دانش و فناوری

آپدیت جدید سری پیکسل ۶ باگ های جدیدی را به همراه دارد!

از زمان عرضه گوشی های سری ۶، گزارش های متعدد درباره مشکلات نرم افزاری این دستگاه منتشر شده است. من شما را راحت نمی گذارم، من به سمت شما می آیم. آپدیت جدید سری پیکسل ۶ با هدف رفع باگ های موجود به همراه وصله امنیتی فوریه ۲۰۲۲ منتشر شده است. اما گویا این آپدیت مشکلات را ایجاد کرده است!

دیت جدید سری پیکسل ۶ باعث خاموش شدن خود به Wi-Fi می شود

اوایل گوگل امروز آپدیتی را برای سری ۶ عرضه کرد. این به بهبود شامل بهبود بود، و همچنین پچ امنیتی فوریه ۲۰۲۲ را به همراه داشت. گوشینا ًیکسل ری آزار می‌دهد، مربوط به دوربین این دستگاه است. با توجه داشته اید د؟ ش ش ش ش ش ش ش ش ش فدیت فوریه ۲۰۲۲ با هدف رفع مشکل ارائه شده است. اما گویا علیرغم رفع این باگ، مشکلات دیگری را اضافه کرده است.

پیکسل ۶ و ۶ پرو

بنابر گفته کاربرانی که ۶ خود را آپدیت کرده اند، این گوشی هوشمند پس از دریافت به روز رسانی مجدد ارائه شو دو این موضوع باعث می شود که کاربران پرچمداران نتوانند به شبکه های وای فای متصل گردند. این تازه اول کار است، زیرا برخی از کاربران به مشکلات جدی تری برخورد کرده اند.

آنطور که وب سایت GizChina می‌کند، برخی از کاربران مورد ۶ پس از آپدیت جدید، امکان روشن کردن وای اوشی خود را به طور کلی از دست د برخی دیگر نیز ادعا کرده اند که با روشن کردن وای فای، بلوتوث خاموش شده و امکان استفاده از آن، دیگر وجود ندارد. در چنین واقعیتی گفته می‌شود که گوشی خود را به کارخانه بازگردانید. اما مشکل این موضوع رخ داده است.

باگ E Magic Eraser پیکسل گ گوگل به زودی خواهد شد

در نهایت لازم به ذکر است که این مشکل برای تمام کاربران سری ۶ به وجود نیامده و برخی از عملکرد گوشی هوشمند خود. چ ت و م ت ت ت ت ت ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا اگ م درست است که تمام کاربران تحت تاثیر قرار نگرفتند. اما امیدواریم گوگل برای حل باگ های موجود، هر چه سریع تر اقدامی انجام دهد.

نظر شما چیست؟ را سری پیکسل ۶ گوگل در چند وقت اخیر باگ های زیادی وجود دارد؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا