دانش و فناوری

آپدیت آزمایشی MagicOS 8 آنر


در حالی که سامسونگ و سونی به عنوان برندهای پیشرو عرضه آپدیت اندروید 14 محسوب می شوند و شیائومی نیز پرچمدار جدید خود را با همین سیستم عامل و رابط کاربری HyperOS ارائه کرده است، وضعیت دیگر برندهای اندرویدی آنقدرها شفاف نیست. برخی برنامه آزمایشی را شروع کرده اند و برخی مانند Honor خیلی بی سروصدا پیرامون آن عمل کردند. به صورت رسمی تایید شده است که آپدیت آزمایشی MagicOS 8 آنر به زودی ارائه می شود. با این حال به صورت مستقیم اسمی از اندروید 14 برده نشده است.

آپدیت آزمایشی MagicOS 8 آنر

تقریبا یک سال پیش بود که آنر رابط کاربری MagicOS 7 خود را برمبنای اندروید 13 عرضه کرد. حالا این برند چینی در حال آماده سازی جانشین آن به نام MagicOS 8 است.

در یک پست جدید در انجمن آنر چین، تأیید می شود که این برند آزمایش نسخه بتا محدود MagicOS 8 را برای کاربران سری Magic5 و Magic V2 به زودی آغاز خواهد کرد. نکته جالب این است که نسخه بتا شامل پشتیبانی از خدمات Google Play می شود.

کاربران سری Magic5 و دستگاه های Magic V2 در چین که می خواهند نسخه بتای بسته MagicOS 8 را آزمایش کنند، می توانند در حال حاضر ثبت نام کنند. سپس این شرکت یک بازه زمانی دقیق تر برای نسخه بتا محدود و فرم ثبت نام دیگری را بر اساس اولویت ارائه می کند. امیدواریم در هفته های آینده شاهد جزئیات بیشتری از MagicOS 8 باشیم.

آنطور که انتظار می رود این رابط کاربری باید مبتنی بر اندروید 14 باشد. باید صبر کرد و دید که خروجی آنر برای این آپدیت به چه صورت خواهد بود.

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا