دانش و فناوری

آپدیت اندروید ۱۳ پیکسل ۴ گوگل به صورت اتفاقی عرضه شد

۴یکسل ۴ از دستگاه های واجد شرایط دریافت اندرویددیت اندروید ۱۳ است. چوشی ساخت گوگل بوده و سریعتر از سایر محصولات می‌توان این شرکت را دریافت کرد. با این حال قرار نبوده که ادیت اندروید ۱۳ ۴ گوگل به این زودی عرضه شود. اینجا هنوز چیزی نیست.

ادیت اندروید ۱۳ ۴ گوگل

اندروید 13 نسخه جدید سیستم موبایل گوگل است که امسال به صورت بتا عمومی عامل عرضه می شود. اندروید ۱۳ فعلی در مرحله آزمایشی است و نسخه پایدار آن حوالی تابستان آینده خواهد شد.

اینجا هنوز چیزی نیست یکی از کاربران گوگل پیکسل 4 گزارش داد که تلفن همراه به طور تصادفی آپدیت اندروید 13 را دریافت کرده است. ورژن این آپدیت TP1A.220603.002.A1 است اما Google Pay پس از به‌روزرسانی قابل استفاده نیست.

ادیت اندروید ۱۳ ۴ گوگل

ادیت اندروید ۱۳ ۴ گوگل

این کاربر گفت که در برنامه آزمایشی اندروید 13 شرکت نکرده است. وید زمانی که در نوتیفیکیشن آپدیت صحبتی از اندروید 13 آمده است و پس از ارتقاء نسخه سیستم عاملش شده است.

به روز شده Google Mobile Pay دیگر به طور معمول کار نمی کند. حتی نصب مجدد بسته Google Pay APK بی فایده است برخی از کاربران ادعا می کنند که این نسخه یک نسخه بتا از گوگل برای کارمندان است. ارب حال، به طور صدفیاولانگ”هر سال رخ می دهد.

ادیت اندروید ۱۳ چه مواردی دارد؟

اندروید ۱۳

اندروید ۱۳

این سیستم‌عامل نه تنها می‌تواند و ظاهر آیکون‌های رسمی گوگل را بر اساس تصاویر زمینه شخصی‌سازی کند، بلکه برنامه‌های شخص ثالث نیز از این ویژگی پشتیبانی می‌کنند که ظاهر و احساس آیکون‌ها را تا حد زیادی بهبود می‌بخشند.

علاوه بر این، گوگل ویجت پخش موسیقی جدید خود را معرفی کرد. نوار پیشرفت پخش به شکل موجی تبدیل شده است که هوشمند و سرگرم کننده است.

مهمتر از همه، این سیستم مربوط به حریم خصوصی را که در گذشته پراکنده شده بود را در یک “مرکز اطلاعات حریم خصوصی”جدید ادغام می کند تا رباربران به طور مستقام از مجوزهای خدل استفاده می کند جزئیات سیستم استفاده از مجوزها را تا یک دقیقه نشان می دهد.

شما کاربر اندروید هستید؟ نه نسخه ای از آن را دارید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا