دانش و فناوری

آپدیت جدید YouTube Music قابلیت‌های جذاب و مفیدی را به ارمغان آورده است

YouTubeوگل حقیقتا با YouTube Music سنگ تمام گذاشت و یک برنامه محبوب در زمینه موسیقی را منتشر کرد. YouTubeDit جدید YouTube Music ویژگیهای جذاب و مفید را به ارمغان آورده است که از میان آن‌ها وارد شده است. مانند ترنجی همراه باشید.

YouTubeDit جدید YouTube Music با قابلیت های جذاب و دوست داشتنی

YouTube Music ویژگی‌های جالب بسیاری دریافت کرده است، از برخی موارد اضافه شده و قابل توجه است که عملکرد آن را بهبود می بخشد. اکنون، 9to 5Google در مورد الگوریتم برای میکس های خودکار رادیو و آهنگ و لیست پخش گزارش جدید می دهد که تنوع هنرمندان را در این لیست های پخش بیشتر می کند و همچنین یک Family Shelf جدید برای گوش دادن اضافه می کند.

تیم YouTube Music میگوید که آنها را برای بهبود الگوریتم موسیقیهایی که در رادیو و میکسهای خودکار لیست پخش نشان میدهند، میکنند، تلاش زیادی کردهاند، و بر اساس این آپدیت منطق back-end را بهبود میبخشند و انتخاب میکنند که چه آهنگهایی باید در آن دسته از گیرندگان قرار گیرند. اینجا هنوز چیزی نیست

YouTubeDit جدید YouTube Music

علاوه بر این، این شرکت بیان می‌کند که در آینده بهبودهای بیشتری در این عملکرد خواهد داشت. اما این همه ماجرا نیست. اگر اکنون آهنگی را از نتایج انتخاب کنید، به جای ایجاد ایستگاه رادیویی، تنها آهنگ را می‌کند. بته شما همچنان می‌توانید پخش خودکار را از صف Up بعدی روشن کنید.

یکی دیگر از تغییرات مفیدی که YouTube Music ارائه کرده است، ویژگی جدید Family Shelf است. این قابلیت برای آن دسته از کسانی است که معمولاً به موسیقی مناسب برای یک خانواده گوش می‌دهند و یک میکس خانوادگی می‌دهند. این ترکیب شامل آهنگ‌های مورد علاقه به علاوه آهنگ‌های موجود است که ممکن است از آن‌ها لذت ببرند.

قفسه مخصوص خانواده در فید شما ظاهر می‌شود و Family Mix اولین لیست پخش موجود در آن خواهد بود. YouTube Music Music چهارده شده است که ویژگی‌های مشابه برای شنوندگان به طور مشترک ساخته می‌شود. این شرکت قصد دارد با Family Mix و همچنین ادغام های بهتر تلویزیون هوشمند

YouTube YouTube Music اندروید با یک ویژگی فوق العاده مفید آپدیت شده است

ویشرفت و بهبودها به همین جا ختم نمی‌شوند. قفسه Listen Again برای تلویزیون های هوشمند و کنسول های بازی، به لطف آپدیت جدید، موارد دیگر تکراری را نشان نمی دهد و تعدا. YouTube Music همچنین آپدیت‌هایی را به برنامه YouTube Music Wear OS داده است. این برنامه اکنون به جای محدود شدن به پخش سفارشی یا از سرگیری لیست پخش، گزینه پخش همزمان برای موسیقی‌هر.

ویژگی‌های قدیمی که یوتیوب‌موزیک با آن تکمیل می‌شود

YouTube Music آخرین ویژگی‌های خود را افزایش می‌دهد و تغییرات جالبی در سرویس پخش موسیقی خود ایجاد کرده است. این برنامه یک رابط کاربری جدید را با عنوان “افزودن به لیست پخش. ارتباط جدید از یک چرخ فلک برای بخش‌های مختلف استفاده می‌کند و فهرست‌های پخش و همچنین تعدا د

YouTubeDit جدید YouTube Music

همچنین یک جایگزین آهنگ و ویدیو جدید برای نسخه وب وجود دارد. این به شما امکان می‌دهد از موزیک ویدیوی رسمی یک آهنگ به نسخه آلبوم سوئیچ کنید که به جای ویدیو، آرت باکی آلبی.

به گفته PhoneArena، برنامه YouTube Music اندروید اخیراً این امکان را دارد که آهنگ‌ها را در اسنپ چت به اشتراک بگذارند. IOSاربران iOS در ماه اکتبر این ویژگی را دریافت کرده اند و کاربران اندروید نیز خیرا این هستند این ویژگی به شما امکان می دهد با ضربه زدن روی یک دکمه، چه چیزی را که در حال حاضر به آن گوش میدهید با اسنپ چت به اشتراک بگذارید و همچنین به شما کمک کند تا آن را با افراد خاصی به اشتراک بگذارید یا آن را به عنوان استوری انجام دهید. اضافه کنید.

و در نهایت، YouTube Music متوالی دارای ویژگی محبوب Play Music است. همچنین قابلیت ذخیره در صفحه تکیمل‌تر از همیشه است. این ویژگی شامل اضافه کردن آهنگ‌ها یا آلبوم‌ها به صفحه خود می‌شود و سپس با باز کردن بعدی از صفحه Now Playing، را فشار دهید

ویژگی رادیوهای توصیه شده در YouTube Music منتشر شد

با ضربه زدن روی دکمه “ذخیره”، کار بسیار ساده ای را انجام می دهد. در ادامه شما پنجره “افزودن به لیست پخش” را مشاهده می کنید و سپس به مجموعه ای که می توانید هدایت کنید. همچنین می‌توانید یک مجموعه جدید ایجاد کنید. نکته جالب در مورد آن این است که وقتی خود را انتخاب کنید دوست دارید در زمان شما صرفه جویی کنید می‌کند زیرا ذخیره دسی است. نظر شما در این مورد چیست؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا