مؤثر در زمینه بازاریابی برای کابینت ها و خدمات تبلیغاتی خود استفاده کنند ، از جمله این موارد فروش نامه و صفحات فرود رایج ترین است. آنها می توانند به عنوان نامه مستقیم ارسال شده به مشتریان بالقوه در نظر گرفته شوند. با این حال ، مردم اغلب اشتباه می گیرند که کدام یک را انتخاب کنند؟ بیایید یک مطالعه دقیق در مورد این دو ابزار موثر در بازاریابی روی سیم تحقیق کنیم و از خصوصیات متضاد آنها مطلع شویم.

نامه های فروش مانند نامه های معمولی است که به شکلی نوشته شده است که خواننده را متقاعد می کند و به شما امکان می دهد تا با افراد آینده نگر یا مشتری صحبت کنید. نامه همیشه با افکار و ایده های تحریک آمیز شروع می شود و سپس به سرعت خلاصه ای از مزایای محصولات و خدمات را در دو تا سه بند ارائه می دهد. نامه با یک استدلال قوی به پایان می رسد که خوانندگان را وادار به پاسخگویی خواهد کرد. در طرف مقابل ، صفحات فرود صفحات ویژه ای هستند که بازدید کنندگان را به سمت کلیک روی پیوند داده شده به یک صفحه از یک منبع خارجی هدایت می کنند. این صفحه بر روی یک محصول یا خدمات خاص متمرکز شده و کاربران را از طریق سیستم عامل های تبلیغاتی مانند PPC (پرداخت هر کلیک) برای بازدید از پیوندهای خود راهنمایی می کند. صفحات Landing ایجاد شده است تا به شما امکان پیوستن و اتحاد / دوباره گرم کردن چشم انداز خود را بدهد.

در مورد نامه های فروش ، ایده اصلی فروش ایده یا مفهوم محصول یا خدمات است. بیشتر در مورد فروش ایده خرید یک محصول است. از طرف دیگر ، در صفحات فرود می توانید به ازای دریافت یک کتاب الکترونیکی رایگان ، به جمع آوری آدرس ایمیل بازدید کننده علاقه مند فکر کنید ، در صورت تمایل می توانید آنها را به صفحات فروش مراجعه کنید.صفحات فرود نوعی مکانی است که سایت شما در آن قرار دارد.

  • روی یک صفحه کلیک کنید
  • ستون فشرده معکوس
  • قبل از راه اندازی صفحه
  • نامه فروش

بنابراین مکان حروف فروش شما گاهی به نوع صفحه فرود که استفاده می کنید بستگی دارد.

از نظر لیست ترافیک وب سایت ، صفحات فرود بسیار موثرتر از حروف فروش است زیرا می توانید اقدام به بازدید کنندگان کنید و می توانید آنها را از طریق یک تبلیغ PPC یا صندوق منبع به مقاله منتقل کنید. با این حال ، نامه های فروش بسیار از نظر بصری جذاب هستند و بازدید کننده را درگیر مطالب و سخنان قانع کننده خود می کنند. آنها آگاهی از محصول را ایجاد می کنند و از غریزه خرید بازدید کننده استقبال می کنند ، در حالی که در صفحات فرود ، بازدید کنندگان اغلب ممکن است مشکوکانی را که روی لینک ها کلیک می کنند ، پیدا کنند. اما لازم است ابتدا قیف فروش خود را تنظیم کرده و سپس تصمیم بگیرید که یک نامه فروش یا صفحه لندینگ انتخاب کنید.

نامه فروش یا صفحات فرود؟ سؤالات هنوز حاکم است! با این حال ، هر دو می توانند به عنوان هر دو طرف یک سکه در نظر گرفته شوند و ابزاری مهم برای بازاریابی آنلاین مؤثر هستند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا