دانش و فناوری

آپدیت اندروید 12 برای دو گوشی A03s و A02s منتشر شد

با انتشار آپدیت اندروید 12 برای دو گوشی A03s و A02s، به نظر می‌رسد باید اذعان کند که سامسونگ

مستر بلیط

هماکنون کاربران روسی ادیت اندروید 12 را بر روی گلکسی A02s دریافت کرده و انتظار می‌رود که ظرف چند روز آینده این آپدیت را درنورد.

بیشتر بخوانید: ‌ بهترین گوشی های سامسونگ 2022

ادیت اندروید 12 برای دو گوشی A03s و A02s

به روز شده اندروید 12 روشی A02a ، با شماره فریمور A025FXX44VVF4 می‌شود چدیت اندروید ب دیت اندروید 12 راربران صربستانی گوشی گلکسی A03s

ادیت اندروید 12

ادیت اندروید 12 Alexi A03s نیز با شماره فریمور A037FXXU1BVFB است. همچنین این به‌روزرسانی با پچ امنیتی ژوئن 2022 بیش از 60 آسیب پذیری حریم خصوصی و امنیتی را رفع می‌کند.

ریافت ب و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و این به‌روزرسانی حجم زیادی دارد، بنابراین توصیه می‌شود با استفاده از شبکه Wi-Fi انجام دهید.

این به‌روزرسانی، رابط کاربری One UI 4.1 را همراه دارد. نسخه جدید با طراحی رابط کاربری اصلاح شده با ویژگی پالت رنگ (بر اساس طراحی Google’s Material You)، ویجت‌های تغییر شکل یافته، گزینه‌های بیشتر برای ویجت‌ها و وجود ویجت‌های بیشتر در صفحه قفل است. همچنین این نسخه حالت تاریک بهتر، ولوم صدا و لغزنده تنظیم روشنایی صفحه ض قابلیت جستجو در آپدیت، نسبت به نسخه بهبود یافته قبلی است.

ادیت اندروید 12

سامسونگ همچنین تمامی برنامه های موجود در گوشی خود از جمله Samsung Gallery، Samsung Internet و Samsung Keyboard را بهبود بخشیده است.

Samsung Gallery مرتب‌سازی آلبوم‌ها را بهتر ساخته و ویرایشگر تصویر داخلی تاریخچه ویرایش، قابلیت افزودن استیکرها و گیف‌ها به تصویر و گزینه‌هایی برای بازسازی تصاویر تار یا قدیمی ارائه می‌دهد. چ زم م و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و و…….

بخش مراقبت از دستگاه در گوشی تغییر کرده است و تمام ابزارهای عیب‌یابی گوشی را فهرست می‌کند. مرورگر اینترنت سامسونگ رابط کاربری بهتری دریافت کرده و به یک ویجت برای جستجوی وب از طریق صفحه اصلی گوشی هوشمند می‌پردازد و گزینه‌هایی برای وبگردی مخفی در حالت Secret را در اختیار شما می‌گذارد.

این باید آخرین به‌روزرسانی اصلی سیستم عامل اندروید برای گلکسی A02s باشد، زیرا با اندروید 10 وارد شده و دو به‌روزرسانی داده شده (اندروید 11 و اندروید 12) را دریافت کرده است. ا ا ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد آپدیت اندروید 12 برای دو گوشی A03s و A02s چیست؟ هیچ آهنگ دیگری برای شما وجود ندارد. تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا