بازاریابی

آیا به این 4 استراتژی سئو قدرتمند برای رتبه بندی بالاتر در گوگل در سال 2020 توجه کرده اید؟

اگر می خواهید در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERPs) Google و سایر موتورهای جستجو مانند Bing و Yahoo تا سال 2020 و بعد از آن رتبه بالایی در اختیار کاربران قرار دهید ، یک وب سایت و ایمیل پاسخگو برای کاربران داشته باشید.

برای یک استراتژی بهینه سازی SEO مبتنی بر محصول و م ،ثر ، برای رتبه های بالاتر ، یک طراحی خوب برای وب سایت خود ایجاد کنید ، البته با محتوای با کیفیت.

ازدواج عاقلانه بین این دو نتیجه ای خواهد داشت که می توانید به آنها افتخار کنید.

5 ترفند SEO برای افزایش تبدیل و رتبه بندی بالا در گوگل

اکنون اگر قصد موفقیت جدی دارید و به دنبال مکانی در صفحه اول گوگل و سایر موتورهای جستجو هستید ، به 5 استراتژی SEO آزمایش شده ، به طور مفصل نگاهی بیندازید.

1. تمرکز بر برنامه نویسی تلفن همراه: پس از 2017 ، Google ابتدا به نسخه های وب سایت های تلفن همراه اشاره کرد. یک گزارش نشان می دهد که در سال 2017 ، تا 70 درصد از کل ترافیک وب سایت ها از تلفن های باکیفیت بالا ناشی شده است. بنابراین ابتدا مشتریان تلفن همراه خود را ردیابی کرده و وب سایت خود را مطابق آن سفارشی کنید. با این حال ، اگر می خواهید وب سایت خود را در هر دو طرف (تلفن همراه و رومیزی) در دسترس قرار دهید ، دارای وب سایتی باشید که از روش طراحی وب سایت انعطاف پذیر برای تغییر اندازه ابزار یا برنامه خاص کاربر استفاده می کند.

2. ایجاد صفحات برای کاربران و کاربر پسند Google: طراحی صفحه و SEO از هم جدا نیستند. صفحات آسان به دسترسی بالاتر ذکر شده است. چنین صفحاتی نه تنها توسط کاربران بلکه توسط موتورهای جستجو نیز مورد پسند است. یخ زدن روی کیک: در صفحه ای مانند این ، خواننده زمان بیشتری را صرف می کند. چنین صفحاتی همچنین منجر به ترافیک بیشتر بازدیدکنندگان و پیوندهای مکرر می شود.

3. مطمئن شوید صفحات شما به سرعت بارگیری می شوند: یک نکته مهم در تبلیغ وب سایت این است که مطمئن شوید بلافاصله منتشر می شوند. قبل از شروع بهینه سازی وب سایت خود ، ابتدا بررسی کنید که آیا آنها در حال حاضر م effectiveثر هستند یا خیر. صفحه خود را به روشی سنگین و سریع طراحی کنید. یک طرح ساده بسازید و مطمئن شوید که عاری از زباله هستند.

بازدیدکنندگان صفحه شما با باز کردن سریع چنین صفحاتی مشکلی نخواهند داشت. صفحاتی که بلافاصله باز می شوند برای نمایه سازی بالا مناسب هستند. علاوه بر این ، صفحات کند دارای نرخ تبدیل پایین و نرخ تبدیل بالا هستند.

4. دارای قلب بالا باشید: همه ما می دانیم که قلب پادشاه است. با این حال ، شاید بسیاری از ما نمی دانیم که محتوای خوب SEO خوب است.

اگر به محتوای مناسب در صفحه خود نیاز دارید:

الف) یک فضای داخلی منحصر به فرد و اصلی ایجاد کنید. لطفاً کپی و پیست نکنید ، لطفا!

ب- عنوان جذاب و چشم نوازی ایجاد کنید. عنوان شما باید برای خوانندگان شما جذاب باشد و آنها را تشویق کند تا کل صفحه را بخوانند.

ج- کبد را عملی کنید. به گونه ای بنویسید که خوانندگان شما را ترغیب به انجام آنچه می توانید ، کنید.

D. پاسخ پیشنهادی. س questionsالات مهمی را که بر بازدیدکنندگان شما تأثیر می گذارد بپرسید و به آنها پاسخ دهید. یک راه حل متمرکز بر پاسخ ارائه دهید.

E. اطمینان حاصل کنید که محتوایی که در صفحه خود استفاده می کنید معنی دار ، مرتبط ، واضح ، مختصر و تا انتها باشد. لطفاً به اطراف بوته ها ضربه نزنید!

و) از کلمات مناسب و با شدت مناسب استفاده کنید. این صفحه دارای “نحوه انجام” و “سوالات متداول” است که به عنوان یک صفحه دوست در نظر گرفته می شود ، زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو چنین صفحاتی را دوست دارند و رتبه بالاتری دارند. دلیل: بازدیدکنندگان وب سایت به اشتراک گذاشته شده اطلاعات و داده ها را می خواهند حتی اگر چنین صفحاتی آن را ارائه دهند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا