بازاریابی

آژانس تبلیغاتی شما چقدر از شما هزینه می گیرد؟

اگر من یک چیز را می دانم، این است که آژانس های تبلیغاتی ارزان نیستند. آنها به صورت ماهانه از شما هزینه دریافت می کنند و نتایجی کمتر از سطح به شما می دهند و انتظار دارند روز خوبی داشته باشید. معمولاً آنها بسته کوچکی از مواد بازاریابی برای شما ایجاد می کنند و ممکن است رتبه بندی موتورهای جستجوی شما را مدیریت کنند، اما در بیشتر موارد، این میزان خدمات آنها است. و البته برای همه اینها، هزینه خدمات آنها بسیار بالا خواهد بود.

حالا بسته به اینکه پیش چه کسی بروید، قیمت ها متفاوت است. بدیهی است که اگر به یک آژانس تبلیغاتی خیابان مدیسون بروید، انتظار دارید که قیمت های درجه یک را بپردازید. اما اگر شما یک استارت آپ هستید و به مکانی در نزدیکی می روید و آنها جدید هستند … احتمالاً هزینه زیادی از شما دریافت نخواهند کرد. آنها ممکن است حدود 3000 دلار برای یک بسته بازاریابی آنلاین اولیه از شما دریافت کنند. این معمولاً شامل علائم، مواد تبلیغاتی، شاید طراحی وب سایت، یک وب سایت تلفن همراه، یک کمپین بازاریابی ایمیلی و البته خدمات SEO است.

حالا اگر برای همه اینها 3000 دلار بپردازید و باز هم نتایج خوبی نگرفتید، این چیز خوبی نیست. اما در اینجا چیزی است که احتمالاً نمی دانستید … برخی آژانس های تبلیغاتی وقتی شما را به عنوان مشتری انتخاب می کنند، “نظر دوم” را از یک مشاور بازاریابی مشهور (مانند من) دریافت می کنند تا بتوانند اطمینان حاصل کنند. موفقیت مشتریان خود بنابراین آنها از شما 3000 دلار برای یک معامله بسته دریافت می کنند، سپس من را برای 1 ساعت استخدام می کنند تا همه چیز را بررسی کنم و با تغییرات و استراتژی های خاصی که بر اساس گفته های یک مشاور بازاریابی است، به شما گزارش می دهم.

و آژانس های تبلیغاتی و آژانس های بازاریابی که همگی مبتنی بر اینترنت هستند به یک شکل کار می کنند. شما می بینید که افراد زیادی در مورد استراتژی های بازاریابی اینترنتی و بازاریابی اینترنتی صحبت می کنند، اما واقعاً نمی دانند چگونه آنها را وارد بازی کنند. مطمئناً همه در مورد بازاریابی ویدیویی، وبلاگ نویسی، یوتیوب، بازاریابی ایمیلی، سئو و غیره صحبت می کنند. .

و بسیاری از اوقات، این همان کاری است که بسیاری از آژانس های تبلیغاتی و بازاریابی انجام می دهند. آیا می دانستید که برخی از شرکت ها حتی می توانند نتایج جعلی را برای شما ایجاد کنند؟ آن‌ها بیرون می‌روند و گواهینامه‌ها را از جایی می‌خرند، یا می‌روند و دنبال‌کنندگان جعلی فیس‌بوک و توییتر می‌خرند و آنها را به حساب خود اضافه می‌کنند تا بتوانند معتبر به نظر برسند. این حقیقت است. من این کار را نمی‌کنم – زیرا این اتلاف پول است و حقیقت واقعی از نتایج واقعی ناشی می‌شود، اما بیشتر از آن… اگر آنها به وعده‌های خود برای کمک به شما برای کسب درآمد بیشتر عمل نکنند، اساساً در حال کلاهبرداری هستند. شما. موافقید؟

تفاوت بیشتر آژانس های تبلیغاتی و بازاریابی اینترنتی در این است که از تکنیک های خاصی استفاده می کنند که بر اساس سنت است. از سوی دیگر، من بر اساس استراتژی های پیشرفته هستم. من در مورد استراتژی‌هایی صحبت می‌کنم که فوراً کار می‌کنند – مهم نیست که وب‌سایت شما چگونه به نظر می‌رسد، در حال حاضر چقدر ترافیک دریافت می‌کنید یا در حال حاضر چقدر درآمد دارید.

اگر در حال حاضر در حال از دست دادن پول آنلاین هستید، بسیاری از آژانس های تبلیغاتی نمی دانند چگونه این مشکل را اصلاح و برطرف کنند. آنها آنچه را که می خواهید بشنوید به شما می گویند، به شما پیشنهاد می دهند، پرداخت شما را می گیرند و امیدوارند که بتوانند مشکل شما را برطرف کنند. در حالی که برخی از آژانس ها یک بار هزینه از شما دریافت می کنند، برخی از آنها با فرض پرداخت های ماهانه مکرر کار می کنند. به عنوان مثال، اگر یک شرکت سئو را برای مدیریت رتبه بندی موتورهای جستجوی خود استخدام می کنید، باید به صورت ماهانه به آنها پرداخت کنید تا این کار را برای شما انجام دهند. و هزینه ای که قرار است از شما بگیرند بسیار بالا خواهد بود.

همچنین، وقتی صحبت از سبک بازاریابی است که اکثر آژانس‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند، تفاوتی بین سبک آن‌ها و سبکی که افرادی که می‌توانند به شما سود فوری بدهند از آن استفاده می‌کنند، متوجه خواهید شد. من خودم بر اساس فرضیه بازاریابی “سود فوری” عمل می کنم. برای اینکه کمپین های شما کارایی داشته باشد، نباید منتظر ماند یا “نام خود را بیرون آورد” یا بازاریابی در معرض دید.

اگر یک کارت ویزیت طراحی می‌کنید و در طول یک ماه، آن را به 100 مشتری یا مشتری احتمالی جدید تحویل می‌دهید، آن کارت ویزیت باید بلافاصله آن مشتریان بالقوه را به سرنخ و مشتری تبدیل کند. این چیزی است که جنبه پیشرفته ای دارد – اما بسیاری از آژانس های بازاریابی این ابزار مهم بازاریابی را نادیده می گیرند و به سادگی یک کارت ویزیت خسته کننده و استاندارد برای شما طراحی می کنند – که کسب و کار جدیدی را به ارمغان نمی آورد.

اینها جنبه های کوچکی هستند که هنگام تصمیم گیری برای استخدام یک مشاور بازاریابی اینترنتی یا آژانس تبلیغاتی باید به آنها توجه کنید، زیرا در پایان روز، یا پول درآورید یا ضرر خواهید کرد. پول چرا سرمایه گذاری در آژانسی که “امیدوارید” کسب و کار شما را بهبود بخشد از دست بدهید؟ شما باید تصمیم درستی بگیرید و قبل از اینکه 3000 تا 5000 دلار برای استخدام یک آژانس تبلیغاتی برای در اختیار گرفتن حاکمیت بازاریابی شما هزینه کنید، عاقلانه تصمیم بگیرید.

این زندگی واقعی است و صاحبان کسب و کارهای کوچک روزمره آفلاین و آنلاین ضرر می کنند زیرا امید و اعتماد خود را به یک آژانس تبلیغاتی معطوف می کنند و کمپین های آنها به هم می ریزد. مطمئن شوید که آنها از تکنیک هایی استفاده می کنند که فوراً به نتیجه می رسند. اگر به شما بگویند که باید منتظر بمانید تا نتایج را ببینید… پس ممنوع است.

تک تک مواد بازاریابی که از شما پول می گیرند و برای شما ایجاد می کنند باید فوراً کار کنند. نباید برای ساختن برند شما یا ایجاد “آگاه کردن” مردم از شما طراحی شود. این مواد بازاریابی باید فوراً در روز اول کار کنند، و باید فوراً کار را شروع کنند. قبل از اینکه دلار بعدی خود را با یک آژانس تبلیغاتی خرج کنید که می خواهد برای یک بسته بازاریابی که با در نظر گرفتن “معروف شدن” طراحی شده است، از شما 3000 تا 5000 دلار هزینه کند، این موارد را در نظر داشته باشید.

گزینه های بهتری وجود دارد، و اگر خیلی سردرگم هستید که نمی توانید بازاریابی را به تنهایی انجام دهید، از شخصی که این کار را روزانه انجام می دهد کمک شخصی و حرفه ای بگیرید – و می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند. بازاریابی اینترنتی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا