دانش و فناوری

آپدیت امنیتی ماه نوامبر برای گلکسی زد فلیپ منتشر شد

شرکت‌های مختلف به‌طور منظم به‌روزرسانی‌های ماهانه و فصلی را منتشر می‌کنند، آخرین وصله‌ای که مسائل امنیتی گزارش‌شده را پوشش می‌دهد. به‌روزرسانی امنیتی ماه نوامبر برای Galaxy Z Flip به تازگی منتشر شده است. ادامه دادن با ترنجی با من باش.

آپدیت امنیتی ماه نوامبر گلکسی زد فلیپ منتشر شد. در پایان…!

آپدیت امنیتی منظم سامسونگ که هر ماه توسط این شرکت بر روی گوشی های پرچمدار و پرچمدار منتشر می شود، سرانجام به نسل اول راه پیدا کرد. گلکسی زد فلیپ او باز کرد به نظر می رسد که منطقه ایالات متحده از نظر اهمیت به روز رسانی امنیتی در این دستگاه تاشو از سایر نقاط جهان عقب است. برای آپدیت ماه دسامبر نسخه بین المللی این گوشی هوشمند در دسامبر گذشته منتشر شد. این به روز رسانی هنوز در ایالات متحده منتشر نشده است. این موضوع در مورد به روز رسانی ورد نوامبر نیز صادق است.

سامسونگ گلکسی زد فلیپ رسما معرفی شد

به روز رسانی Samsung Galaxy Z Flip One UI 3.1.1 با وصله امنیتی در ماه سپتامبر منتشر شد

به لطف گزارشی از SamMobile، می دانیم که پس از یک تاخیر طولانی، رانندگان شروع به ارائه نسخه ای از نسخه گوشی سامسونگ Z Flip در سراسر کشور کرده اند. نسخه سفت‌افزار این به‌روزرسانی با شماره F700USQU1ATAQ اجرا می‌شود و اگرچه هیچ چیز مورد علاقه عمومی را ارائه نمی‌دهد، اما به وضوح آخرین نشت‌های امنیتی و آسیب‌پذیری‌های دستگاه را برطرف می‌کند. همچنین باگ ها و تعمیرات و بهبودهای جزئی را برای بهبود عملکرد گوشی برطرف می کند.

به روز رسانی امنیتی نوامبر برای Galaxy Z Flip

درایور اسپرینت در ایالات متحده که در سال 2018 با T-Mobile ادغام شد، اولین درایوری بود که ماه گذشته یک به روز رسانی امنیتی را در نسل اول Galaxy Z Flip منتشر کرد. با این حال، انتشار این به‌روزرسانی تأیید می‌کند که سه اپراتور اصلی دیگر (Verizon، AT&T و T-Mobile) همین روند را دنبال می‌کنند و به زودی این به‌روزرسانی امنیتی را برای نسخه‌های قفل‌شده نسل اول گوشی‌های Samsung Galaxy Z Flip منتشر خواهند کرد. ایزا برای انتشار.

به‌روزرسانی OneUI 3.1.1 برای قسمت سپتامبر شامل چه به‌روزرسانی‌هایی است؟

اگر صاحب اپراتور Galaxy Z Flip هستید و توسط اپراتورهای آمریکایی قفل شده است، می‌توانید با رفتن به Settings> Software Update و انتخاب گزینه‌های دانلود و نصب، آن را پیدا کنید. خوب، اگر این آپدیت هنوز در دسترس نیست، بهتر است در چند روز آینده بررسی کنید که آیا این آپدیت در دسترس شماست یا خیر. می‌توانید به‌روزرسانی‌های موجود در دستگاه خود را اینجا ببینید.

به گزارش پایگاه خبری ifowuniarenaدر مورد آپدیت این دستگاه نیز لازم به ذکر است که گلکسی زد فلیپ یکی از گوشی های سامسونگ خواهد بود که در ژانویه سال آینده 12 سیستم عامل اندروید دریافت می کند. این بدان معناست که کاربران گوشی تاشو که در سال 2020 عرضه شد، باید فقط یک ماه دیگر منتظر بمانند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا گوشی هوشمند Galaxy Z Flip دارید؟ آیا امنیت امنیتی ذکر شده را دریافت کردید؟ آیا متوجه تغییرات و اصلاحات خاصی در این آپدیت شده اید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا