بازاریابی

آیا بازاریابی شبکه ای شغل جدید است؟

ابتدا بگذارید بگویم که من عاشق بازاریابی شبکه ای هستم و خودم در بسیاری از شرکت ها شرکت می کنم. علاوه بر این ، این به کل تأیید بازاریابی شبکه ای قدرتهای بزرگ مالی ، دونالد ترامپ و رابرت کیوساکی در کتاب “چرا ما می خواهیم شما ثروتمند نباشید” آسیب نمی رساند. هدف از این مقاله ، زبان کمی ، کمی خطرناک است ، و امیدواریم که این یک “بینش” برای کسانی باشد که به دنبال جدی کار کردن در بازاریابی شبکه ای هستند.

توصیه شخصی من این است که هر کس می تواند حداکثر سه تعامل در بازاریابی شبکه ای داشته باشد. فقط یکی برای سرگرمی یا اینکه چیزی است که به آن اشتیاق دارید. اگر چنین است ، پس شما فقط از تخفیف لذت می برید و این بسیار خوب است. دوم می تواند برای درآمد باقیمانده باشد. پس از ثبت نام محصول یا خدمات شما ، 1 دلار ، 10 دلار یا 100 دلار ، پول به تجارت خود ادامه می دهد. نکته سوم اینجاست که شما نه تنها درآمد پسماند را می گیرید بلکه تیمی را نیز ایجاد می کنید. این “دندان های شما را فرو می برد” به شرکتی که هدف شما “درآمد نامحدود” است.

این سومین موردی است که من به آن توجه خواهم کرد زیرا فکر می کنم او به دلیل “مین های زمینی” بالقوه به عنوان کارآفرین مسیحی به عنوان “کارآفرینان مسیحی” باید بیشتر فکر کنیم.

در تجارت برای خودتان اما نه برای خودتان؟

اغلب اوقات در بازاریابی شبکه ای می شنویم که “شما برای خودتان کار می کنید اما نه برای خودتان.” بخش عمده ای از جایگزین های JOB فعلی شامل پروژه بازاریابی شبکه ای شما است. علاوه بر این ، بسیاری از “زمان معاملاتی درست در برابر دلار” در موقعیت فعلی شما در برابر “درآمد نامحدود” ایجاد شده است که می توانید از چنین شرکتی دریافت کنید.

مطمئناً ، بازاریابی شبکه از همان روزی که مردم شما را برای شرکت در جلسات تحت تعقیب قرار می دهند ، برای شرکت در چیزی که واقعاً نیازی به آن ندارید یا نمی خواهید ، ثبت نام کرده اید ، اما احساس کردید که ملزم به پیوستن هستید زیرا حامی شما به زودی ، یک دوست یا ناگهان “یک دوست جدید” بود.

با فناوری مدرن ، جلسات عنوان داستانی ، تماس های کنفرانسی ، نمایش های فلش ، وبینارها و البته دی وی دی عزیز (چگونه می توانستیم بدون آن چیزها زندگی می کردیم) برگزار کنیم. در حال حاضر ، شما حتی نیازی به ملاقات یا شخصی را ندارید که آنها را ثبت کنید. تمام چیزهایی که شما نیاز دارید تا برخی از راه حل ها را به صورت آنلاین خریداری کنید و شما را برای گسترش در قطب جنوب ، توسط گللی ، تنظیم کنید!

بازاریابی شبکه ای امروز نرم و نرم و نرم است. حتی جادو جانسون و وارن بافت سهام زیادی در بازاریابی شبکه ای دارند.

کلاس اصلی شما احتمالاً خود را مربی می نامد (سلام ، ممکن است خودتان را مربی بنامید). بسته های اطلاعاتی پس از اشتراک از اهداف خود سؤال می کنند ، چقدر می خواهید ، چقدر می خواهید در کسب و کار خود قرار دهید و سایر سؤالات مربوط به نوع نقشه راه. سپس تعداد بی پایان جلسات و تماس های کنفرانسی برگزار می شود. حتی شرکای پاسخگویی ، سوابق هفتگی و ماهانه وجود دارد. بعد چی؟ بررسی عملکرد؟ نظرات 360 درجه؟ مایرز بریگز؟

زمان معاملات به دلار می ماند

به عنوان یک نتیجه از این همه ، برای من اتفاق افتاد که حضور در محل کار برای شما اما نه به تنهایی ، ناگهان به نظر می رسد اولین شغل شغلی است ، جز در حال حاضر ، شما هیچ درآمد ثابت ، مزایایی و تعطیلات ندارید. علاوه بر این ، شما ممکن است در نوعی اشتراک خودکار یا ماهانه شرکت کرده باشید. با این حال ، این قابل درک است که اکثر افراد در بازاریابی شبکه ای به اندازه کافی برای تأمین هزینه های ماهانه خود در ارتباط با شرکت درآمد کسب نمی کنند. این روزها اگر جدی نیستید که از شر دم خلاص شوید ، بهتر است در یک شرکت بازاریابی شبکه ای عضو نشوید صرف نظر از این که این فرصت چقدر شگفت آور است.

از تجربیات و یادداشت های شخصی من ، موفق ترین افراد در بازاریابی شبکه ای کسانی هستند که می خورند ، می نوشند ، می خوابند ، می خوابند و می فروشند لباس ، درست مثل هر کسی که از نردبان شرکتی ضرب المثل بالا می رود. من با افرادی آشنا شدم که احتمالاً در بازاریابی شبکه ای درآمد زیادی کسب می کنند ، اما وقتی واقعاً احساس آرامش می کنند و از ثمره کار خود لذت می برند وقتی تماس تلفنی وجود دارد ، آموزش بعد از تمرین ، جلسه بعد از جلسه از جمله یکشنبه ها و احتمالاً یک روز مرخصی است.

کتابچه های راهنما و رایانه های ساده با مانیتورهای LCD و دستگاه پخش دی وی دی جایگزین شده اند ، بنابراین اکنون دستگاه های شبکه ای و به هم پیوسته با آنها وجود دارد. آیا این الماسهایی که شبکه ها در بازار و الماس های الکترونیکی دارند در خارج از محل کار آجر و ملات زندگی بهتری دارند وقتی به نظر می رسد از طریق پیشرفت خود در بازاریابی شبکه ای مصرف می شوند؟ هنوز برای من مثل تجارت “وقت به دلار” به نظر می رسد.

جلسه تجاری یا احیای؟

ما به عنوان مسیحیان به ما یادآوری می شود که تمرکز خود را روی خدا حفظ کنیم و توجه سایر خدایان را منحرف نکنیم. به برخی از جلسات بازاریابی شبکه ای بروید و ممکن است تعجب کنید که آیا در یک جلسه تجاری یا در کلیسا حضور دارید. به نظر من ، درست همانطور که او “معمای” همه اهداف و مقاصد “دین” را از معادله خارج کرد ، فقط به این دلیل که دین “در معادله” قرار گرفت ، لزوماً آن را “مقدس” نمی کند. “بر خلاف بسیاری ، ما کلمه خدا را برای سود جویی نمی کنیم. برعکس ، در مسیح صمیمانه در برابر خدا صحبت می کنیم ، مانند مردانی که از طرف خدا فرستاده شده اند.” (2 کر. 2:17)

وقتی به بسیاری از فرصت های بازاریابی شبکه ای نگاه می کنید ، به ویژه مواردی که در آنها القا خواهید شد ، “به یاد داشته باشید همان قوانینی را که می خواهید در هر سرمایه گذاری اصلی دیگر سرمایه گذاری کنید ، اعمال کنید.”

1. ما در اطراف آن دعا می کنیم. بدون نیاز به پرش به هر چیزی ، مهم نیست که کف آن تا چه حد باشد. این باید فرصتی مناسب برای شما باشد. البته ، شما نمی توانید در طبقه همکف شانس خوبی کسب کنید ، همچنین همیشه “هم و هاور” نخواهید بود. مردم درآمد زیادی در بازاریابی شبکه ای کسب می کنند ، اما او می توانست شرکت مناسب و در جای مناسب در چرخه عمر محصول باشد.

2. از تمایز خود از افراد درگیر استفاده کنید. بیاد داشته باشید که رویه ها بدون توجه به آنچه موعظه می شود بلندتر صحبت می کنند. رهبران و دیگران را در سازمان نظارت کنید و اطمینان حاصل کنید که رفتار آنها مطابق آنچه گفته می شود مطابقت دارد. در صورت داشتن حامی بی پاسخ یا عدم پاسخگویی ، انگیزه ماندن دشوار خواهد بود. بازاریابی شبکه ای مربوط به ایجاد روابط است و باید در همه جا خوب باشد.

3. آیا پروژه مطابق با هدایای معنوی شما است؟ اگر با آنچه ناسازگار است یا اشتیاق ندارد ، احتمالاً در وهله اول عملکرد خوبی نخواهد داشت. و به یاد داشته باشید ، فقط به این دلیل که شور و شوق کسی به این معنا نیست که شما باید باشید. فرقی نمی کند که سالی در XYZ چه وضعیتی داشته باشد ، اگر علاقه ای به “رقصیدن” ندارید ، احتمالاً نمی خواهید خوب پیش بروید. دونالد ترامپ ، مارتا استوارت و باربارا کورکروان فقط برخی از افرادی هستند که درباره اینکه اهمیت اشتیاق به تجارت شما مهم است مشاوره می دهند.

4- آیا تعهد شما به زمان به شما فرصت کافی می دهد تا کتاب مقدس ، دعا و مراقبه را مطالعه کنید ، یا در جلسات پنج تا هفت روز در هفته مصرف می کنید؟ آستانه شما چیست؟ آیا شما هنوز هم می توانید یکشنبه به کلیسا بروید و جلسات برگزار کنید؟ به یاد داشته باشید که خداوند می خواهد ما را اول حفظ کنیم. “اما ابتدا پادشاهی خدا و عدالت او را جستجو کنید و همه این چیزها به شما اضافه می شود.” (متی 6:33)

5- اگر صاحب مشاغل هستید ، آیا تعهد به بازاریابی شبکه ای به شما امکان می دهد تا تجارت خود را حفظ کرده ، توسعه دهید و کاملاً تغذیه کنید؟ اگر مشتاق نیستید ، می توانید خود را در کنار بازاریابی شبکه ای حرکت کرده و وقت کمتری را برای تجارت خود صرف کنید. اگر این اتفاق بیفتد ، خودتان کار نمی کنید.

6. فقط روزانه 24 ساعت وجود دارد و حداقل 8 نفر از آنها باید بخوابند. بدن واقعاً به زمان جوانسازی و انجام این کار هنگام خواب نیاز دارد. اطمینان حاصل کنید که استراحت مناسب را به عنوان کارآفرین سالم بدست آورده اید!

7. لذت ببرید! به یاد داشته باشید که خداوند فرموده است که او تا زمانی که “ما زندگی گسترده ای را پشت سر بگذاریم” آمده است (یوحنا 10:10) و احساس استرس ، خستگی و خستگی نمی کنیم.

در خاتمه ، با استفاده از دستورالعمل های بالا بهترین آرزوها را برای شما آرزو می کنم و ممکن است تجارت شما در بازاریابی شبکه ای تبدیل به هر آنچه که می خواهید و خیلی بیشتر کنید همه چیز را در کادیلاک ، بنز یا موستانگ جدید می بینید!

© 2007 توسط پائولا کوویک. این مقاله ممکن است برای دیگران ارسال نشود ، کپی و یا به دیگران توزیع نشود ، مگر اینکه عنوان و نویسنده همانطور که در بالا توضیح داده شد ، همراه با سایتهای مرجع: The Faithpreneur و The Lemonade Coach.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: آیا بازاریابی شبکه ای شغل جدید است؟

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا