بازاریابی اینترنتی

آیا از دست دادن اعتماد به تبلیغات دیجیتال می تواند باعث فروپاشی بازار مالی شود؟

چی؟ عینک های بازاری سالهاست که در جستجوی برگهای چای نقره ای هستند و به دنبال بعدی “قو سیاه” هستند ، همان واقعه غیرمعمول و غیرممکن که باعث تورم بازارهای مالی می شود. ده ها گزینه در مقیاس و مقیاس مختلف در کل نقشه به معنای واقعی کلمه یافت می شوند: منطقه یورو ، چین ، ژاپن به دلیل اقتصاد چالش برانگیز آنها. کره شمالی ، روسیه ، ایران ، سوریه و ونزوئلا به دلیل پیامدهای ژئوپلیتیکی آنها. حباب موجودی ، حباب اوراق قرضه ، حباب وام خودکار ، حباب وام دانشجویی ، حباب شهری و اوراق بازنشستگی و غیره.

درمورد حباب تبلیغات دیجیتالی / آنلاین چیست؟ معاملات آتی و آینده چندی با افزایش سریع تبلیغات دیجیتال در ارتباط نیست ، اما به نظر می رسد برجستگی ها به روش روشن دیگری ظهور می یابد. گزارش های اخیر حاکی از آن است که بخش قابل توجهی از “کلیک مشتری” نتیجه “ترافیک رباتها” (روبات های وب) است ، نه مشتریان واقعی. تخمین ها نشان می دهد که مشاغل تنها به دلیل کلاهبرداری تبلیغاتی در سال جاری بیش از 16 میلیارد دلار از دست داده اند. علاوه بر این ، به نظر می رسد شرکت های آمریکایی شروع به زیر سوال بردن اثربخشی تبلیغات دیجیتال به عنوان ابزاری برای بازاریابی می کنند. اخیراً Proctor و Gamble گزارش داده اند که علیرغم تصمیم خود برای کاهش بودجه تبلیغات آنلاین خود در سه ماهه ژوئن سال 2017 ، 100 میلیون دلار ، این شرکت تفاوت فروش را مشاهده نکرده است. این روندها باید در ذینفعان مشاغل تبلیغاتی دیجیتال دخالت کند.

خب پس مشکل اصلی چیه؟ واقعیت این است که از اواخر قرن گذشته ، بخش بزرگی از رشد اقتصادی شدید اقتصادهای بالغ جهانی در بسیاری از صنایع از رشد اینترنت ، از یک راه یا دیگری ناشی شده است. بخش اعظم خوش بینی در مورد رشد اقتصادی آینده ناشی از گسترش مداوم آن است. مشکل این است که بخش اعظم این فعالیت از طریق درآمد تبلیغاتی دیجیتال پرداخت می شود و سرنوشت بسیاری از شرکت های سریع و در حال رشد دنیا مانند گوگل و فیس بوک مربوط به رشد درآمد آگهی است.

تبلیغات آنلاین برای ماندن در اینجا است ، اما اگر چشم انداز رشد آن کاهش ، کاهش یا بدتر شود ، بیشتر شرکتها در حال کاهش ایده بودجه تبلیغات اینترنتی خود هستند؟ هزینه تبلیغات دیجیتال در حال حاضر بالغ بر 200 میلیارد دلار در سراسر جهان است و پیش بینی می شود طی سه سال آینده بیش از 50 درصد رشد کند. صرفاً اشاره به کاهش سرعت در همان افزایش تبلیغات دیجیتال منتشر نشده ، می تواند پیامدهای جدی برای بسیاری از شرکت ها ، و با گسترش ، اقتصاد و بازارهای مالی به همراه داشته باشد. زمان خواهد فهمید که آیا چنین وارونگی غیرقابل تصور از سرمایه و از بین رفتن خوش بینی در این تجارت می تواند باعث افت قابل توجهی در اقتصادهای جهانی و بازارهای مالی شود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا